КАЧЕСТВО ПРОФИЛЬНЫХ СИСТЕМ «АЛЮТЕХ» ПОДТВЕРЖДЕНО ФРАНЦУЗСКИМИ СЕРТИФИКАТАМИ DTA И QB

Для подтверждения соответствия изделий «АЛЮТЕХ» международным стандартам Группа компаний регулярно проходит испытания в аккредитованных научно-исследовательских центрах СНГ, Европы и США. И мы рады сообщить, что высокое качество алюминиевых профильных систем «АЛЮТЕХ» в очередной раз подтверждено авторитетным европейским сертификационным органом CSTB (Франция).

Подробнее...

Нова дверна Т-стулка 122 мм в системах VIKNALAND A70 та VIKNALAND B70

Представляємо Вашій увазі новинку в асортименті ПВХ-систем VIKNALAND 70 мм монтажної ширини - це дверна стулка зовнішнього відкривання 122 мм заввишки!

 

Подробнее...

Запрошуємо до Стамбулу на Eurasia Window Fair 2021

Виставкова компанія «РІД-ТЮЯП» (спільне підприємство найбільшої виставкової компанії в світі «РІД» і найбільшої виставкової компанії в Туреччині «ТЮЯП») запрошує Вас відвідати 22-у Міжнародну виставку вікон і віконних систем, профілів, технологій виробництва і обладнання, сировини і допоміжної продукції, яка буде проходити з 3 по 6 листопада 2021 року в м. Стамбул, Туреччина, у виставковому центрі «ТЮЯП -Бейлікдюзю».

Подробнее...

Засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності

 

20-21 вересня 2021 року «Профайн Україна» взяла участь в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, яке відбулося в Харкові. Захід, ініційований Німецько-Української торгово-промисловою палатою, пройшов в Харківській школі архітектури (ХША). Ключові теми обговорень були сфокусовані навколо інноваційних рішень і матеріалів у відповідь на виклики, пов'язані зі зростаючими вимогами з енергозбереження та сталого розвитку для будівельної галузі. Також учасниками обговорювалися формати тіснішої співпраці виробників ринку СПК з архітекторами і їх внесок у підготовку майбутніх фахівців.

Подробнее...

Сервісне та технічне супроводження клієнтів VIKNALAND

Поставка ПВХ-профілів VIKNALAND включає в себе не тільки їх продаж і доставку, але і сервісне та технічне супроводження клієнтів. Для цього в компанії сформована служба технічної підтримки.

 

Подробнее...

Ламінація та гнуття арок з ПВХ профілів

Доброго дня, колеги по ринку.

Сьогодні хочемо познайомити вас з асортиментом послуг, які надає компанія VIKNALAND вже понад п'ятнадцять років!

 

 

Подробнее...

«Давайте знайомитись. Компанія VIKNALAND»

Доброго дня, колеги по віконному ринку.

Швидше за все, вам не треба розповідати, що компанія ТОВ «Вікналенд» - це один з найбільших виробників ПВХ-профілю в Україні. Ви, напевно, чули про наш завод у смт. Димер Київської області, який працює з 2014 року.

Подробнее...

Пишаємось новою KÖMMERLING ReFrame зі 100% переробленого пластику

"KÖMMERLING вже багато років працює з огляду на екологію та безпеку довкілля.

 

 

Подробнее...

ТМ WDS запустила нову рекламну кампанію з акцентом на ламіновані вікна WDS Color

17 травня стартувала друга хвиля рекламної кампанії ТМ WDS на телебаченні. Бренд запустив в ефір нові відеоролики, які демонструють всю красу та різноманітність ламінованих вікон WDS Color.

 

Подробнее...

Аналітика віконних ринків Німеччини, Австрії та Швейцарії за версією Branchenradar

Відповідно до останніх даних, наданих компанією Branchenradar, що займається дослідженнями ринку і конкуренції, віконна індустрія Австрії, Німеччини та Швейцарії може дивитися в майбутнє з оптимізмом. Аналітики провели оцінку непростого для всіх галузей 2020 року і зробили прогноз на 2021 рік. 

Подробнее...