BAU 2013 - будіельний залік міжнародного рівня

Участь закордонних експонентів у виставці BAU 2011 висока, як ніколи

Починаючи з 2005 року, виставка BAU постійно користується надзвичайним попитом, при чому цей попит значно вищий за наявні площі (180.000 м ²). Список претендентів/черга на участь у виставці BAU становить 400 підприємств та компаній.


У 2011 році цей розвиток сягнув нового піку. За кількістю експонентів - 2.058 із 46 країн світу - було встановлено абсолютний рекорд.
Частка іноземних учасників склала при цьому 26%, більше, ніж будь-коли раніше.

Кількість іноземних відвідувачів виросла у 2011 році на 61%.

Із загальної кількості відвідувачів - 238 230 майже 60.000, а це практично 25%, ознайомилися з виставкою BAU. Кількість іноземних відвідувачів виросла у 2011 році на 61%. Із загальної кількості відвідувачів - 238 230 майже 60.000, а це практично 25%, ознайомилися з виставкою BAU.

Мета на 2013 рік: досягти по можливості нового рівня – 250.000 фахових відвідувачів та розширити міжнародні рамки діяльності. 

Найбільші зарубіжні країни – відвідувачі виставки BAU 2011

Найбільше відвідувачів прибуло з таких країн, як Австрія, Швейцарія та Італія.
У 2011 році всі провідні країни, а їх майже 15, покращили показники своєї участі, та особливо помітне зростання відбулося у Туреччини та Російської Федерації. Глобалізація будівельної галузі і, таким чином, також і виставки BAU, знаходить своє відображення в тенденціях кількості відвідувачів з неєвропейських країн. 8500 відвідувачів виставки BAU 2011 прибули з-поза європейських меж. З Азії прибуло 3.505 фахових відвідувачів, у тому числі 854 з Китаю.

Профіль виставки BAU 2013

• Виставка BAU площею 180.000 м ² презентує архітектуру, матеріали і комплексні системи для комерційного і житлового будівництва, оздоблення інтер'єру як в нових будівлях, так і вже існуючій будівельній субстанції.
• І майбутня виставка BAU у січні 2013 року знову заповнить всю виставкову територію Мессе Мюнхен – виставкові павільйони площею 180.000 м2, а також 3.500 м2 під відкритим небом.
• Кількість експонентів з огляду на обмежені площі виставкових павільйонів, залишається постійною протягом багатьох років. Вона складає 2.000 плюс х.
• Учасники представляють 40 країн світу. Частка іноземних експонентів стабільно тримається на рівні близько 25%.
• Попит на виставкові площі на виставці BAU протягом років такий великий, що вже існує довга черга на її участь.
• Мета стосовно кількості відвідувачів: утримати показник на рівні 235.000, а по можливості навіть перевищити його.
• Виставка BAU пройде з 14 по 19 січня 2013 у новому виставковому комплексі Мессе Мюнхен. Організатор виставки – товариство Мессе Мюнхен Інтернешнл.

20 провідних країн-експонентів на виставці BAU 2013

Як і по кількості відвідувачів , так і по кількості експонентів Австрія, Італія та Швейцарія знаходяться у верхній частині рейтингу.
Єдиною неєвропейською країною, яка тим часом міцно закріпилася у провідній десятці країн, став Китай. Показово також і те, що такі країни, як Іспанія, Греція чи Португалія, які постійно згадуються у заголовках газет через кризу Євро-зони, як раніше представлені багатьма експонентами на виставці BAU.

Чотири основні теми перебувають у центрі уваги виставки BAU 2013

Сталий розвиток: Ця тема стала домінуючим/визначальним поняттям для енергоощадливого та відповідального будівництва. Вироби та матеріали, які відповідають критеріям довготривалого функціонування, можна зустріти у всіх без винятку експонентів виставки. Крім того, надійне будівництво та проектування для довготривалого використання входять до найважливіших тем заходів рамкової програми.

Будівництво з урахуванням потреб всіх поколінь.

Ідея такого будівництва стає все більш важливою в Німеччині та Європі. При цьому мається на увазі, що середовище для проживання має бути сплановане і оформлене таким чином, щоб всім вистачило і життєвого простору і місця, щоб кожен із мешканців почував себе надійно та комфортно, незалежно від того, чи він уже у віці, чи молодий, малий чи великий. Виставка BAU 2013 присвятить цій темі низку форумів та конференцій.

Енергія 2.0:

Близько 40% енергії у Європі витрачається на опалення будівель. Тому тема ефективного використання енергії є дуже важливою темою вже протягом багатьох років. На виставці BAU ми присвячуємо численні доповіді та презентації майбутньому енергопостачання будівель і цілих житлових мікрорайонів та пов’язаним з цим технологічним інноваціям.

Розвиток містобудування у ХХІ сторіччі:

Вже сьогодні кожна друга людина проживає у місті. А у 2050 році вже 75% населення, яке на той час буде вже становити 9,3 млрд., житиме в містах. Все це є значним викликом для майбутньої інфраструктури, мобільності, безпеки та енергопостачання . На виставці BAU 2013 ми будемо також займатися і тим, як буде виглядати життя у містах майбутнього.
 

Схеми розташування та плани виставкових залів

Виставка BAU 2013 має в своєму розпорядженні 17 виставкових павільйонів/залів загальною площею 180.000 м ². Вони являють собою тематичні сектори з будівельними матеріалами, виробами та спеціалізованими підрозділами. Особливим на виставці BAU є те, що технології, готові вироби/продукти і матеріали, які використовуються на стадії проектування та у будівництві, об’єднані однією фаховою виставкою – у такій формі це існує лише на виставці BAU.
Такий міждисциплінарний та різнобічний підхід робить виставку BAU невід'ємним інформаційним джерелом для всіх, хто задіяний у проектних роботах та у плануванні: починаючи від інвесторів, а також проектантів і архітекторів, до ремісників та експлуатаційних товариств.

Виставка BAU - це одночасно і платформа прем’єр.

Промисловість орієнтується при випуску нової продукції на цикли проведення виставки BAU. Виробничі інновації,чи це вікна, двері, покриття для підлоги чи нові елементи фасадного оздоблення, з'являються вперше на виставці BAU. Саме тому кожні два роки фахові відвідувачі з усіх континентів прибувають на виставку BAU до Мюнхена.
 

Новий тематичний підхід, орієнтований на відвідувача

Традиційно вся палітра пропозицій виставки BAU розподілена на готові вироби та будівельні матеріали. Ця система упорядкування на виставці BAU 2013 доповнена ще одним нововведенням. У майбутньому всі експоненти виставки BAU будуть зустрічатися в рамках однієї визначеної тематики. Так, наприклад, системи з алюмінію чи кераміки підпорядковані темі „ Фасади “, будівельна хімія, наприклад, належить до теми
„ Покриття для підлоги" .
Ці провідні теми дають відвідувачам можливість зорієнтуватись у палітрі пропозицій виставки Bau. Вони можуть за допомогою відповідних графічних символів розпізнати, у яких виставкових павільйонах/залах розміщуються вироби та будівельні матеріали, які найчастіше використовується для оздоблення фасадів чи знаходять там своє застосування.
Структура відвідувачів: представники ремісничих професій становлять головну групу відвідувачів виставки BAU. Проектувальники, інженери, архітектори стають все важливішими групами відвідувачів

Міждисциплінарна пропозиція виставки BAU притягує відвідувачів з усіх підрозділів проектування, оформлення та будівництва. У детальному розрізі структура відвідувачів виглядає наступним чином:
• Будівництво та відновлення будівельної інстанції: забезпечує найбільшу частку відвідувачів - 45%.
• Проектувальники, архітектори та інженери-будівельники: 21% (ця група значно збільшилася в останні роки.)
• Торгівля будівельними матеріалами: 14%
• Виробники будівельних матеріалів: 10%
• Сервісні послуги, науково-дослідна діяльність та вища школа: 5%
• Забудовники, агенції нерухомості та заклади і установи: 5%

Жодна інша виставка світі не об'єднує так багато архітекторів та інженерів, як виставка BAU у Мюнхені.

Для проектувальників, архітекторів та інженерів з усього світу виставка BAU є інформаційною та комунікаційною платформою № 1. У світі не існує більше інших заходів, на яких ці групи відвідувачів представлені у такій кількості та у такій номінації.
З виставкою BAU 2011 ознайомилися більше 50.000 відвідувачів з архітектурних та проектних бюро.
На цьому слайді показано стрімкий розвиток кількості відвідувачів починаючи з 2005 року. За шість років нам вдалося подвоїти частку проектувальників серед відвідувачів виставки BAU.

Цільові групи відвідувачів

Проектувальники:архітектори, дизайнери інтер'єру, ландшафтні архітектори, інженери, інженери-будівельники, муніципальні та державні дозвільні органи у сфері будівництва, консультанти в області енергетики.
Інвестори: житлові компанії, приватні та муніципальні забудовники, менеджери агенцій нерухомості, менеджери фондів, брокери, представники роздрібної торгівлі, менеджери адміністративних підрозділів.
Будівельна галузь: покрівельники, фахівці з залиття підлоги, паркетники, монтери, фахівці по виконанню фасадних робіт та установці вікон, склярі, слюсарі-монтажники, водопровідники-теплотехніки, слюсарі-сантехніки, техніки сонячних пристроїв, садівники, мулярі, штукатури, монтери, фахівці по металу, столяри, майстри ландшафтних парків, теслі, фахівці з опалення / охолодження / шумоізоляція/.
Торгівля: торгівля будівельними матеріалами, магазини мережі „ Зроби сам “ та інші види торгівлі.
Дослідження, підвищення кваліфікації та перекваліфікація:вища школа, науково-дослідні інститути, школи майстрів, професійно-технічні училища.

Форуми і спеціальні експозиції

Паралельно до презентацій експонентів провідні теми виставки BAU обговорюються та унаочнюються на форумах і спеціалізованих експозиціях - з різних точок зору та з урахуванням різноманітних аспектів.

Інтелектуальні рішення для оформлення зовнішнього простору міст та селищ:
"Місто завтрашнього дня/ майбутнього “ (Павільйон С2)

Зростаюча урбанізація, збільшення мінливості клімату, зміни в енергетичній галузі, зростаючі обсяги споживання ресурсів і демографічні зміни – все це глобальні виклики, які стоять перед нами сьогодні.
Міста і громади відіграють ключову роль у вирішенні цих проблем ХХІ сторіччя.

Будівельний альянс ім. Фраунгофера тому і представляє у своїй спеціальній експозиції (павільйон C2, стенд 135) рішення стосовно виробів і системний підхід для забезпечення життєздатності, ефективного користування і тривалої експлуатації "міста майбутнього".
Спеціальна презентація включає в себе тематичні області: „ Проектування та будівництво “, „ Постачання “, „ Будівельні матеріали “, „ Безпека “.
До складу будівельного альянсу ім. Фраунгофера входять 17 науково-дослідних інститутів Товариства ім. Фраунгофера. Він функціонує як ініціатор нових та інноваційних тем, пов'язаних з дослідженнями у будівельній галузі.

Універсальний дизайн: особливий виклик у сфері будівельних компонентів/блоків/конструктивних елементів (павільйон C4)

У співпраці з науково-дослідним і випробувальним інститутом IFT у Розенхаймі організована виставка BAU "Універсальний дизайн". Експозиція "Універсальний дизайн" визначається як завдання майбутнього для будівельної галузі загалом, і для виробників конструкційних будівельних елементів, зокрема.
Експозиція "Універсальний дизайн" являє собою концепцію, щоб створювати вироби для якомога більшої групи людей та робити їх зручними у користуванні і простими в обслуговуванні. Такі промислові галузі, як виробництво мобільних телефонів та автомобільна галузь, вже давно інтенсивно займаються цими проблемами ще на стадії розвитку продукту.
Низка подій, таких як, наприклад, демографічні зміни, роблять „ Універсальний дизайн “ важливою темою і в будівельній галузі. При проектуванні будівель, приміщень та створенні будівельних блоків/конструктивних елементів простота обслуговування та гнучке використання відіграють все більш важливу роль.
Спеціальна експозиція ілюструє на прикладі готових виробів конкретний/реальний вплив універсального дизайну на такі елементи, як вікна, двері та ворота.
Виробники, проектувальники і інвестори отримують інформацією про такі критерії, як широке застосування і гнучкість, з допомогою яких можна оцінити значення універсального дизайну.
Спеціальна експозиція знаходиться у павільйоні A4 на площі 200 м ².
 

Будувати з орієнтацією на різні покоління - - економічно, універсально, без бар'єрів

У цій спеціальній експозиції у павільйоні 4 мова йде про те, яким чином може виглядати будівництво з урахуванням потреб поколінь на практиці, а також те, яке проектування, вироби та матеріали необхідні при цьому.
Виставка BAU знову влаштовує цю експозицію в кооперації з німецьким товариством геронтологічної техніки та догляду (GGT®).
Цього разу на передньому плані перебуває ідея створення комфорту в комерційному будівництві. На площі близько 200 м ² у павільйоні A4 споруджена показова будівля/нерухомість/ з багатофункціональними та мобільними приміщеннями з інтер’єром, який розрахований як для молодих, так і людей похилого віку.
Модульна концепція підходить, наприклад, для будівництва апартаментів, студентських гуртожитків, готельних комплексів, соціального помешкання, а також будинків для людей похилого віку.
Пропонуються також огляди стендів у супроводі фахівців. Такі огляди для фахових відвідувачів починаються на стенді GGT®, а також з презентації об’єкту - зразка нерухомості у павільйоні А4.

Експозиція німецького товариства сталого будівництва (DGNB):

Довговічні будівельні вироби/ із стабільними властивостями/ – більше прозорості для прийняття гарного рішення
Своєю експозицією „ Довговічні будівельні вироби – більше прозорості для прийняття вдалого рішення “ німецьке товариство сталого будівництва (DGNB) надає архітекторам та проектувальникам дієву допомогу у прийнятті необхідних рішень стосовно довговічних будівельних виробів. На основі успішно реалізованих та сертифікованих проектів показується релевантність будівельних виробів для створення, експлуатації та сертифікації сталих/довговічних/ будівельних об’єктів.

Окрім того, ця експозиція показує конкретні рішення з метою показу впливу будівельних виробів на експлуатаційні характеристики та результати сертифікації.

Товариство DGNB підтримує також он-лайн-навігатор. Он-лайн платформа містить всі релевантні для процесів проектування довговічних будівельних об’єктів дані стосовно будівельної продукції у простій та доступній формі – і значно спрощує, таким чином, вибір необхідної продукції.

Форум B0: кордони здвигаються

Форум B0 має справу з важливими темами будівельного господарства та будівельної індустрії:
• Довговічність та обмеженість ресурсів
• Виробництво енергії та енергоефективність у Німеччині, Європі та світі.
• Інтелектуальна комутація будівель (під'єднання до мереж)
• Демографічні зміни та будівництво з орієнтацією на різні покоління.

Так як надається можливість аналізу та вивчення цих „ вагомих “ з різних точок зору тем, то форум В0 працює одночасно з трьома установами: Федеральним міністерством транспорту, будівництва і містобудування, будівельним альянсом ім. Фраунгофера та федеральною робочою групою з питань санації старої будівельної субстанції.
Федеральне міністерство транспорту, будівництва і містобудування поінформує у різноманітних доповідях про ініціативи дослідницької галузі та надання фінансової підтримки, а також про політичні цілі та правову базу/законодавчі положення.
Будівельний альянс Товариства ім. Фраунгофера представляє частину своєї науково-дослідної роботи на конкретних проектах.

Ще одним напрямком діяльності цього форуму є модернізація та технічне обслуговування будівель. У доповідях федеральної робочої групи з питань санації старої будівельної субстанції йдеться про те, яким чином можна відповісти на значні виклики майбутнього у вже існуючих будівельних об’єктах.

Форум, павільйон A6, частина 1: "Актуально для всього світу. Підкріплено розумними рішеннями"

Форум у павільйоні A6 висвітлює роль архітектора в сьогоденні і майбутньому.
У частині 1, яку виставка BAU забезпечує у співпраці з журналом архітекторів AIT, розглядаються тематичні поля, які становлять принциповий інтерес для архітекторів всього світу, і, звичайно, для будівельної індустрії. Ключовими словами є:

• Трансконтинентальні культурні зміни архітектури
• Глобальні зміни клімату та відповідне реагування архітектури
• Глобальні зміна поведінки споживання та архітектура роздрібної торгівлі
• Глобалізація медичної архітектури
• Міжнародні спортивні події та національна архітектурна компетенція
• Світові тенденції архітектури офісних приміщень.

Форум, павільйон A6, частина 2: "Виходячи за рамки, над галузева, з прицілом на майбутнє"

"DETAIL research " є посередницькою платформою спеціалізованого журналу архітекторів „DETAIL“, який займається питаннями проектування та підготовкою сценаріїв про будівництво майбутнього. Через мережу "DETAIL research" архітектори та представники будівельної індустрії, університетських науково-дослідних закладів і політики обмінюються своїм досвідом та баченням подальшого розвитку. „DETAIL“ збирає, структурує, оцінює та повідомляє ці результати через всі засоби масової інформації.
На виставці BAU представлені деякі актуальні теми досліджень архітекторів, науковців та представників будівельної індустрії в області архітектури.
Окремі тематичні панелі полегшують ознайомлення з сучасним станом досліджень.
На цьому слайді показана послідовність презентацій цих тем.

Форум, павільйон C2: "Майбутнє будівництва„

На форумі „ Майбутнє будівництва “ відомі проектувальники, архітектори та інженери-будівельники із усього світу пояснюють на конкретних проектах, як виглядатиме будівництво майбутнього та оформлення простору.
Щоденно будуть змінюватися теми, які значною мірою будуть впливати на майбутнє будівництва.
Інфраструктура і місто: мобільність, зміна клімату, значне скорочення запасів енергії роблять необхідним пошук нових урбаністичних рішень: як виглядає місто майбутнього? Які глобальні відмінності будуть існувати?

Проектування на всі 360˚: Наші будівлі стають все складнішими: яким чином мають змінюватися процеси проектування/планування? Як будуть плануватися цілісно проекти майбутнього?

Структурно-параметричний дизайн: Чи змінює комп'ютер, через 20 років після впровадження, САПР - моделі проектування в архітектурі? Чи буде проектування на комп'ютерній основі та структурно-параметричне будівництво вносити зміни до проектування чи може стати навіть визначальним?
Енергетика 2.0 Переворот в енергетиці, Фукусіма, розподілення енергії, інтелектуальні лічильники, динамічне керування електромережами, регулювання попиту, підвищення безпеки та заощадження витрат - що є сьогодні реальністю, що завтра буде стандартами?
The Next Big Thing: Що в найближчі декілька років стане визначальним в архітектурі, будівельних конструкціях, освітленні, дизайні та матеріалознавстві ?
Нові зірки: Хто майбутні зірки - архітектори? Хто займатиметься будівництвом через 20 років? І де шукати нових замовлень для себе і проектів?

Всі три форуми забезпечуються синхронним перекладом на англійську та німецьку мову.

BAU 2013: Головні події рамкової програми

Світова академія архітекторів: практика у видатних архітекторів

Майже два роки тому, підчас проведення виставки BAU 2011, спільно з організаторами виставки та європейською групою архітекторів було започатковано найбільший у світі конкурс для студентів – архітекторів: Світова Академія Архітектури.
Студентам-архітекторам та юним архітекторам з усього світу було запропоновано подати на розгляд енергозберігаючі проекти та концепції майбутнього. Переможці забезпечувалися місцями для проведення практики на базі великих архітектурних бюро всього світу. Хто, наприклад, переконає своєю роботою Даніеля Лібескінда (на фото другий зліва), той отримує винагороду у вигляді шестимісячного стажування у його бюро в Нью-Йорку. 12 провідних архітекторів світу, серед них Франсуаз - Елен Журда, Даніель Лібескінд, Заха Хадід та Крістоф Інгенхофен надали свої офіси для проходження практики студентам. Вони є одночасно членами журі. Вручення нагород, на буде якому присутня, принаймні, частина відомих членів журі, відбудеться на виставці BAU 16 січня 2013. На початку серпня надійшли вже близько 1.000 конкурсних заявок з 90 країн світу. Термін подачі цих заявок закінчується 30 жовтня 2012 року. Актуальну інформацію можна отримувати на постійній основі на сторінці www.awacademy.org.

Молодь тренується - підготовка до світової професійної першості

Світова професійна першість - так називаються професійні змагання/чемпіонати молодих ремісничих із усього світу. Наступна світова першість відбудеться у липні 2013 року у м. Лейпциг. Відчути передсмак відвідувачі можуть на виставці BAU. Національна збірна німецької будівельної галузі, до складу якої входять мулярі, штукатури, плиточники та теслі, розпочинає свої показові тренування у Мюнхенських виставкових павільйонах. Юні підмайстри мають навчитися на виставці BAU працювати в атмосфері великої виставки та сконцентровано діяти під прискіпливими поглядами відвідувачів, показуючи при цьому найкращі результати.
Під час світової першості WorldSkills ажіотаж навколо молодих ремісників буде ще більшим. У понад ніж 50 дисциплінах будуть визначатися переможці у своїй професії. 2011 року в Лондоні, команда Центральної спілки німецької будівельної галузі, ZDB, завоювала дві із лише чотирьох німецьких медалей.

Довга ніч архітектури

Абсолютною родзинкою є "Довга ніч архітектури". Вона буде знову проведена і у 2013 році в рамках виставки BAU, цього разу в п'ятницю, 18 січня.
Довга ніч архітектури відчиняє двері до найкрасивіших та найважливіших будівель в місті.
Починаючи з 18:30 год. та до опівночі, спеціальні автобуси курсуватимуть між визначними будівлями. Поїздка безкоштовна, Ви завжди зможете сісти чи зійти в будь-який час. Відразу в автобусах студенти-архітектори дають попередню інформацію про будівлю, до якої Ви направляєтесь.
Поряд з нормальними, доступними для всіх відвідувачів турами, є також екскурсії зі спеціально визначеними програмами для учасників та відвідувачів виставки BAU. Ці тури починаються на території виставки, тому слід завчасно зареєструватися для участі у них. Для іноземних гостей підготовлені також спеціальні групові огляди з супроводжуючим персоналом, а також роз’ясненнями іноземними мовами.

Більш детальну інформацію Ви можете завжди отримати на сайті  www.lange-nacht-der-architektur.de


BAU 2013: послуги для відвідувачів

Інформаційні технології та он-лайн послуги
Вхідний квиток на виставку BAU 2013 року найпростіше придбати у режимі он-лайн. Хто таким чином вже зареєструвався, може роздрукувати свої квитки сам: це заощаджує час на місці і набагато зручніше в користуванні. Денний квиток на виставку BAU коштує 21 євро, на місці Ви заплатите за нього 35 євро.
Каталог в режимі он-лайн дає можливість швидко ознайомитися з усіма представленими на виставці BAU експонентами. Натиском курсору Ви швидко знайдете необхідне. Пошук можна вести за назвою фірми, павільйоном/залом експозиції, країною або за поштовим індексом.
Для виставки BAU 2013 створено також спеціальний програмний додаток. В принципі, він відображає каталог виставки в режимі он-лайн і доповнений змістовно в рамкових програмах. Ви можете завантажити додаток в листопаді 2012 року через систему App-Store. Додаток функціонує не тільки на ай-фонах, ай-падах чи програвачах „ай-под тач“, але також і на смарт-фонах з операційною системою „андроїд“.

Прибуття та розміщення/ проживання

Мюнхен розташований в самому центрі Європи, до нього зручно добиратися будь-якими транспортними засобами, чи то на автомобілі, поїзді чи літаку.
Аеропорт Мюнхена є другим за величиною в Німеччині. Він обслуговує 216 напрямків у 61 країні світу, літаки 84 авіакомпаній здійснюють тут щоденно злети та посадки.
Кожні 30 хвилин забезпечується трансфер від аеропорту до виставкового центру і у зворотному напрямку. Туди і назад квиток коштує 13,50 євро. Більш детальну інформацію Ви отримаєте на сайтах виставки BAU.
Крім того, також і у пошуку відповідного житла Вам допоможуть інтернет - сторінки виставки BAU. Там ви знайдете широкий вибір варіантів розміщення всіх типів - від приватного житла до вишуканих готелів. Місце проживання можна також забронювати на сайті.
Дочірні товариства та зарубіжні представництва товариства Messe München International надають допомогу в отриманні віз та в організації групових поїздок. Відповідні контактні також можна знайти на сторінці www.bau-muenchen.com.

Messe München International - одна з провідних компаній в світі виставок

Товариство Мессе Мюнхен Інтернешнл (ММІ) є одним із найвідоміших у світі виставкових товариств, яке організовує та проводить близько 40 спеціалізованих виставок для інвестиційних, споживчих товарів, а також у галузі новітніх технологій. Її оборот становить майже 300 млн. євро
Понад 30.000 експонентів і близько двох мільйонів відвідувачів щорічно беруть участь у заходах на території виставкового комплексу у Мюнхені.
Окрім того, товариство Messe München International проводить галузеві виставки в Азії, Російській Федерації, на Середньому Сході, в Південній Америці та Південній Африці. З дванадцятьма інвестиційними компаніями в Європі та Азії, а також понад 60 закордонними представництвами у 90 країнах світу, товариство Messe München International має розгалужену мережу в усьому світі.
Товариство Messe München має багаторічний досвід зокрема і в області будівельних виставок. До провідних міжнародних виставок, які проводяться в Мюнхені, поряд з виставкою BAU, належить машинобудівна виставка bauma та виставка комерційної нерухомості Expo Real. Саме з допомогою цих трьох виставок Мюнхен охоплює єдиний процес від проектування до спорудження об’єктів – від процесу інвестування через проектні роботи, будівництво до експлуатації будівель.

Сім вагомих причин для відвідання виставки BAU 2013:

• Унікальна присутність лідерів ринку і торгових марок/брендів
• Всі важливі ремесла, продукти, матеріали зібрані в одному місці
• Найбільша в світі виставка для архітекторів та інженерів
• Інновації виробників у дворічному циклі проведення виставок BAU
• Майбутнє будівництва у форумах і спеціальних експозиціях
• Діалог всіх, хто причетний до проектування, будівництва та оформлення
• Місто Мюнхен, місце, яке вабить, місто з відкритим серцем!