СІРИЙ У ТРЕНДІ: НОВА ОСНОВА АНТРАЦИТ ВІД SALAMANDER

І вкотре безмежно кольорова осінь надихає північну півкулю своїм нескінченним розмаїттям барв, грою насиченої суміші фарб та відтінків, естетично поєднаних бездоганно злагодженою симфонією одвічної природної гармонії.
За вікном стільки кольорів, що, здається, неможливо навіть осягнути усіх їхніх назв: смарагдовий, теракотовий, кораловий, гірчичний, багряний… І природа, немовби вправний майстер пензля, поєднує усю цю палітру, усі її високі й тонкі нотки у неймовірно захоплюючу, насичену самим смаком життя художню композицію…

 

antracit 1Неможливо повторити усю бездоганність самої природи, але прагнути до цього – то є благородна справа! Наш старий добрий знайомий, поціновувач концепції естетичності, натуральності й екологічності – концерн SALAMANDER – один із тих, хто свою antracit 2метою вважає досягнення гармонії між своїми продуктами та навколишнім природним середовищем. Перед вікнами SALAMANDER їх творцями поставлені жорсткі вимоги щодо відповідності, скажімо, оточуючому ландшафтному й парковому дизайну, вдалого поєднання з екстер’єром заміської садиби, повторення концепції урбаністичної архітектури тощо. Ми прагнемо до тощо, щоб продукти SALAMANDER у кожному Вашому проекті ставали єдиним цілим з обраним Вами дизайном інтер’єру, архітектурним ансамблем самої будівлі та її навколишнього оточення.
Усе це було б неможливим без вправної гри барв й кольорів. Саме для цього концерном SALAMANDER продукуються основи профілю у різних кольорах та застосовуються близько 50 кольорових ламінаційних плівок.
До цього часу продукти SALAMANDER були представлені п’ятьма основами (масами) профілю:
1.    Автентично саламандрівський сніжно-білий із самого серця Баварії.
2.    Північно-німецький молочно-білий.
3.    Колір усіх модниць-наречених – айворі (колір слонової кістки – крем).
4.    Солодкий карамельний.
5.    П’янкий шоколад – коричневий.

Перші три основи вже містять антиультрафіолетовий стабілізатор – діоксин титану – й повністю придатні для виготовлення й монтажу віконно-дверних конструкцій.
Карамель і шоколад обов’язково покриваються ламінаційними плівками за Вашим смаком. Як правило, до карамельного кольору більш пасують світлі кольори на кшталт золотого дубу, гірської сосни, тикового дерева, ніжних пелюсток пастельної троянди тощо. Темний шоколад, у свою чергу, люб’язно розмістить на своїх лицьових стінках ламінацію на кшталт мореного дубу, горіха, різноманітних порід елітного червоного дерева, як то махонь, тіама, меранті…
antracit 3antracit 4А з першого жовтня 2016 року свою власну основу отримають й численні трендові сірі, алюмінієві й антрацитові кольори, оскільки концерн SALAMANDER випускає в світ свою нову – вже шосту масу профіля у кольорі сірий антрацит! Ця основа, безперечно, ідеально гармонізуватиме з популярними дизайнами у стилях модерн і урбан! Пасуватимуть до неї наступні ламінаційні плівки з колірної палітри SALAMANDER:
- сірий антрацит;
- сірий антрацит сатин;
- кварцовий сірий;
- кварцовий сірий сатин;
- базальтовий сірий;
- базальтовий сірий сатин;
- преміум-Алюкс;
- Метбраш-антрацит.

antracit 5І все це одразу для двох найпопулярніших систем: bluEvolution 73 та bluEvolution 82, з подальшим поширенням на усю лінійку продуктів SALAMANDER!
З новою основою антрацит від SALAMANDER Ви, наш шановний клієнте, отримаєте справжню насолоду та естетичне задоволення від довершеної, цілісної оптики новітніх трендових антрацитових кольорів з гармонізованим дизайном як при зачиненні Ваших віконно-дверних конструкцій із середини приміщення та ззовні, так і при їх відкриванні!

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: