"Choice of the year 2021"

Бренд REHAU визнано кращим виробником профільних систем для металопластикових вікон та дверей» за результатами Всеукраїнського дослідження споживчих вподобань «Вибір року 2021». Попри непростий і важко прогнозований рік ми покращили свої результати до попереднього року і з 35.8% голосів на користь бренду вчергове підтвердити статус лідера.

Подробнее...

Що ви знаєте про безпечні вікна?

Безпечне вікно – це вікно з правильною фурнітурою. Останнім часом люди в нашій країні все частіше економлять на фурнітурі для вікон або ж думають, що достатньо обрати якісний профіль та склопакет, щоб отримати надійне вікно. 

 

Подробнее...

Розсувні системи Kömmerling – твої вікна в майбутнє

KÖMMERLING – преміальне німецьке вікно, а отже, ви отримуєте найякісніше рішення: тепло, герметичність, довговічність та сучасний дизайн! Наш пріоритет – ваш комфорт!

 

Подробнее...

EVB придбала п’ятиосьовий обробний центр AXEL 5. Аналогів цієї моделі в Україні немає

В рамках стратегії розвитку EVB продовжує збільшувати виробничі потужності. Парк обладнання компанії поповнився обробним центром AXEL 5 італійського виробника FomIndustrie.

 

Подробнее...

Якісний монтаж з продукцією VIKNALAND

При виборі віконної або дверної конструкції для сучасного помешкання звертається особлива увага на якість багатьох елементів: профільну систему, фурнітуру, склопакет, забуваючи про один із основних елементів якості усієї конструкції – ЯКІСНИЙ МОНТАЖ. Представляємо Вашій увазі новинки в асортименті VIKNALAND.

Подробнее...

КАЧЕСТВО ПРОФИЛЬНЫХ СИСТЕМ «АЛЮТЕХ» ПОДТВЕРЖДЕНО ФРАНЦУЗСКИМИ СЕРТИФИКАТАМИ DTA И QB

Для подтверждения соответствия изделий «АЛЮТЕХ» международным стандартам Группа компаний регулярно проходит испытания в аккредитованных научно-исследовательских центрах СНГ, Европы и США. И мы рады сообщить, что высокое качество алюминиевых профильных систем «АЛЮТЕХ» в очередной раз подтверждено авторитетным европейским сертификационным органом CSTB (Франция).

Подробнее...

Нова дверна Т-стулка 122 мм в системах VIKNALAND A70 та VIKNALAND B70

Представляємо Вашій увазі новинку в асортименті ПВХ-систем VIKNALAND 70 мм монтажної ширини - це дверна стулка зовнішнього відкривання 122 мм заввишки!

 

Подробнее...

Запрошуємо до Стамбулу на Eurasia Window Fair 2021

Виставкова компанія «РІД-ТЮЯП» (спільне підприємство найбільшої виставкової компанії в світі «РІД» і найбільшої виставкової компанії в Туреччині «ТЮЯП») запрошує Вас відвідати 22-у Міжнародну виставку вікон і віконних систем, профілів, технологій виробництва і обладнання, сировини і допоміжної продукції, яка буде проходити з 3 по 6 листопада 2021 року в м. Стамбул, Туреччина, у виставковому центрі «ТЮЯП -Бейлікдюзю».

Подробнее...

Засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності

 

20-21 вересня 2021 року «Профайн Україна» взяла участь в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, яке відбулося в Харкові. Захід, ініційований Німецько-Української торгово-промисловою палатою, пройшов в Харківській школі архітектури (ХША). Ключові теми обговорень були сфокусовані навколо інноваційних рішень і матеріалів у відповідь на виклики, пов'язані зі зростаючими вимогами з енергозбереження та сталого розвитку для будівельної галузі. Також учасниками обговорювалися формати тіснішої співпраці виробників ринку СПК з архітекторами і їх внесок у підготовку майбутніх фахівців.

Подробнее...

Сервісне та технічне супроводження клієнтів VIKNALAND

Поставка ПВХ-профілів VIKNALAND включає в себе не тільки їх продаж і доставку, але і сервісне та технічне супроводження клієнтів. Для цього в компанії сформована служба технічної підтримки.

 

Подробнее...