ЄВРОПАРЛАМЕНТ ПІДТРИМАВ СКАСУВАННЯ ІМПОРТНОГО МИТА ЄС НА ВЕСЬ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПОРТ НА ОДИН РІК

ЄВРОПАРЛАМЕНТ ПІДТРИМАВ СКАСУВАННЯ ІМПОРТНОГО МИТА ЄС НА ВЕСЬ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПОРТ НА ОДИН РІК

 

Подробнее...

Sustainable FUTURE IS NOW. ТЕХНОЛОГІЇ, які РЯТУЮТЬ планету.

Кажуть, що вище голови не стрибнеш… А ми спробували.

Зустрічайте неймовірний лайн-ап та абсолютно нову концепцію

WINDO KYIV Conference III

Подробнее...

"Choice of the year 2021"

Бренд REHAU визнано кращим виробником профільних систем для металопластикових вікон та дверей» за результатами Всеукраїнського дослідження споживчих вподобань «Вибір року 2021». Попри непростий і важко прогнозований рік ми покращили свої результати до попереднього року і з 35.8% голосів на користь бренду вчергове підтвердити статус лідера.

Подробнее...

Що ви знаєте про безпечні вікна?

Безпечне вікно – це вікно з правильною фурнітурою. Останнім часом люди в нашій країні все частіше економлять на фурнітурі для вікон або ж думають, що достатньо обрати якісний профіль та склопакет, щоб отримати надійне вікно. 

 

Подробнее...

Розсувні системи Kömmerling – твої вікна в майбутнє

KÖMMERLING – преміальне німецьке вікно, а отже, ви отримуєте найякісніше рішення: тепло, герметичність, довговічність та сучасний дизайн! Наш пріоритет – ваш комфорт!

 

Подробнее...

EVB придбала п’ятиосьовий обробний центр AXEL 5. Аналогів цієї моделі в Україні немає

В рамках стратегії розвитку EVB продовжує збільшувати виробничі потужності. Парк обладнання компанії поповнився обробним центром AXEL 5 італійського виробника FomIndustrie.

 

Подробнее...

Якісний монтаж з продукцією VIKNALAND

При виборі віконної або дверної конструкції для сучасного помешкання звертається особлива увага на якість багатьох елементів: профільну систему, фурнітуру, склопакет, забуваючи про один із основних елементів якості усієї конструкції – ЯКІСНИЙ МОНТАЖ. Представляємо Вашій увазі новинки в асортименті VIKNALAND.

Подробнее...

КАЧЕСТВО ПРОФИЛЬНЫХ СИСТЕМ «АЛЮТЕХ» ПОДТВЕРЖДЕНО ФРАНЦУЗСКИМИ СЕРТИФИКАТАМИ DTA И QB

Для подтверждения соответствия изделий «АЛЮТЕХ» международным стандартам Группа компаний регулярно проходит испытания в аккредитованных научно-исследовательских центрах СНГ, Европы и США. И мы рады сообщить, что высокое качество алюминиевых профильных систем «АЛЮТЕХ» в очередной раз подтверждено авторитетным европейским сертификационным органом CSTB (Франция).

Подробнее...

Нова дверна Т-стулка 122 мм в системах VIKNALAND A70 та VIKNALAND B70

Представляємо Вашій увазі новинку в асортименті ПВХ-систем VIKNALAND 70 мм монтажної ширини - це дверна стулка зовнішнього відкривання 122 мм заввишки!

 

Подробнее...

Запрошуємо до Стамбулу на Eurasia Window Fair 2021

Виставкова компанія «РІД-ТЮЯП» (спільне підприємство найбільшої виставкової компанії в світі «РІД» і найбільшої виставкової компанії в Туреччині «ТЮЯП») запрошує Вас відвідати 22-у Міжнародну виставку вікон і віконних систем, профілів, технологій виробництва і обладнання, сировини і допоміжної продукції, яка буде проходити з 3 по 6 листопада 2021 року в м. Стамбул, Туреччина, у виставковому центрі «ТЮЯП -Бейлікдюзю».

Подробнее...