Революційна система розсувних дверей вже на ринку

Компанія CKM Extrusion, як одна з небагатьох компаній в Європі, яка має власне змішувальне устаткування, для приготування суміші ПВХ. Завдяки чому склад суміші залишається незмінним протягом усього часу і безперервно контролюється за допомогою комп'ютерного обладнання. Перевірені постачальники сировини з Бельгії, Німеччини, Австрії, Голландії і ідеально підібране співвідношення компонентів суміші, забезпечують суворий контроль усіх компонентів рецептури.

 

 

dveri 1

CKM Extrusion в даний час володіє дванадцятьма екструдерами, обладнаними новими фільєрами, які забезпечують продукт високої якості. Крім того, ця якість забезпечується шляхом постійного технічного обслуговування інструментів.
Внутрішній контроль забезпечується через відділ контролю якості, який кілька разів на день бере зразки профілю на кожній з виробничих ліній, а потім проводить серію тестів, які перевіряють їх параметри. Після перевірки якості, розмірів і зовнішнього вигляду профілів, вони транспортуються на склад.


dveri 2Технологія Titanium
Застосування технології Titanium при виробництві ПВХ профілів забезпечує підвищенні технічні параметри вікон і дверей, а саме: високу жорсткість профілю, підвищену стійкість до сонячної радіації і надійну міцність на зварних швах. Завдяки своєму унікальному складу високоякісного ПВХ з оксидами титану, технологія Titanium є конкурентною перевагою, пропонуючи новий асортимент якісної продукції.
Суворо контрольований процес коекструзії дозволяє екструдувати декілька шарів одночасно. Профілі Titanium коекструдуються одночасно двома спеціальними сумішами. До зовнішнішнього шару профілю додаються оксиди титану. Цей оксид робить профіль жорстким та міцним, а колір бездоганно білим. Але оксид титану впливає на крихкість матеріалу, з цієї причини, до суміші, яка використовується для внутрішньої частини профілю, ми оксиди титану не додаємо. Поєднання цих двох технологій робить профіль надзвичайно жорстким, міцним, довговічним, і на додаток до видимої зовнішньої частини сніжно білим.

На сьогоднішній день все більше і більше з'являються клієнти, які займаються проектуванням будинків своєї мрії, планують розміщувати великі вікна, щоб відкрити доступ до навколишньої природи та оптично збільшити житлове приміщення.
Більшість виробників металопластикових виробів мають продукт, який відповідає такому очікуванню – підйомно-розсувні двері HS. Для цільового клієнта ця мрія збулась, з'явилась можливість збільшення природнього освітлення квартири чи будинку з сучасним виглядом. Однак для виробника це – проблематичний продукт – вимагає ручної роботи, досвідчених співробітників і складається з великої кількості елементів, вартість використовуваних матеріалів значно підвищує ціну кінцевого продукту, що робить його елітарним продуктом.
На щастя, ці проблеми у минулому. На ринку з'являється нове інноваційне рішення для дверей HS. Компанія CKM Extrusion представила систему HS TITANIUM, яка є революційним рішенням у  виробництві цього типу дверей – для  дверей з однією, двома, чотирма рухомими стулками потрібно лише 6 профільних елементів.

dveri 3Переваги інноваційної підйомно-розсувної системи  HS TITANIUM:

• Останнє покоління жорсткого профілю, виготовленого за технологією Titanium Technology, дозволяє виготовляти двері шириною до 6450 мм, висотою 2800 мм та вагою стулок до 400 кг.
•    Повністю прихована фурнітура – з точки зору безпеки та естетики єдиним видимим елементом є ручка.
•    Геометрія профілю дозволяє встановлення механізму Soft Close, що дозволяє плавно відчиняти та зачиняти двері з самодотяжкою, на відміну від аналогічних систем які в більшості не мають такої можливості.
• Скорочення часу виробництва.
• Менша кількість профілів – нижча вартість для виробника та кінцевого клієнта.
• Два алюмінієвих пороги на вибір – низький поріг 25 мм, а також теплий поріг 50 мм з можливістю вирівняння поверхні, тобто безбар’єрний поріг за допомогою додаткового елементу.
• Надійна герметичність.
• Приваблива ціна.
• Повний асортимент кольорів із палітри компанії CKM Extrusion, включаючи кольори, які не були доступні на ринку України.
•    Профілі класу S.
•    Профіль без свинцю.

titanium kontaktyВраховуючи ці особливості, можна сміливо сказати, що нарешті, стало можливе виготовлення великих розмірів розсувних дверей, що характеризується винятковими параметрами теплоізоляції, значно нижчими за вартістю виготовлення та спрощення виготовлення на виробництві. Додавши естетичні якості, оскільки система HS TITANIUM доступна у всіх кольорових палітрах CKM Extrusion, ми отримуємо продукт, який безсумнівно, задовольнить потреби кінцевого клієнта, який цінує елегантність, функціональність, комфорт та доступність.


Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: