Головні конкуренти польських експортерів вікон

Польща є найбільшим експортером в світі в категорії ПВХ-конструкцій, з продажами пластикових вікон і дверей в Європі на рівні 1,15 млрд євро в сезоні 2020 року. Загальний результат експорту польських світлопрозорих конструкцій склав 2,37 млрд євро і ця країна була єдиним великим європейським експортером, що показав зростання в непростому для бізнесу 2020 році. Польські вироби з ПВХ сьогодні продаються в 75 країнах світу, але в основному йдуть на ринки Європейського Союзу.

Подробнее...

Чому жовтіють ПВХ вікна? Невідомі факти про пожовтіння пластикових вікон

Багато віконних компаній стикаються зі скаргами споживачів, що через кілька років після установки на пластикових вікнах з'являються непривабливі жовті плями. Типовим винуватцем було прийнято вважати неякісний ПВХ-профіль, при виробництві якого були порушені пропорції хімічних речовин і добавок. Однак, як підтверджує практика Австрії, Швейцарії та Німеччини, існують і інші абсолютно несподівані причини пожовтіння.

Подробнее...

Фурнітура в асортименті компанії VIKNALAND

Як відомо, компанія ТОВ "Вікналенд" займається не тільки продажем ПВХ-профілю, а й продажем фурнітури.

Компанія співпрацює з такими відомими брендами як: МАСО (Австрія), Siegenia (Німеччина), Fornax (Туреччина), Geze (Німеччина) та офіційно представляє їх продукцію на українському ринку.

Подробнее...

Польський ринок СПК відчуває скляний голод

У перші місяці цього року в Польщі скла вироблено більше, ніж в минулому році, але його все ще не вистачає для задоволення поточних потреб переробників. Причина в зростаючому попиті на готову продукцію, збільшення експорту склопакетів і, в той же час, меншому імпорті з-за кордону.

Подробнее...

Розширення лінійки стулок VIKNALAND 85Pro

Компанія VIKNALAND максимально дослухається до потреб наших Партнерів та робить все можливе для відповідності запитам сучасного віконного ринку України.

 

Подробнее...

Цінові баталії на ринку СПК. Думка німецьких постачальників комплектуючих та галузевих асоціацій?

Брак сировинних матеріалів і різке підвищення цін стали серйозними проблемами для економіки Німеччини. Експерти галузевого порталу GLASWELT уважно вивчили ситуацію з ПВХ, деревом, сталлю і склом, а також запитали постачальників і виробників комплектуючих ринку СПК, як вони справляються з підвищенням цін. Що думають німецькі підприємці про ситуації, що склалася, - представляємо в даному матеріалі.

Подробнее...

Філіальна мережа VIKNALAND. Переваги та вигоди

Шановні колеги по віконному ринку,

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про широку мережу філій VIKNALAND, які розміщені по всій території України. Також, нижче зазначені ті вигоди, які отримують Партнери VIKNALAND від нашої філіальної мережі.

Подробнее...

Розроблено «розумний» дюбель, який адаптується до стінового матеріалу

Правильне кріплення – важлива частина якісного монтажу вікон. Але з цими, на перший погляд, найпростішими елементами у монтажника виникає багато питань. Які дюбелі надійно втримаються в бетоні, цегляній кладці або панельних будівельних матеріалах? Чи підходить для даної стінової конструкції дюбель 5, 6 або 8? Часто перед свердлінням і кріпленням починається великий пошук в ящику для інструментів. Для вирішення цих проблем фахівець з кріплення Spit розробив «розумне» універсальне рішення – дюбель Colortech.

Подробнее...

Польський віконний гігант подвоїть виробничі потужності

У польського виробника вікон Drutex в даний час міг би бути вдвічі більший об'єм продажів, якби не обмежені можливості його виробничих потужностей. Саме тому компанія реалізує велику інвестиційну програму, і в наступному році має намір побудувати повністю нове виробниче підприємство в місті Битів.

Подробнее...

АЛЕКС ВІЛЛ: «Місія VEKA – створювати можливості для комфортного простору»

Кадрові зміни в компанії «ВЕКА Україна» відбулись вже досить давно, але офіційне призначення пана Алекса Вілл на посаду комерційного директора здійснилось недавно. Сподіваємось, що найближчим часом ми представимо вам велике відеоінтерв’ю, коли ситуація із пандемією стане краще.

Подробнее...

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: