ПРОЄКТ НОВОГО ДБН В.2.6-31:20ХХ Інтерв’ю з авторами документу та його аналіз у площині віконного ринку

Проєкт нового ДБН В.2.6-31:20хх – подія досить значна, і стосується абсолютно всіх учасників будівельного ринку, а відповідно і віконного ринку також.

Яким може бути проєкт нового документу, які причини та наслідки виникнення нової редакції, які його основні відмінності від попередніх версій документу? На всі ці та багато інших питань нам відповів основний автор та розробник даного ДБН, доктор технічних наук, директор ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» Фаренюк Генадій Григорович.

Подробнее...

Підсумки віконного року 2020. Дистанційні продажі. Дефіцит персоналу. Сегментація ринку.

Стан віконного ринку, зльоти та падіння, онлайн спілкування, дистанційна робота, кадрові питання, нові інструменти продажів та можливість впровадження нових продуктів – це тільки невелика частина тих питань, які цікавлять майже кожного учасника віконного ринку. Надати відповідь на ці питання може кожен з учасників ринку, таким чином складаючи великий пазл нашої віконної об’єктивної реальності.

Подробнее...

184 500 ПОКУПЦІВ В РІК ОБИРАЮТЬ АДІСЕМ!

Ми продовжуємо вивчати віконний ринок і його цікавих гравців, які є одночасно партнерами одного з лідерів виробництва ПВХ систем компанії «Маядо». І сьогодні у нас в гостях віконний виробник з величезним досвідом роботи, старожила віконного ринку і його південного регіону компанія «АДІСЕМ». Як тримати високий рівень виробництва, розвивати клієнтів і виробляти велику кількість якісних вікон нам розповів Дмитро Максимук, комерційний директор компанії «АДІСЕМ».

Подробнее...

Viknar’off Best Online 2020: коли час диктує новий формат

Традиційне відзначення найкращих дилерів Viknar’off Best в умовах пандемії пройшло у форматі онлайн. Трансляцію вели одразу на кількох майданчиках Facebook, Youtube та Instagram, тож долучитись до неї могли не тільки запрошені дилери з України, а й друзі компанії з усіх куточків світу. 

Подробнее...

Фурнітура Vorne для алюмінієвих систем. Легкість, естетичність і довговічність

Легкість, естетичність і довговічність сьогодні розглядаються як одні з основних складових успіху вікон і дверей з алюмінію. У найскладніших архітектурних проєктах застосовуються саме вікна і двері з алюмінію, що мають тривалий термін використання, який набагато вище ніж у дерев'яних та пластикових вікон.

Подробнее...

Villa G – досконалість має свою назву

Архітектура сучасних світлопрозорих конструкцій постійно розвивається та вдосконалюється. Сьогодні тенденції віконного ринку однозначно свідчать про збільшення світла та простору, і як наслідок зростання частки алюмінієвих вікон та дверей, а також використання фасадного скління у котеджому будівництві.

Подробнее...

Розмова з лідерами ринку. Компанія «Профігруп Україна» Інтерв’ю із власником компанії паном Андрієм Кісілем

Розмова з лідерами ринку. Компанія «Профігруп Україна» Інтерв’ю із власником компанії паном Андрієм Кісілем

 

 

Подробнее...

2020 рік – потужний старт для чогось нового

2020 рік для Алюпласт Україна видався напрочуд насиченим на події, активним та надзвичайно плідним. Чи відбулися принципові зміни у роботі? Ні! Найголовніше, нам вдалося уникнути зупинки виробництва та логістичної діяльності.

 

Подробнее...

ПРОФЕСІЙНО ПРО ЗАПОТІВАННЯ СКЛОПАКЕТІВ

Немає жодної компанії, яка виробляючи конструкції скління, не стикалася з рекламаційними зверненнями з причин запотівання склопакетів в процесі експлуатації. Найчастіше будь-яка поява вологи на вікнах сприймається споживачем як проблема, пов'язана з виробником конструкцій або склопакетів.

Подробнее...

ЗИМОВИЙ СЕЗОН ВІДКРИТО

Зимовий сезон відкрито. Прихід зими у багатьох асоціюється з закриттям будівельного сезону, але це не так.

 

 

Подробнее...

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: