Вимірювання концентрації газу в склопакетах стає простіше

Фінська компанія Sparklike Oy - лідер галузі в розробці пристроїв контролю газозаполненія склопакетів для вікон і дверей, в кінці 2020 запустила на ринок нову версію аналізатора газів Sparklike Laser Portable ™ 2.0. Використання запатентованого портативного лазерного пристрою, що не потребує впровадження в конструкцію, стало ще простіше і зручніше.

Подробнее...

Світовий ринок вікон і дверей 2020-2026 за версією Global Market Insight

Обсяг ринку вікон і дверей в 2019 році в грошовому вираженні оцінювався в 166,3 мільярда доларів США. У період з 2020 по 2026 рік очікується зростання на 5,9% щорічно, до 215,9 млрд доларів США. Вікна ПВХ ставатимуть все більш популярними, вартість цього сегмента покаже середньорічне зростання на 6,5% протягом прогнозного періоду.

Подробнее...

VEKA – №1 в мире!

Раз в год ведущее немецкое бизнес-издание WirtschaftsWoche в сотрудничестве с учеными из университета Санкт-Галлен (Швейцария) составляет список немецких компаний, которые в своем сегменте рынка являются мировыми лидерами. Для присвоения почетного звания ученые установили строгие критерии.

Подробнее...

Шановні колеги, читачі та друзі!

Літо на віконному ринку видалось досить спекотним. Як каже народна мудрість: «Не тим час дорогий, що довгий, а тим, що короткий». Фактор «відкладеного попиту» таки зробив свою справу, і більшість вікнарів не підіймаючи голови максимально активно працювали на результат, задля того, щоб хоча б якимось чином вирівняти сумну статистику, викликану весняним карантином. Але у когось замовлення розписані на 3-4 тижні, а хтось пасе задніх…

Подробнее...

«Окно в Японию» во Львове: современные технологии VEKA идеально дополняют изящные шедевры

С учетом всех карантинных ограничений арт-проект, который уже перестал быть просто выставкой, «Окно в Японию» продолжает путешествие по Украине. Компания VEKA Украина, производящая профиль высочайшего класса, в содружестве с изданием о дизайне, архитектуре и урбанистике PRAGMATIKA.MEDIA впервые представили коллекцию старинных японских гравюр в обрамлении рам из ПВХ-профиля в Киеве, а позже в Одессе.

Подробнее...

ЕКОНОМІЧНА СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ В СІЧНІ-ЧЕРВНІ 2020 Р.

Зовнішнє середовище

У червні оптимізм, викликаний деяким пом’якшенням карантинних обмежень у низці країн, був частково нівельований наростанням негативних очікувань на тлі посилення невизначеності щодо подальшої ситуації з COVID-19.

Подробнее...

Компанія «МІРОПЛАСТ» інвестує понад 60 млн. грн у модернізацію виробництва

Компанія «МІРОПЛАСТ», що виробляє профільні системи для вікон та дверей під торговою маркою WDS, інвестує у модернізацію і розширення парку виробничого обладнання та складську інфраструктуру понад 60 млн грн до кінця 2020 року.

 

Подробнее...

МІРОПЛАСТ досяг рекордних показників продажів у червні 2020

Компанія «МІРОПЛАСТ», один з найбільших виробників ПВХ-профілю у Східній Європі, вийшла на рекордні показники збуту продукції у червні поточного року у порівнянні з аналогічними періодами минулих років. Такий результат ще показовіший, адже в цілому на віконному ринку минулого місяця росту не спостерігалося.

Подробнее...

Шановні колеги, читачі та друзі!

Перший номер «Віконних технологій» в червні ми ще ніколи не випускали.
Так, карантин вніс свої корективи: відміна майже всіх національних виставок, і ключової німецької Fensterbau Frontale 2020, на якій відображаються головні тенденції віконної галузі світу і під впливом якої формується основний контент видання.

 

 

Подробнее...

Візит голови ДніпроОДА Олександра Бондаренка на завод «МІРОПЛАСТ»

10 червня на підприємство «МІРОПЛАСТ» із офіційним візитом завітав голова ДніпроОДА Олександр Бондаренко. Він обговорив із керівництвом компанії низку нагальних питань, що стосувалися виходу бізнесу із карантину та плану подальшого розвитку підприємства.

 

 

Подробнее...