Кращі показники Uw завдяки більш докладним обрахуванням коефіцієнту Psi

Tепер в програмі Caluwin доступні віконні профілі та ізоляційне скло різних марок

Скло і профіль мають рішучий вплив на параметри віконних конструкцій – як з точки зору енергетичної ефективності, так і небезпеки виникнення конденсату на краю віконного скла. Проектанти вікон можуть користуватися тим що пропонує ринок, але є вірогідність зробити хибний вибір.
Програма Caluwin, яка підготовлена компанією SWISSPACER у співробітництві з компанією Sommer Informatik, є допоміжним знаряддям для проектантів вікон, архітекторів, енергетичних консультантів і фахівців з питань біології будинків.

swisspacer 1

Програма може використовуватися для розрахунку і порівняння коефіцієнта Uw, визначення можливості появлення конденсату та оцінки збереження енергії, при застосуванні різних віконних конструкцій. На сьогоднішній день на ринок виходить нова версія програми, в якій можна отримувати дані ще більш точні з точки зору проектування.

“Якщо до сих пір в програмі Caluwin були доступні тільки репрезентативні віконні профілі, то тепер можливим є виконання розрахунків на основі конкретних продуктів різних марок. Це пов’язано з багатьма важливими аспектами, – аргументує Karl-Theo Roes, керівник з питань розвитку марки і інновацій SWISSPACER. – Розрахунки віконних конструкцій тепер можна виконувати набагато швидше, а перед усім, точніше, ніж до сих пір, тому що в програмі є доступні дані профілів багатьох виробників”.

Величина Psi для окремих систем в комбінації з різними видами ізоляційного скла і дистанційних рамок була розрахована інженерським бюро Bauwerk. Дані результати більш точні і перед усім, більш корисні, ніж репрезентативні значення Psi, вказані в технічних картах, опублікованих в Bundesverband Flachglas e.V. i дозволяють отримувати більш низькі значення коефіцієнта Uw. На сьогоднішній день враховано системи віконних профілів марок Aluplast, Gealan, Hueck, Profine i Salamander; невдовзі будуть додані інші профілі.

Про SWISSPACER
SWISSPACER це фірма, яка діє в усьому світі, лідер інновацій в області дистанційних “теплих рамок”. Фірму засновано в 1998 році. Вона належить до Групи Saint-Gobain. Її продукти відрізняються досконалими функціональними параметрами і допрацьованою естетикою. Штаб-квартира з виробничим відділом, відділом досліджень і розвитку та адміністрацією розташований в Швейцарії. Чергові виробничі підприємства розташовані в Німеччині та в Польщі.


Крім профілів в новій версії Caluwin знайшли своє місце також рішення, запропоновані наступними виробниками ізоляційного скла: Saint-Gobain, AGC Interpane i Guardian. Для кожного продукту вказано назву марки і точні технічні дані. Користувачі програми можуть тепер обирати конкретні складники з каталогу, що дозволяє їм виконати ретельне обрахування і оптимізувати енергетичну ефективність вікна. Триває робота над розширенням каталогу, впроваджуючи продукти нових фірм.

Завдяки програмі Caluwin виробники і дистриб’ютори вікон, віконних профілів і ізоляційного скла можуть надавати своїм клієнтам оптимальні поради і важливу інформацію при прийнятті рішень про вибір вікна. У випадку індивідуальних замовлень, Sommer Informatik втручається в вибір профілів, види ізоляційного скла, потрібні даному клієнту, разом з відповідними логотипами і елементами візуальної ідентифікації. “Ми постійно підтримаємо контакти з найбільшими виробниками віконних профілів і ізоляційного скла. Вони розуміють, що Caluwin це не тільки зручний для користувача енергетичний калькулятор, але також досконалий інструмент для створення контактів з новими бізнес-партнерами і клієнтами,” – пояснює Karl-Theo Roes.

Новинкою в програмі є можливість отримання точного значення Psi i fRSi (температурного коефіцієнта) для довільної комбінації: профіль – ізоляційне скло – дистанційна рамка.  Вистачить кілька разів клацнути, щоб отримати точну величину коефіцієнта Uw, завдяки чому проектант відразу бачить, чи з’являється ризик виникнення конденсату або розвитку плісняви. Калькуляції виконуються згідно з нормою EN ISO 10077-1, способом дуже близьким до складених розрахунків в області фізики будівлі, які провадяться за допомогою метода кінцевих елементів, – стверджує Karl-Theo Roes. – Завдяки цьому програма стає інструментом придатним в надані послуг планування і консультування”.   

swisspacer 22.jpg   swisspacer 3    

 

 
       

Користувач може не тільки використовувати дані відносно доступних в програмі складників, але й окреслити їх індивідуально і в ручну вводити в програму.
Про Sommer Informatik
Засноване в 1996 році підприємство пропонує оптимальні інформативні рішення в області фізики будівель і статики скла. Продукти Sommer Informatik GmbH з успіхом використовуються у понад 4000 клієнтів в усьому світі. Завдяки постійній співпраці з науково-дослідними організаціями і підприємствами з галузі, програмне забезпечення, що постачається фірмою, завжди відображає найбільш сучасний стан техніки і забезпечує користувачам сертифіковані розрахунки відповідно до діючих норм. Три найбільш відомі продукти це: GlasGlobal, WinSLT i WinIso.

Калькулятор заощадження електроенергії порівнює конфігурації вікон з точки зору енергетичних параметрів в теплому і холодному кліматі. Завдяки цьому Caluwin кожного разу вказує необхідність в енергії тепла або холоду та показує різницю в вартості енергії і виділення CO2. Користувач може також отримати інформацію про енергетичну класифікацію продуктів згідно з системами, діючими в різних країнах, а у випадку необхідності також отримати клас енергетичної ефективності для пасивних вікон, згідно з рекомендаціями Passivhaus Institut в Дармштадті.

swisspacer kontakty.jpgДля різних розрахунків можна скласти і вислати прозорі звіти в форматі файлів PDF.

Програма Caluwin є доступною онлайн за адресою: www.caluwin.com та як додаток для пристроїв з системою iOS i Android – їх можна скачати відповідно з магазину App Store або Google Play.

Caluwin опрацьовано в SWISSPACER i виконано компанією Sommer Informatik GmbH при технічній підтримці інженерного бюро BAUWERK, яке спеціалізується на фізиці будівель. Розрахунковий двигун програми отримав сертифікат ift Rosenheim.

 

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку:

Вход / Регистрация