Четверта Міжнародна Конференція з Фасадного Інжинірингу наближається!

Міжнародна конференція ЕТЕМ з Фасадного Інжинірингу відбудеться 21 жовтня 2017 року. Раз на два роки Форум збирає видатних персоналій зі світу архітектури, які презентують останні тренди фасадного інжинірингу, свіжі ідеї, а також концепції надійних методів розбудови міського середовища та сучасних будівельних технологій.

 

 

 

conference 11Захід, який організовує компанія ЕТЕМ, зміг стати глобальним місцем зустрічі для спеціалістів зі всього світу. Одним з індикаторів рівня події та дійсно значущим фактором є присутність багатьох міжнародних експертів, які презентують власну практику, супроводжуючи доповіді концептуальними інженерними рішеннями. Саме такі визначні спеціалісти галузі надихають присутніх своєю харизмою на обмін досвідом і ідеями.
conference 3Ключовими лекторами Третьої Фасадної Конференції в 2015 році були Kas Oosterhuis, співзасновник студії Oosterhuis_Lénárd, Tobias Wallisser, засновник студії LAVA і Thorsten Helbig, який представляв Knnipers Helbig Advanced Engineering.
Останній Форум професіоналів в Софії зібрав понад 400 відвідувачів зі сфери будівництва, а також представників архітектурної і сумісних галузей.
На майбутній міжнародній конференції очікуються визнані імена зі світу архітектури та фасадного інжинірингу. Організатори заходу потурбувались про динамічну програму, яка в цей час наповнюється надихаючими презентаціями, доповідями та платформами для контактів і комунікацій.

Інж. Mathieu Meur, Технічний Директор студії DP Architects, Сінгапур презентує актуальні тренди фасадного інжинірингу в контексті сталого дизайну.

Пан Meur приймав участь у проекті Dubai Mall, загальна площа якого робить його найбільшим в світі торговим центром і найвизначнішим в портфоліо DP Architects на цей момент. Величезний ТЦ, що займає більше ніж 550 тисяч кв.метрів, по суті є «містом в місті». Окрім різноманітних торгових локацій, Dubai Mall має великий вибір розваг та опцій для дозвілля. В 2013 році Dubai Mall був визнаний самим відвідуваним туристичним місцем на планеті, з показником більш ніж 75 млн відвідувачів на рік. Щодо DP Architects, то взагалі, ця архітектурна студія вважається лідером у проектуванні гігантських проектів, використовуючи принципи сталого дизайну та прискіпливої уваги до навколишнього середовища.
Останні проекти компанії були саме величезного масштабу. Мультифункціональний комплекс “Resorts World Sentosa” в Сінгапурі є одним з таких. Комплекс складається з п’яти готелів і  декількох розважальних центрів поруч із майже 30 торговими центрами, розташованими на сінгапурській “Orchard Road”, які перетворилися на «торговельний шлях» для понад 7 млн відвідувачів щороку.

Steen Andersen, який представляє студію Henning Larsen Architects, також підтвердив участь у майбутній конференції. Володіючи глибоким технічним досвідом у будівництві скляних структур, а також складних фасадних рішень, він проектував унікальні будівлі із використанням Quasi-bricks, такі як Концертна Зала і конференц-центр Harp в Рейк’явіку. Студія Henning Larsen Architects загальновідома завдяки своїм проектам культурного і освітнього характеру. Окрім Концертної зали Harp у Рейк’явіку, Henning Larsen проектувала також і Копенгагенську Оперу. Сьогодні Henning Larsen працюють над іншими цікавими культурними проектами, такими як Національний Музей в Остерсуднді, Швеція і Опера у Ханчжоу, Китай.

Архітектор Andrea D'Antrassi презентує власний досвід здобутий в китайському гіганті  архітектури MAD Architects. Заснована в 2004 році китайським архітектором Ma Yansong, MAD Architects є дійсно глобалізованою архітектурною студією, яка спеціалізується на розробці футуристичних, органічних і технологічно розвинених проектів, які б уособлювали сучасне бачення Східної близкості до природи. Хмарочос Absolute Tower в Міссісозі, Канада є одним із найяскравіших проектів студії. В 2014 році MAD презентувала проект Музея Кіно Лукаса в Чикаго, який став першим великим культурним проектом, створеним китайською архітектурною студією за межами Китаю.

Архітектор Vladimir Marinov презентує власне бачення майбутнього фасадних рішень і пошуку нових форм, бачення і матеріалів для створення гармонійного дизайну і комфортного міського середовища. Пан Vladimir Marinov був певний час частиною команди студії ARUP, яка об’єднує спеціалістів різних галузей в умовах виключно глобалізованого світу. Також, студія ARUP відома участю у проектуванні першої високошвидкісної системи High Speed 1 для британської залізниці.

conference 22Багато інших визначних імен болгарського архітектурного середовища є також запрошеними для участі у конференції. Одне з таких – архітектор Angel Zahariev, засновник провідної болгарської архітектурної студії A & A architects. Саме ця студія працює над визначними (в просторовому і архітектурному сенсі цього слова) проектами в Софії – Capital Fort і Sky Fort.

Архітектор Radomir Serafimov виступить на конференції як експерт із більш ніж 20-річним досвідом в архітектурному проектуванні. Одна із його останніх робіт мультифункціональний комплекс «Blue Offices» в Софії, який дійсно відрізняється від звичного середовища міста. Проект містить доволі прості форми, але із дзеркальним скляним фасадами і тонкою скульптурою деталей.
Компанія ΕΤΕΜ зобов’язалась презентувати динамічну шоу-програму, сповнену креативністю та надихаючими ідеями. Будьте проінформовані першими про новини заходу і ключових лекторів, які доповідатимуть на конференції. Відвідайте веб локацію форуму facadeconference.com.
Партнерами заходу цього року стануть компанії BMW Bulgaria, Elval Color, Inver і Ursa.

conference 8

 

Contacts:
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: