Академія REHAU у Львові: семінар для дилерів ТМ "ЕЛДОМ"

 Не секрет, що сьогодні питома вага кінцевих продажів припадає на дилерів-посередників, тому  важко недооцінити їх вплив як на загальні обсяги продажів, так і на репутацію марки в цілому. Компанія REHAU, дбаючи про імідж власної продукції і про конкурентоспроможність своїх партнерів, розробила низку навчальних заходів в рамках Академії REHAU саме для цієї категорії продавців, основна мета яких не тільки озброїти дилерів достовірною інформацією про REHAU та її новітні технології, але й поповнити знання технічної і нормативної бази і, що наразі дуже актуально, відпрацювати навички ефективних продажів.

 

Так, наприкінці липня у Львові відбулася зустріч з дилерами  компанії-партнера ТМ «ЕЛДОМ», в якій взяли участь більше 50 учасників. Під час заходу слухачі змогли ознайомитись з основними напрямами діяльності компанії REHAU, історією її розвитку, здобуття успіху у світі та Україні. Неабиякий інтерес викликали інноваційні технології та продукти компанії, які спрямовані на збереження та використання альтернативних джерел енергії.

     

 Розгляд «віконних питань» було розпочато з перегляду нормативної бази, якою сьогодні регламентується виготовлення і монтаж СПК. Зокрема, жваву дискусію викликали питання змін, які стосуються температурних зон та армування, вираховування температурних розширень профілю та навантаження на вікна. Ще однією важливою темою стала необхідність технологічних отворів у віконних конструкціях. Лектор Академії REHAU Андрій Рубцов роз’яснив, чому вони мають бути  у ПВХ конструкціях, навів схеми їх виконання у кольорових та білих профілях. Не забули і теплофізику, а саме найболючіше питання клієнтів – причини появи конденсату та заходи, що перешкоджають появі «плачучих вікон».   Також  учасники семінару наочно ознайомились з асортиментом профільних систем REHAU, їх основними технічними показниками та варіантами застосування з урахуванням нових температурних зон.

 На жаль, запланованого часу не вистачало, щоб охопити всі актуальні питання, тому і організатори, і учасники дійшли одностайного висновку про необхідність продовжити програму навчання і домовилися про проведення монтажного семінару наприкінці літа.

 REHAU. Крокуймо до успіху разом.