ЕКОНОМІЧНА СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ В СІЧНІ-ЧЕРВНІ 2020 Р.

Зовнішнє середовище

У червні оптимізм, викликаний деяким пом’якшенням карантинних обмежень у низці країн, був частково нівельований наростанням негативних очікувань на тлі посилення невизначеності щодо подальшої ситуації з COVID-19.

Подробнее...

Компанія «МІРОПЛАСТ» інвестує понад 60 млн. грн у модернізацію виробництва

Компанія «МІРОПЛАСТ», що виробляє профільні системи для вікон та дверей під торговою маркою WDS, інвестує у модернізацію і розширення парку виробничого обладнання та складську інфраструктуру понад 60 млн грн до кінця 2020 року.

 

Подробнее...

МІРОПЛАСТ досяг рекордних показників продажів у червні 2020

Компанія «МІРОПЛАСТ», один з найбільших виробників ПВХ-профілю у Східній Європі, вийшла на рекордні показники збуту продукції у червні поточного року у порівнянні з аналогічними періодами минулих років. Такий результат ще показовіший, адже в цілому на віконному ринку минулого місяця росту не спостерігалося.

Подробнее...

Шановні колеги, читачі та друзі!

Перший номер «Віконних технологій» в червні ми ще ніколи не випускали.
Так, карантин вніс свої корективи: відміна майже всіх національних виставок, і ключової німецької Fensterbau Frontale 2020, на якій відображаються головні тенденції віконної галузі світу і під впливом якої формується основний контент видання.

 

 

Подробнее...

Візит голови ДніпроОДА Олександра Бондаренка на завод «МІРОПЛАСТ»

10 червня на підприємство «МІРОПЛАСТ» із офіційним візитом завітав голова ДніпроОДА Олександр Бондаренко. Він обговорив із керівництвом компанії низку нагальних питань, що стосувалися виходу бізнесу із карантину та плану подальшого розвитку підприємства.

 

 

Подробнее...

Петиція до Президента України із закликом скасувати додаткове ввізне мито на ПВХ

Шановні партнери, у п'ятницю, 22 травня, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про встановлення додаткового ввізного мита 18% на полімерні матеріали, в т.ч. на ПВХ. Це рішення безпосередньо впливає на діяльність компаній, що працюють у полімерній галузі, тому що призведе до збільшення вартості готової української продукції, в тому числі і пластикових вікон. Це подорожчання може спричинити особливо драматичні наслідки для наших бізнесів на фоні кризи, викликаної COVID-19.

Подробнее...

Коронакриза принесе нові послуги і прискорить оцифровку індустрії СПК

Оцифровка прискореними темпами, оптимізація витрат, нові послуги і трансформація формату заходів - такими будуть наслідки пандемії для віконної промисловості, згідно з прогнозами керівників ift Rosenheim. Доктор Йохен Пейхл (Jochen Peichl) і проф. Йорн П. Ласс (Jörn P. Lass) з Інституту віконних технологій в Розенхаймі в інтерв'ю німецькому промисловому порталу glaswelt.de поділилися своїми поглядами на коронакризу та її вплив на пост-пандемічний світ світлопрозорих конструкцій.

 

Подробнее...

Рада схвалила законопроект про впровадження в Україні регламенту ЄС про якість будівельної продукції

Регламент 305 і перший крок до "промислового безвізу": законопроект про будівельну продукцію схвалено Радоюю.

Рада схвалила законопроект про впровадження в Україні регламенту ЄС про якість будівельної продукціїю.

Перший крок до "промислового безвізу".

 

Подробнее...

Польские оконщики нашли возможность роста экспорта в условиях пандемии

Ассоциация окон и дверей POiD (Polskie Okna i Drzwi) стала партнером платформы Buy Poland, инициированной MTP Group, организатором выставок BUDMA и WinDoor-tech, для продвижения экспортного потенциала польской экономики. Целью проекта является активная поддержка отечественного бизнеса в привлечении иностранных клиентов.

 

Подробнее...

МІРОПЛАСТ впроваджує тестування вікон та дверей на відповідність європейським нормам

Віднині МІРОПЛАСТ може проводити тести вікон та вхідних дверей на показники повітропроникності, водонепроникності та опору вітровим навантаженням у власній лабораторії. Тести проводяться на європейському обладнанні WINDOORTESTER.

 

 

 

Подробнее...