Відчуття відкритого простору

Сьогодні все більше і більше клієнтів, плануючи будинок своєї мрії, проектують великі вікна, щоб відкритися навколишній природі і візуально збільшити життєвий простір. Більшість виробників мають у своєму асортименті продукт, який відповідає цим очікуванням, - це підйомно-розсувні двері, які мають популярну назву німецького походження - HS.

 

 

prostor 1 

prostor 2HS - це продукт, який дозволяє використовувати скляні поверхні великої площі, створюючи враження відкритого простору. Для клієнта – це є здійснення мрії про ідеальну, природно освітлену квартиру з сучасним дизайном. Проте, для виробників це часто проблемний продукт, який вимагає ручної праці досвідченого персоналу та складається з великої кількості компонентів, що значно збільшує вартість використаних матеріалів, а відтак, ціну кінцевого продукту. Як запевняють у компанії CKM Extrusion, ці проблеми можна вирішити завдяки їхньому новому, інноваційному рішенню для дверей типу HS.

Ми розширили свою комерційну пропозицію системою, яка зробила революцію серед дверей цього типу. У системі CKM використовується лише 6 типів профілів для виготовлення дверей з однією, двома або чотирма розсувними стулками. Невелика кількість профілів забезпечує економію часу і зменшення витрат виробництва. На практиці це означає, що протягом часу, за який ми раніше виготовляли один продукт, тепер можна зробити навіть троє дверей HS. Відтак, явною стає перевага – більш низькі затрати на матеріали і коротші терміни виробництва істотно впливають на привабливість кінцевого продукту - пояснюють експерти компанії CKM Extrusion.


Технологічне рішення, запропоноване компанією CKM Extrusion, є додатковою перевагою

Система HS була розроблена у співпраці з провідними виробниками дверей та вікон так, що після закриття дверей вони стають майже непомітними – єдиним видимим елементом є ручка. Крім того, використані конструктивні елементи дверей у поєднанні з жорстким профілем і внутрішнім армуванням дозволяють виробляти двері з дуже великими стулками - вагою до 400 кг. Це впливає на зовнішній вигляд кінцевого продукту, який зможе задовольнити потреби навіть найвимогливіших клієнтів щодо естетики та конструктивних розмірів.

Ще однією перевагою є можливість вибору типу порога – в асортименті є два композитно-алюмінієві пороги: один поріг низький, висотою всього 25 мм, другий поріг з високими теплоізолючими властивостями, багатокамерний, призначений для заливання стяжкою, завдяки чому він може встановлюватися майже врівень з підлогою. Якщо йдеться про термоізолюючі властивості, слід зазначити, що система CKM Extrusion гарантує повну герметичність, у т.ч. в кутах - нові двері HS закриваються так само щільно, як вікна.

Враховуючи всі перераховані вище переваги нової системи, ми можемо з упевненістю сказати, що, нарешті, на ринку з'явилася можливість виконання розсувних дверей великих розмірів, які будуть характеризуватися винятковою теплоізоляцією, а також

titanium kontakty

значно нижчою вартістю виробництва, ніж до цього часу, а також простішим монтажем.

Якщо ж врахувати ще й естетику, позаяк система доступна у всіх кольорах з широкої палітри CKMExtrusion, ми отримуємо продукт, який, безумовно, буде привабливим для цільових клієнтів, що цінують елегантність, функціональність, комфорт використання і доступність ціни - додають експерти компанії CKM Extrusion.

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку:

Вход / Регистрация