Сайт IQ energy відвідали понад 1 млн. людей

За 2,5 роки роботи програми фінансування енергоефективності житла Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy її сайт www.iqenergy.org.ua відвідали понад 1 млн. людей, половина з яких – унікальні відвідувачі.

 

 

 

В середньому відвідувачі проводять на сайті майже 4 хвилини. Найбільш популярна сторінка – «Каталог енергоефективних технологій». Каталог містить інформацію про матеріали й устаткування, на придбання яких можна отримати європейську компенсацію IQ energy, а також інформацію про розмір потенційної річної економії енергії та приблизну вартість товару. Сьогодні каталог містить вже понад 7000 рішень, які дозволяють жителям України істотно економити на опаленні. Окрім того, популярними серед відвідувачів сайту є поради щодо енергоефективності.

Аудиторія сайту:

Стать   
Чоловіки   
Жінки
  65% 35%
Тип пристрою Мобільне   
Стаціонарне
  27,4% 72,6%

 

Найбільш активні користувачі – мешканці Київської, Львівської, Харківської, Дніпропетровської та Одеської областей.
Керівник програми IQ energy Оксана Булгакова: «Високі показники відвідуваності сайту свідчать про зростання популярності програми в Україні. Крім загальної інформації про програму на сайті розміщені поради щодо енергоефективності, кейси учасників, відео підказки. Для зручності клієнтів також запущений колл-центр, який обробляє близько 5 тис. дзвінків на місяць, ведеться підтримка користувачів електронною поштою та в соціальних мережах».

Нагадаємо, програма передбачає надання компенсації фізичним особам і ОСББ в разі придбання і установки ними енергоефективного обладнання і матеріалів для термомодернізації житла. Компенсацію можна отримати не тільки на основне обладнання, але і на супутні товари, а також на вартість монтажних робіт, якщо вони були придбані в кредит від банків-партнерів програми, разом з основним обладнанням.

За підсумками жовтня 2018 року вже понад 35 тисяч українських сімей взяли участь у програмі і обрали енергоефективні рішення, такі як утеплення стін, дахів і підлог, встановлення сонячних колекторів, сучасних систем опалення і т.д.

Банки-партнери програми пропонують різні типи кредитів. Особливо зручно розраховуватися  кредитною карткою від банку-партнера програми. Її можна один раз оформити в банку, після чого розраховуватися в торгових мережах або в Інтернет-магазинах, і кожного разу отримувати компенсацію при покупці енергоефективних товарів для утеплення житла за рахунок кредитного ліміту.

Дізнатися більше про програму та подати заявку на фінансування можна на сайті IQ energy: www.iqenergy.org.ua

Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Фондом Східноєвропейський партнерство з питань енергоефективності та екології (E5P), в який найбільший внесок надає Європейський Союз. Грант на надання технічної допомоги для реалізації програми надано Фондом E5P та Урядом Швеції в рівних частках. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла — 15 мільйонів євро. Метою програми є підвищення енергоефективності українського житлового сектора. Гаряча лінія IQ energy: 0-800-505-717.