Шановні колеги!

Рік, що минув був непростий для всіх учасників ринку. Хтось мав зльоти, а хтось падіння. Дехто намагався втримати планку попередніх років, а дехто цю планку тільки підвищує. Але так чи інакше всі дуже плідно працювали до самого кінця 2019 року, навіть тепла зима була нам на користь. Сподіваємось, що всі плани будуть виконані і навіть перевиконані.

 

 

wt logo

Технико-аналитическое издание «Оконные технологии®»
04050, Украина, г. Киев, ул. Артема, 84, оф.2, тел: (+38044) 592-92-12, факс: (+38044) 223-90-86, моб. (+38050) 413-10-60,
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., web: www.wt.com.ua

Новий 2020 рік ми починаємо із класних та довгоочікуваних новин для віконного ринку. Головною інформаційною «бомбою» нашого зимового випуску буде матеріал, який віконний ринок чекав так довго – «Огляд віконного ринку України 2019. Динаміка та розвиток віконної галузі». Це ті цифри, факти, рейтинги, які цікаві абсолютно кожному учаснику віконної галузі. Більше 30-ти графіків та діаграм, обсяги виробленої продукції, тенденції та результати. Даний ексклюзивний матеріал готується спеціально на замовлення Журнал "Оконные технологии" проектом Оконный Консалтинг і вже зовсім скоро буде опублікований у найближчому номері журналу № 78.

Але на вас чекає ще одна аналітика. На цей раз ми традиційно пропонуємо вашій увазі «Аналіз ринку флоат-скла в Україні». Разом з нашими постійними партнерами ми підготуємо аналітику ринку скла та склопакетів. Дізнаємось тенденції розвитку енергозберігаючого скла, та його частку у загальному обсязі флоат-скла. Також це дослідження буде дуже доречне як розширений додаток до загального огляду віконного ринку України.

Рухаємось далі у площину нормативних документів. В нашому разі це вкрай важливий нормативний документ, який може серйозно вплинути на правила гри у віконній галузі. ДСТУ EN 14-351 – імплементація головного європейського віконного стандарту майже завершена. На даний час документ проходить експертизу у Національному органі стандартизації України (НОСУ) і досить скоро набере чинності. Що це за документ, як він може вплинути на ринок, які принципи в собі несе – ексклюзивний матеріал від групи спеціалістів Технічного комітету ТК300, що працювали над цим документом.

Віконні конструкції в пасивних будинках – вищий пілотаж енергозбереження та грамотної інсталяції вікон у PassivHaus. Продовження циклу статей про технічні особливості проектування, виготовлення та інсталяції максимально енергоефективних вікон у пасивні будинки та їх відповідність до існуючих нормативно-правових та технічних норм.

І ще безліч максимально цікавих матеріалів будуть присутні в цьому номері. Багато ексклюзивних підсумкових інтерв’ю, анонси майбутніх виставок, плани та стратегії компаній на 2020 рік і ще дуже багато цікавих матеріалів про віконний ринок України. Залишайтесь з нами, і чекайте на реліз вже на початку лютого у друкованій версії, онлайн виданні, на сайті де існує «розумний пошук», а також у соціальних мережах.

З повагою,

Редакція журналу «Віконні технології»