Шановні колеги, читачі та друзі!

Рік, що минув був непростий для всіх учасників ринку. Хтось мав зльоти, а хтось падіння. Дехто намагався втримати планку попередніх років, а дехто цю планку тільки підвищує. Але так чи інакше всі дуже плідно працювали до самого кінця 2019 року, навіть тепла зима була нам на користь. Сподіваємось, що всі плани будуть виконані і навіть перевиконані.

 

 

wt logo 

sergey kojevnikov    
   

Новий 2020 рік ми починаємо із класних та довгоочікуваних новин для віконного ринку.

Головною інформаційною «бомбою» нашого зимового випуску став матеріал, який віконний ринок чекав так довго – «Огляд віконного ринку України 2019». Це ті цифри, факти, рейтинги, які цікаві абсолютно кожному учаснику віконної галузі. Більше 30-ти графіків та діаграм, обсяги виробленої продукції, тенденції та результати. Даний ексклюзивний матеріал готувався спеціально на замовлення редакції журналу «Віконні технології» Олегом Кесслером, керівником проекту «Оконный Консалтинг» і ми сподіваємось на його щорічне продовження.

Але на вас чекає ще одна аналітика. На цей раз ми традиційно пропонуємо вашій увазі «Дослідження ринку флоат-скла в Україні». Разом з нашими постійними партнерами «Агенством індустріального маркетингу» ми підготували аналітику ринку флоат-скла, в тому числі у розрізах за типами та сегментами. Дізнаємось тенденції розвитку енергозберігаючого і мультифункціонального скла, та його частку у загальному обсязі ринку флоат-скла. Також це дослідження буде дуже доречне як розширений додаток до загального огляду віконного ринку України.

Віконні конструкції в пасивних будинках – вищий пілотаж енергозбереження та грамотної інсталяції вікон у PassivHaus. Продовження циклу статей про технічні особливості  проєктування, виготовлення та інсталяції максимально енергоефективних вікон у пасивні будинки та їх відповідність до існуючих нормативно-правових та технічних норм.

Ми завжди вважали, що «Віконні технології» є журнал, який тримає руку на пульсі технологій з монтажу вікон, і даний номер не став обмеженням. Декілька цікавих статей з інноваційними технологіями кріплення та монтажу вікон враховуючи всі технічні особливості та нюанси.

І ще безліч максимально цікавих матеріалів будуть присутні в цьому номері. Багато ексклюзивних підсумкових інтерв’ю, анонси майбутніх виставок, плани та стратегії компаній на 2020 рік і ще дуже багато цікавих матеріалів про віконний ринок України.

Залишайтесь з нами, і чекайте на реліз вже на початку лютого у друкованій версії, онлайн виданні, на сайті де існує «розумний пошук», а також у соціальних мережах.

З повагою,
головний редактор
Сергій Кожевніков