ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЛАМІНАЦІЇ

Дизайнери та архітектори слідкують за трендами та обирають найсучасніші тенденції в інтер`єрних рішеннях та оформленні зовнішнього фасаду. Так, наприклад, традиційним білим кольором пластикових вікон вже нікого не здивуєш. Сьогодні світ вимагає нових рішень, нових технологій, які можуть урізноманітнити та оновити традиційний інтер’єр. Саме для таких нетривіальних рішень слід використовувати ПВХ-плівку для декорування віконного профілю. Ламінація віконного профілю, завдяки широкій палітрі кольорів та фактур, не лише освіжить інтер’єр та надасть йому новий, сучасний вигляд, а й надійно захистить пластиковий профіль від механічних впливів, перепадів температур і сонячних променів.

ws

Завдяки цьому ламіновані вікна зберігають свій бездоганний зовнішній вигляд і колір протягом більш ніж 20 років. Раніше ламіновані вікна вважались привілеєм власників приватних будинків, так як колористика фасаду багатоквартирного будинку була єдина для всіх. Нові технології двосторонньої ламінації дозволяють вирішити цю проблему.
Тепер кожен власник квартири може дозволити собі ламінацію вікна, підібравши необхідний колір до інтер’єру та стилю, зберігаючи єдність стилю ззовні.

ЯКІСТЬ, ПІДТВЕРДЖЕНА СЕРТИФІКАТАМИ

ПВХ-плівка WINSHIELD™ від ізраїльської компанії Haogenplast спеціально розроблена для ламінування ПВХ й алюмінієвого профілю, сендвіч-панелей та інших виробів для зовнішнього використання. Під час виробництва плівки застосовуються найсучасніше обладнання та технології, що дозволяють виготовляти багатошарові плівки.
Продукція компанії Haogenplast має всі необхідні сертифікати, що відповідають стандартам якості, у тому числі RAL GZ716/1, ISO 9001 (2000), Din, SKZ і ін. Плівка WINSHIELD™ безпечна як для довкілля, так і для здоров'я людини. Це підтверджено висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України 05.03.02-03/ 55731 від 04.09.2014.

COLOR SHIELD™ – ІННОВАЦІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД СОНЯЧНИХ ПРОМЕНІВ

Як відомо, ПВХ-профіль темних кольорів поглинає набагато більше сонячних променів, аніж аналогічний профіль світлих відтінків. Нагріваючись на сонці, темні кольори плівки поглинають більше інфрачервоного випромінювання і, як наслідок, нагрівають зовнішню поверхню профілю. Проте температура всередині камер залишається низькою. Такий дисбаланс може призвести до деформації конструкції. Для того, щоб запобігти деформації та руйнуванню конструкцій, компанія Haogenplast розробила унікальну технологію Color Shield™. Спеціальні пігменти відбивають інфрачервоне випромінювання і зменшують нагрівання поверхні профілю. Так, температура нагрівання поверхні вікна, що ламіноване WINSHIELD™, на 20% нижча від температури вікна, ламінованого іншими плівками без технології ColorShield. Як наслідок – процес деформації віконної конструкції зменшується, чим забезпечує кращу енергоефективність всієї будівлі. Плівки WINSHIELD™ також стійкі до низьких температур.
Слід зазначити, що ПВХ-плівка WINSHIELD™ стійка до хімічного впливу, вона не змінює своїх якостей під час контакту з побутовими засобами для миття й чищення (окрім абразивних). Плівка не боїться жирів, масел, харчових продуктів, рідин на водяній основі та будматеріалів на зразок гіпсу, цементу, аліфатичних бензинів.

w1

w2

ШИРОКА ПАЛІТРА

Вибір кольору ПВХ-плівки − справа не з легких. Актуальні тенденції в дизайні постійно змінюються, тому така плівка повинна бути не лише ультрамодного кольору, а й гармонійно поєднуватися з архітектурними рішеннями фасадів. Плівка WINSHIELD™ спеціально розроблена для створення натурального виду віконних профілів, стінних панелей і інших елементів фасадних конструкцій. Її колір та фактура ніколи не вийдуть із моди, оскільки ввібрали в себе багаторічний досвід професіоналів.
В асортименті SPV Company Ltd широкий вибір плівок WINSHIELD – 47 кольорів на будь-який смак. У 2019 році
палітра доповнилася чотирма новими колекціями:
Колекція Anodize – стильні кольорові рішення зі вкрапленнями металевого блиску, які роблять покриття дверей та віконного профілю більш оригінальними та сучасними.
Колекція Pearl Silk – вироби преміум-класу, в яких об’єднано три рішення – нове тиснення SILK, нові принти й відтінки кольору та перламутровий ефект.
Колекція Matt – створена спеціально для замовників, яким необхідна матова поверхня профілю.
Матовий акрил є провідним рішенням для виготовлення арочних вікон і може застосовуватися на будь-якому вже існуючому дизайні з палітри кольорів WINSHIELD™.
Колекція Stone – нове 3D покриття товщиною 300 мкм з матовою акриловою поверхнею, яка імітує камінь. Плівка може використовуватися назовні і в інтер’єрах житлових будинків, гаражних дверей, інших поверхонь.

КЛЕЇТИ ПРОСТО

Під час ламінації слід приділити особливу увагу вибору якісного клею та дотримуватись рекомендацій виробників клею. Плівка WINSHIELD™ не потребує особливих вимог до процесу ламінації і придатна для поклейки як двокомпонентними клеями з вмістом розчинників так і однокомпонентними реактивними ПУР-клеями-розплавами (поліуретанами).
SPV Company Ltd, як ексклюзивний імпортер ізраїльського ПВХ покриття WINSHIELD, постійно співпрацює з виробниками клею та вивчає інновації в технології ламінації. Менеджери SPV Company Ltd пройшли навчання та отримали сертифікати на заводі .KLEBCHEMIE M.G.Becker GmbH & Co. KG. – відомого німецького виробника клеїв марки KLEIBERIT.

w3ЦІНУЄМО НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Про співпрацю з SPV Company Ltd розповідає Олег Пляха, керівник напрямку ламінації ПВХ сиcтем компанії VIKNALAND.
З компанією SPV Company, яка представляє плівки для ламінації WINSHIELD™ ми працюємо вже давно, але
починаючи з минулого року ми стали працювати з ними більш тісно. Хочу зазначити, що на даному етапі наша співпраця стала більш успішною за рядом причин. Перше, це те, що рівень якості плівок WINSHIELD™ такий же високий, як і у популярних німецьких брендів. Відмінна тактиль на структура, стійкість до УФ випромінювання, свої запатентовані технології та т.д. Плівки мають всі необхідні сертифікати якості, в тому числі від німецького інституту ift Rosenheim. Друге, це правильна цінова політика. Ми вважаємо, що це на сьогоднішній день оптимальний варіант за критерієм ціна/якість.
І третє, найголовніше – це постійно актуальні і підтримувані складські запаси. Для нас як для великого виробника ПВХ систем це критично важливо мати великий арсенал кольорів і потрібну кількість плівок на віддаленому складі постачальника. Компанія SPV Company справляється з цим завданням на 100%.
Якщо говорити в цілому, ми дуже задоволені нашою співпрацею.

w4
СКЛАДОВІ УСПІХУ SPV COMPANY LTD

SPV Company Ltd співпрацює з ізраїльським виробником плівок вже більше 20 років. Висока якість ізраїльської плівки, стійкість до ультрафіолету, перепадів температур і механічних впливів вже доведена часом. ПВХ плівки не єдиний напрямок діяльності SPV Company Ltd. З 1994 року компанія спеціалізується на впровадженні інноваційних технологій замикання від світових брендів-лідерів.
Асортимент продукції включає сучасні продукти ме- ханічних й електронних систем замикання: дотягувачі, замки, циліндри, системи «антипаніка», дверна автоматика тощо, що дозволяє укомплектувати об'єкт з найбільш високими вимогами до безпеки. w5Ознайомитись з асортиментом можна у центральному офісі SPV Company Ltd, що знаходиться недалеко від центру м. Києва. Офісно-складський комплекс SPV PARK побудований з використанням матеріалів українського виробництва, декорованих ізраїльськими ПВХ плівками. У цьому році відкрився постійно діючий навчальний конференц-центр, завітавши до якого, Ви зможете переконатись у якості та надійності представленої продукції. Кваліфікований персонал (біль-
ше 120 працівників), регіональні представництва у Дніпрі, Львові, Одесі, Чернівцях та мережа партнерів швидко, якісно та професійно обладнає Ваш об'єкт в будь-якій точці України.
Цьогоріч SPV Company Ltd відзначила ювілей – 25 років на ринку України. За цей час завдяки багаторічному досвіду, глибокому знанню будівельного ринку та бездоганній репутації SPV Company Ltd стала лідером у галузі безпеки України.

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: