Фарби Ceresit отримали найвищу оцінку у тестуванні незалежних експертів

Фарби Ceresit отримали найвищу оцінку у тестуванні незалежних експертів
Науково-дослідний Центр Незалежних Споживчих Експертиз «ТЕСТ» провів випробовування фасадних та інтер’єрних фарб, які представлені на українському ринку. Спеціалісти Центру зокрема протестували фарби компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)». Серед семи марок фасадних фарб була Ceresit CT 44, а поміж шести зразків інтер’єрних фарб – Ceresit IN 51.

 

 


ceresit 5144В обох групах продукція Ceresit здобула оцінку «Відмінно» за всіма параметрами тестування. Експерти Центру «ТЕСТ», спираючись на Європейський стандарт DINEN 13300, випробували фарби на стійкість до вологого стирання, до статичного впливу води і на покривну здатність, а також оцінили ступінь блиску, зручність нанесення та загальний декоративний вигляд. В цих тестах фарби Ceresit продемонстрували найвищі показники і за технічними характеристиками зазвичай переважали конкурентів.
Євген Бондаренко, product manager категорії фарби, так прокоментував результати тестування: «Ми дуже раді, що отримали найвищі оцінки від Центру «Тест». Але, чесно кажучи, для нас це цілком очікуваний результат. Під час розробки цих фарб ми закладали в них високі технічно-експлуатаційні властивості. Крім цього, ми зважали на специфічні потреби клієнтів і тренди на ринку. Наприклад, інтер’єрна фарба IN51 створена з врахуванням тренду фарбувати стіни і не клеїти шпалери. Вона має 3 клас стирання, тобто її можна витирати вологою серветкою. Хоча, як ви бачите з тестів, на практиці вона відповідає навіть 2 класу. Фасадну фарбу CT44 можна затонувати в 1500 відтінків нашої гами кольорів Colours of Nature. А ще вона захищає від карбонізації бетону, тож її можна наносити на бетонну основу. Саме така фарба буде найкращою для багатьох індустріальних об’єктів. Загалом, в розробці наших фарб ми націлені на те, щоб клієнти мали широкі можливості використання фарби, естетичне різноманіття і все це лише за умови високої якості».
Висока якість фарб є результатом європейських стандартів та технологічного виробництва. Обсяг ринку вододисперсійних лакофарбових матеріалів (до яких відносяться фасадні та інтер'єрні фарби) в Україні становить близько 150 тис. тон. Динаміка в 2018 році склала + 2% до 2017. Обсяг ринку фарб інтер'єрних та фасадних становить приблизно 50% від загального обсягу зазначеного ринку.