Пишаємось новою KÖMMERLING ReFrame зі 100% переробленого пластику

"KÖMMERLING вже багато років працює з огляду на екологію та безпеку довкілля.

 

 

Подробнее...

«Давайте знайомитись. Компанія VIKNALAND»

Доброго дня, колеги по віконному ринку.

Швидше за все, вам не треба розповідати, що компанія ТОВ «Вікналенд» - це один з найбільших виробників ПВХ-профілю в Україні. Ви, напевно, чули про наш завод у смт. Димер Київської області, який працює з 2014 року.

Подробнее...

ТМ WDS запустила нову рекламну кампанію з акцентом на ламіновані вікна WDS Color

17 травня стартувала друга хвиля рекламної кампанії ТМ WDS на телебаченні. Бренд запустив в ефір нові відеоролики, які демонструють всю красу та різноманітність ламінованих вікон WDS Color.

 

Подробнее...

Аналітика віконних ринків Німеччини, Австрії та Швейцарії за версією Branchenradar

Відповідно до останніх даних, наданих компанією Branchenradar, що займається дослідженнями ринку і конкуренції, віконна індустрія Австрії, Німеччини та Швейцарії може дивитися в майбутнє з оптимізмом. Аналітики провели оцінку непростого для всіх галузей 2020 року і зробили прогноз на 2021 рік. 

Подробнее...

Багатофункціональні обробні центри - краща інвестиція для виробників вікон

У поточному році європейський постачальник обладнання для виробництва вікон R&D Tech Emmegi спостерігає аномальний попит на обробні центри Quadra. Замовники компанії вже придбали понад 25 центрів з даної лінійки, і до кінця року їх число збільшиться до 30.

Подробнее...

Європейські галузеві асоціації закликають субсидувати заміну вікон

ЄВРОПЕЙСЬКІ ГАЛУЗЕВІ АСОЦІАЦІЇ ЗАКЛИКАЮТЬ СУБСИДУВАТИ ЗАМІНУ ВІКОН ‼️

 

Подробнее...

Європейські виробники ПВХ-профілю занепокоєні через дефіцит сировини

Компанії-члени Європейської асоціації виробників віконних профільних систем EPPA стурбовані хвилею заяв про форс-мажорні обставини від європейських постачальників ПВХ, яких не було з 2015 року.

 

Подробнее...

Світовий рекорд в склінні

Нова лабораторія дизайну WAGNER Design Lab поєднує в собі архітектуру і технології на найвищому рівні. Цим проектом за участю німецької компанії sedak переглядаються межі можливого в області скління. У ньому були використані найбільші в світі склопакети, які вже внесені в Книгу рекордів Гіннеса.

Подробнее...

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ЧИТАЧІ ТА ДРУЗІ!

2020 рік закінчився. Традиційно взимку ми робимо підсумки, спілкуємося, обговорюємо і будуємо плани. Про все це в номері, який ви тримаєте в руках.

 

Подробнее...

Вимірювання концентрації газу в склопакетах стає простіше

Фінська компанія Sparklike Oy - лідер галузі в розробці пристроїв контролю газозаполненія склопакетів для вікон і дверей, в кінці 2020 запустила на ринок нову версію аналізатора газів Sparklike Laser Portable ™ 2.0. Використання запатентованого портативного лазерного пристрою, що не потребує впровадження в конструкцію, стало ще простіше і зручніше.

Подробнее...