5-6 липня відбулась УЛФ ЕКСПО 2019 та Всеукраїнський Міжнародний Форум Локсмайстрів!

5-6 липня відбулась УЛФ ЕКСПО 2019 та Всеукраїнський Міжнародний Форум Локсмайстрів!

Це був виклик: організувати бізнес-подію такого масштабу, яку відвідали представники десятків компаній, а майже півтора десятка виробників презентували свою найновішу продукцію. RYOBI, DISEC, ISEO, KESO, ROSTEX, TESA, VIRO, TOKOZ, GRIFFON, СТАЛЬ-М, «ПАРИТЕТ-К», IKON та WILKA, ABLOY та MUL-T-LOCK. Кожна компанія презентувала найкраще, що має в асортименті, а більшість з них провела і окремий семінар по своїй продукції для локсмайстрів з усієї України. Були навіть і екстремальні тестування, які транслювались у прямому ефірі в нашій стрічці.

Окреме величезне дякуємо і нашим гостям! Ви були просто неймовірні! Щиро сподіваємося, що кожен з вас отримав максимум в професійному плані від УЛФ ЕКСПО 2019 і зміг розважитись та поспілкуватись з однодумцями!
Отже, на Форумі зустрінемось наступного року, але в будь-який час ви можете зателефонувати, чи завітати до нас з питаннями та пропозиціями, поспілкуватись із представниками компетент-центру, відвідати наш сучасний навчальний центр, що допомагає локсмайстрам бути завжди в курсі найновіших рішень в сфері безпеки та як з ними працювати. Все заради спільної мети – будувати Україну безпечною та красивою!