Інтерв’ю з Андреасом Гейтом, виконавчим директором SWISSPACER

Спілкуємося про майбутнє дистанційних рамок

Сьогодні все більше постачальників довіряють компанії SWISSPACER як лідеру ринку дистанційних рамок, що впроваджує  енергоефективні технології. Наскільки це важливо для компанії сьогодні враховуючи ситуацію на ринку?
Звичайно, ми дуже позитивно оцінюємо напрямок, спрямований на збільшення енергозбереження. Це означає, що властивості теплових рамок почали цінитися. Також збільшується ринок наших преміум продуктів.

 

 

 

swisspacer 1

 

andreas geyt 2Є зрозумілим те, що ми хотіли б бути єдиним постачальником в галузі, але клієнти мають останнє слово та самостійно обирають собі постачальника, що, в результаті, впливає на розвиток ринку. Крім того, будучи лідером і власником патентів, а ми є свого роду флагманом цих технологій – про це свідчать ліцензії, які ми видаємо іншим постачальникам теплих рамок. Завдяки SWISSPACER Ultimate ми безперервно досягаємо успіхів. І ми розуміємо,  що йдемо правильним шляхом.

При вдосконалюванні продуктів ви ставите за мету збільшення значення коефіцієнта «Псі», чи приділяєте увагу чомусь іншому?
Кожне покращення ми приймаємо з радістю. Однак, повстає питання, яка макроекономічна користь від цього. Ми практично доходимо до межі того, що можна фізично виконати. З цього приводу здається бути мало обґрунтованим, щоб виключно з цією метою використовувати наші цінні засоби, призначені на дослідницьку і впроваджувальну діяльність. Ми хочемо піти іншим шляхом, а саме, стараємося запропонувати клієнтам комплексну систему, яка відрізнятиметься якістю, дизайном і оптимальними можливостями обробки. Таким чином, необхідно врахувати такі суттєві елементи, як інструментальна техніка, пов’язані сервісні послуги та виробництво готових вікон. На нашу думку, майбутнє належить до концепційних рішень, які  трактують усі аспекти життя цілісним чином.

Який потенціал ви бачите в поширенні можливостей обробки дистанційних рамок?
При ручній обробці ми пропонуємо найкращий на ринку продукт. Наші дистанційні рамки дуже стабільні і виконані з найвищою розмірною точністю, крім того, вони легко монтуються. В аспекті промислової обробки і продуктивності ми діємо відповідно до технічних норм та регламентів – пропоновані нами зварювальні зовнішні кути характеризуються високою якістю і естетикою. Такий ефект можна досягти за допомогою  традиційного методу вигинання.

Ваші теплі дистанційні рамки перевіряються на теплопровідність в інституті ift Rosenheim. Яке значення це має для Вас?
В забезпечення повної прозорості зацікавлені усі постачальники. Наскільки це є суттєвим для ринку свідчать, наприклад, проблеми в автомобільній галузі, які пов’язані з емісією вихлопних газів, що генеруються автомашинами з дизельними двигунами. З цього приводу ми активно включаємося в незалежні дослідження усіх продуктів, доступних на ринку. У випадку сертифікації скла подібні дослідження вже давно рекомендується проводити товариством RAL Gütegemeinschaft. В зв’язку з цим, ми не бачимо приводу, щоб не виконувати їх також й для дистанційних рамок. Наші клієнти мають повне право для їх прозорого порівняння.

У випадку більш тонких стекол в трьохшаровому склінні ви вивели на ринок інноваційне рішення, яким є Swisspacer Triple. Сполучення дистанційних рамок за допомогою прокладки скорочує час обробки, а асиметричне скління дозволяє збільшити акустичну ізоляційність. Чи це є для вас підтвердженням переваг, які ви можете запропонувати клієнтам завдяки взаємовигідній співпраці в межах великого будівельного концерну, яким є Saint-Gobain?
swisspacer kontaktyЗвичайно. Ми користуємося спеціалізованими знаннями найбільшого виробника комплексних вікон в Європі, щоб мати змогу оптимізувати наші продукти і запропонувати комплексні рішення високої синергії. За допомогою SWISSPACER Triple виробництво двокамерних комплексних вікон легше виконати, воно більш ефективне, а його результати точніші, і передусім, зменшується вага продукту, що спрощує його монтаж.

Які вимоги у відношенні до ваших продуктів висувають виробники вікон?
Найважливішими критеріями є: досконалість, технологічність, якість та дизайн. Ми цінуємо і розуміємо інноваційні концепції наших клієнтів, якими є середні підприємства, які, не рідко, керуються самими власниками. Зрештою, SWISSPACER також колись був невеликим підприємством типу start-up, в ідеї якого свого часу мало хто вірив. Прагматичний та професійний підхід у нас, можна сказати, записаний в генах – і ми й далі черпаємо з нього мотивацію для вирішення питань  та прийняття рішень в майбутньому.  

swisspacer 2

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку:

Вход / Регистрация