ІННОВАЦІЇ ДЛЯ СВІТУ НАВКОЛО ВАС

Sika Industry є лідером з виробництва еластичного клею, промислових в’язких матеріалів, герметиків і продуктів для звукопоглинання. Ми націлені на обслуговування виробників через широкий спектр застосувань за допомогою рішень для виробництва, монтажу та ремонту.

sika 1

Sika надає інноваційні рішення провідним світовим виробникам і постачальникам послуг в області автомобільної промисловості, виробництва вантажних автомобілів, післяпродажного обслуговування машин, суднобудування, поновлюваної енергії, виробництва сендвіч-панелей, промислового обладнання, пристроїв для вентиляції і кондиціонування, побутових і комерційних приладів, будівництва за модульною системою, оформлення фасадів і скління, а також оснащення, композитних матеріалів і промислового лиття.

Ми тісно співпрацюємо зі своїми клієнтами, щоб послідовно розроблювати високоякісні продукти, орієнтовані на майбутнє по відношенню до потреб діяльності наших клієнтів – легших транспортних засобів, тихіших кабін вантажних автомобілів, швидшої заміни лобового скла, міцніших вітряних турбін, більш універсального монтажу сонячних панелей, вікон з більшою ефективністю, вогнестійких будівельних панелей і швидшої збірки приладів, – якщо згадати лише деякі з них.

Наша команда з продажу та фахівці з технічного обслуговування – це профільні спеціалісти в своїх областях, які прагнуть надати підтримку на всіх етапах проєкту – від розробки та перевірки до оптимізації процесу. Наша команда діє по всьому світу і на місцевому рівні розташовується в більш ніж 90 країнах.

Глобальні знання і досвід забезпечують прийняття оптимальних рішень, а місцеве обслуговування та підтримка пропонують індивідуальну відповідь на потреби бізнесу. Разом вони роблять компанію Sika найкращим варіантом для інновацій, якості та постачання.

Наша мета полягає в тому, щоб підтримати своїх клієнтів в оптимізації довговічності та безпеки їхнього продукту, а також в поліпшенні виробничих процесів для вдосконалення якості та зменшення вартості.

НАПРЯМКИ РИНКУ

•    АВТОМОБІЛЬНА ПРОМИСЛОВІСТЬ
•    ПІСЛЯПРОДАЖНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ
•    ТРАНСПОРТ
•    СУДНОБУДУВАННЯ
•    ПРОМИСЛОВА ЛАМІНАЦІЯ
•    ОФОРМЛЕННЯ ФАСАДІВ І СКЛІННЯ
•    ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГІЯ
•    ПРИЛАДИ ТА ВИРОБНИЦТВО
•    ІНСТРУМЕНТИ ТА КОМПОЗИТНІ МАТЕРІАЛИ

sika ukraina kontakty

Оконные Технологии® № 79 (2020)

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: