ТМ «ВікноПлюс» відкрила в Києві сучасний шоу-рум

У Києві відкрився новий салон ТМ «ВікноПлюс», партнера VEKA Україна, в якому представлений найбільший асортимент нестандартної продукції. Салон розташований за адресою: бульвар Вацлава Гавела, 6/7-А.
У салоні продемонстровані різні віконні та дверні конструкції, що дозволяють вибрати саме ті, які в повній мірі підкреслять індивідуальність об'єкта замовника.

 

 

oknoplusМодельний ряд віконних і дверних конструкцій, представлених в салоні, з інтеграцією в систему "розумний будинок", портальні та розсувні системи, нестандартні форми та самі трендові кольори ламінації.
Тут же - широкий асортимент дверних конструкцій різних кольорів, з декоративними панелями і з алюмінієвими накладками, та укомплектовані найсучаснішою фурнітурою від відомого німецького виробника Winkhaus.
Цікава паралельно-розсувні система виготовлена з системи SOFTLINE 82: з внутрішньої сторони в незвичайному кольорі Oregon та алюмінієвими накладками в сірих і червоних відтінках, які надають моделі особливу оригінальність. Крім того, в цій конструкції продемонстрований ексклюзивний прихований шов, який може представити тільки ТМ "ВікноПлюс". А для більшого ефекту світлопрозорості використовується склопакет зі склом "diamant".

Особливе враження справляє підйомно-розсувна система VEKASLIDE 82 не тільки своїми розмірами, але й легкістю використання за допомогою додаткових елементів Comfort Close.