aluplast. Інноваційні підходи ведення бізнесу

Вся практична мудрість людська може бути в тому, щоб убачити напрямок руху світового, його міру, закон і послужитись тим рухом. Інакше той рух піде проти нас, роздавить нас.

Драгоманов

aluplast 1

Інтеграційні процеси світової економіки та їх вплив на ринок світлопрозорих конструкцій

В умовах трансформаційної економіки, для стабільного функціонування та правильного розроблення стратегії розвитку компанії, необхідно визначити які саме фактори здійснюють найбільший вплив на її діяльність. Інтеграція Індустрії 4.0 та нової епохи розвитку – Індустрії 5.0, кидає виклик застарілим технологічним процесам та зумовлює оптимізацію ресурсів шляхом об’єднання двох світів: матеріального та віртуального. Етап 4.0 охоплює період загальної комп'ютеризації, включаючи технологічне обладнання та етапи виготовлення продукції. Етап 5.0 охоплює всі стадії життєвого циклу виробів. Як наслідок, утворюється нова екосистема світового ринку.

Концерн aluplast не залишається осторонь новітніх тенденцій. Як зазначав Манфред Ю. Зайтц, засновник aluplast GmbH: «Тільки той, хто йде в ногу з прогресом, може вистояти в сучасних умовах ринку. Прогнозування трендів, а також новаторський дух привели aluplast до вершин успіху і допомагають нам рухатися вперед».

aluplast 2

Інноваційні підходи ведення бізнесу

У процесі становлення та розвитку компанія «Алюпласт Україна» відокремила наступні фактори успіху: клієнтоорієнтованість, якість, сервіс та асортимент. Спрямованість на розпізнання та задоволення потреб клієнтів – вирішальний чинник у встановленні партнерських відносин. Саме тому клієнт є ключовою фігурою в системі пріоритетів. Відповідно, така стратегія вимагає створення особливого підходу та взаємодії всіх структурних підрозділів компанії. Спеціально для наших партнерів провідні спеціалісти концерну розробили програмне забезпечення «Планування та тендер». Чим ця програма може бути корисна для менеджера, проектувальника, архітектора чи, навіть, будівельної компанії? Перш за все, з її допомогою можна сформувати всю необхідну для тендера інформацію: здійснити прорахунок конструкцій, відповідно до заданих користувачем параметрів та сформувати тендерну пропозицію. Також, функціонал дозволяє розробити візуалізацію продукту.

Інтуїтивний інтерфейс допоможе швидко та без зайвих зусиль створити комбінації поперечних перерізів віконних та дверних конструкцій, згенерувати 3D зображення та розрахувати показники ізотерми (калькулятор економії енергії). Архітектори, використовуючи «Планування та тендер» можуть розрахувати коефіцієнти енергоефективності, статичне навантаження конструкцій та їх показники ізотерми, в залежності від обраного типу віконної чи дверної системи та їх розташування в проєкті. Також, програма дозволяє експортувати спроектовану інформацію в будь-якому форматі.

Для впевненого користування програмою не потрібні спеціальні ІТ-навички чи вміння працювати із системами автоматизованого проєктування. «Планування та тендер» гарантує високу результативність, водночас, мінімізує затрати часу на створення проєктів. Функція оновлення забезпечує безперервність роботи. Адаптивний дизайн забезпечує коректну роботу з будь-якого пристрою, будь то комп’ютер, планшет чи навіть смартфон.

aluplast 3

aluplast 4

«Алюпласт Україна» турбується про клієнтів, допомагає вдосконалювати навички задля забезпечення конкурентоспроможності на віконному ринку. В умовах карантину запроваджено новий формат підвищення кваліфікації – вебінари. Наші спікери – провідні спеціалісти концерну aluplast. Модернізовану програму навчання вже оцінили фахівці з різних регіонів нашої країни. Ми тримаємо руку на пульсі останніх новин та трендів ринку! Прослухати доповідь, задати питання з теми і отримати на них відповіді, ще ніколи не було так просто.

Спікери постійно допрацьовують і актуалізують навчальний матеріал, кожна їх доповідь містить нову інформацію. Учасники вебінару мають можливість поставити свої запитання, прояснити незрозумілі моменти, запропонувати теми для майбутніх зустрічей. Також, доповідачі проводять різноманітні воркшопи, радо діляться всіма тонкощами та лайфхаками, які так необхідні для оптимізації роботи. Стати учасником вебінару може кожен бажаючий, слідкуйте за нашими новинами на офіційних сторінках у Facebook та LinkedIn або приєднуйтеся до e-mail-розсилки!

Новинки aluplast

Звертаємо вашу увагу: на вебінарах ми анонсуємо новинки продукції! Ми розширили асортимент оригінальних комплектуючих європейського виробництва та оновили прайс-лист. Відтепер, наші партнери можуть придбати якісні матеріали за справедливою конкурентною ціною (порівняно з вітчизняними виробниками).

aluplast 5

aluplast 6

Оригінальна ламінація

З гордістю повідомляємо, що з червня 2020 року запускається оригінальна ламінація продукції на базі «Алюпласт Україна». Як відомо, ламінований профіль чутливий до перепадів температур, особливо, темна палітра кольорів. Екстремальна різниця між температурою на поверхні та всередині профілю призводить до деформації геометрії конструкції та зменшення її герметичності. Саме тому всі декоративні плівки aluplast оснащені інноваційною запатентованою технологією Cool-Colors, відповідно до якої, знижується поглинання випромінювання інфрачервоного спектру. А отже, випромінювання не поглинається профілем і відбивається від поверхні майже на 80%, порівняно зі звичайними декоративними плівками. Навіть при сильному сонячному випромінюванні уникається перегрів віконних рам, тим самим покращується довговічність конструкції та надовго зберігається яскравість кольору.

Реалізувати омріяний дизайн оселі ще ніколи не було так просто!
Одна з найбільш ефектних новинок в галузі ламінації – серія woodec. Скандинавський стиль вплинув на дизайн і надихнув розробити унікальну фактурну поверхню. Дивовижний дизайн «під дерево», елегантна лаконічність форм, простота візерунків, яскраві та теплі кольори в поєднанні з усіма перевагами пластикового вікна: нова вражаюча, досконало тактильна поверхня для віконних та дверних систем. woodec використовується як для односторонньої, так і для двосторонньої ламінації та доступний до продажу в трьох декорах: Sheffield Oak Concrete, Sheffild Oak Alpine, Turner Oak Malt.

aluplast 7

Сонцезахисні системи

Потреба в затишку та комфорті – невід’ємна складова кожної оселі. Зовнішні ролети від aluplast можуть не тільки стати додатковим захистом для ваших домівок, але, безсумнівно, також сприятимуть створенню неповторної атмосфери в інтер’єрі. В епоху панорамного скління, рольставні є важливим елементом додаткового оснащення будинку, що в свою чергу, забезпечує ряд переваг. До найважливіших з них належать:

Захист від перепадів температури. Встановлення сонцезахисних систем може істотно сприяти зниженню теплової інерційності приміщення. Взимку повітряний шар, що залишається між склом і ролетою (так звана подушка безпеки), виконує функцію ізолятора і забезпечує покращений захист від тепловтрат. Це значно скорочує витрати на опалення – економія може сягати до 40%. Влітку використання рольставнів запобігає надмірному нагріванню приміщень. Це фактично вирішує питання охолодження їх до комфортного температурного рівня, що також перетворюється на реальну економію.

Звукоізоляція. Для будівель, розташованих поблизу станцій, магістралей, аеропортів тощо, захист від шуму має нагальне значення. Правильно встановлена система після опускання може знизити рівень звуків, що досягають внутрішніх приміщень, на кілька децибел.
Захист приватності. Зовнішні жалюзі дозволяють ефективно захистити себе від небажаних поглядів. Це рішення гарантує чітке відокремлення зони конфіденційності та ізоляцію від зовнішнього світу.

Сумісність. Сонцезахисні системи можуть бути встановлені на всіх віконних профілях системи aluplast, а також на будь-який інший профіль вікна завдяки використанню спеціального з'єднувача.

Адаптивність. Розмаїття форм і матеріалів, що використовуються для виготовлення рольставнів, дає необмежені можливості використання (одноквартирні будинки, багатоквартирні будинки, комерційні споруди, виробничі приміщення). Насичені кольори ламелей (палітра RAL) часто виступають важливим декоративним елементом сучасних будівель.

aluplast 8

Оконные Технологии® № 79 (2020)

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: