GEZE відкриває новий Центр Розробок: перспективна інвестиція в німецьке підприємство.

Для збільшення ресурсів, що використовуються під час розробки та виробництва своєї продукції, компанія GEZE вклала 13 мільйонів євро в будівництво свого нового ультрасучасного Центру Розробок. 20 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття даного Центру в присутності міністра економіки, праці та житлового будівництва землі Баден-Вюртемберг д-ра Ніколь Хофмайстер-Краут, обер-бургомістра Леонберга Бернгарда Шулера та керівництва компанії GEZE GmbH. У такий спосіб компанія GEZE, яка спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних систем для дверей та вікон, а також техніці для безпеки та на системах автоматизації будівель, ще раз підтверджує свою вірність традиційному слогану «Зроблено в Німеччині», що вже багато років і навіть десятиліть сприймається світовою спільнотою як «беззаперечна гарантія високої якості». Обсяг інвестицій у місті Леонберг за останні п’ять років сягнув позначки 28,8 мільйонів євро. Крім того, заплановано виділити ще 15 мільйонів євро на будівництво нового комплексу для Академії GEZE.

GEZE Einweihung Entwicklungszentrum 1000       

Міністр економіки, праці та житлового будівництва землі Баден-Вюртемберг д-р Ніколь Хофмайстер-Краут (Nicole Hoffmeister-Kraut), директор GEZE GmbH Брігітте Фьостер-Альбер (Brigitte Vöster-Alber), обер-бургомістр Леонберга Бернгард Шулер (Bernhard Schuler) та керівник відділу розробок GEZE Флоріан Біркенмаєр (Florian Birkenmayer) на урочистому відкритті Центру розробок GEZE.
 


 

 

      geze gmbh 2
   
  geze gmbh 3
   
  geze gmbh 4

«GEZE GmbH — взірцева компанія, і не лише для Баден-Вюртембергу. Вона успішно веде діяльність по всьому світу, покращує свої показники на міжнародному ринку і в той же час підтримує Німеччину цілеспрямованими інвестиціями. Це ще раз підкреслює той великий внесок, який роблять багаті традиціями сімейні компанії в розвиток німецької економіки, і GEZE в тому числі», — зауважує д-р Ніколь Хофмайстер-Краут. Разом із обер-бургомістром Леонберга Бернгардом Шулером директор GEZE GmbH Брігітте Фьостер-Альбер приймала участь у відкритті новозбудованого Центру Розробок, яке відбулося 20 жовтня 2017 року. «Ми пишаємося нашим новим інноваційним комплексом, який відкриває нові можливості для нашого відділу розробок. Наша мета — запропонувати клієнтам та партнерам усього світу свої високоякісні та інноваційні продукти та рішення, які повністю відповідатимуть всім їх вимогам. За останні п’ять років, з урахуванням цьогорічних витрат, ми вклали в досягнення цієї мети 28,8 мільйонів євро. І ще 15 мільйонів збираємося вкласти в Академію GEZE», — доповідає Брігітте Фьостер-Альбер, керуючий директор компанії GEZE GmbH.

Розумне рішення: новозбудований Центр Розробок -  все продумано до дрібниць.
Чотириповерховий будинок з терасами загальною площею 2300 квадратних метрів, у якому будуть розміщені дослідницькі та контрольні лабораторії, офіси, конференц-зали, переговорні кімнати та зони креативу, сприятиме створенню оптимальних умов для подальшого розширення асортименту продуктів, рішень та послуг компанії GEZE, а також розробки інноваційних дверних та віконних систем  для «розумних» будинків (з можливістю інтегрування в одну систему). Новий Центр Розробок — це своєрідний крок у майбутнє. GEZE оптимізує свою інфраструктуру та створює оптимальні робочі умови для подальшого розвитку свого людського потенціалу, що, в свою чергу, дозволить їй у майбутньому пропонувати своїм партнерам та клієнтам продукти та системні рішення найвищої якості для управління всіма внутрішніми та зовнішніми інженерними системами «розумних» будівель.

Природно, що сама по собі будівля Центру Розробок виступає  саме таким «розумним» будинком. Все обладнання в ній інтегроване в єдину мережу управління будівлею: системи опалення, вентиляції, освітлення, затінення, та ін. віконні та дверні системи обмінюються даними, завдяки чому досягається їх оптимальна взаємодія одна з одною. Слід відзначити, що всі встановлені  дверні та віконні системи автоматизації та безпеки реалізовані завдяки використаним продуктам GEZE, наприклад вся система димо- та тепловідведення. Таким чином, новий Центр Розробок стане не лише лабораторією, а й випробувально-навчальним центром. Тут весь накопичений досвід Компанії слугуватиме своєчасному та постійному вдосконаленню «інтелектуальних» продуктів та систем GEZE та для подальшої розробки оптимальних продуктових  рішень для партнерів і клієнтів Компанії усього світу.

Внесок в охорону довкілля: GEZE підтримує заходи для збереження природних ресурсів.
GEZE GmbH інвестує не лише в інновації та новобудови, а й у збереження природи та своєчасний захист довкілля. У зовнішню частину нового Центру Розробок інтегрований спеціальний біотоп, який стане своєрідною домівкою для комах, що зараз існують на грані вимирання (в тому числі і для бджіл). Серцем цього комплексу стала додаткова штучно створена оптимальна  екосистема висаджених рідкісних рослин, яка додатково слугує зоною відпочинку для співробітників та гостей Компанії. Це чудове місце із ставком для прогулянки алеєю, де можна відпочити, провести свій вільний час протягом перерви та просто подихати свіжим повітрям.

«Збереження природних ресурсів та захист нашого довкілля завжди мали та матимуть велике значення  для  компанії GEZE — і не тільки на виробництві, але й в інших аспектах нашої повсякденної діяльності. Ми спеціально додатково попрацювали над зовнішнім упорядкуванням своєї території з влаштуванням спеціальної «природньої» зони з окремою екосистемою, щоб з задоволенням скористатися ще однією можливістю зробити ще один вагомий внесок у захист нашого довкілля», — додала Брігітте Фьостер-Альбер.

Міністр економіки, праці та житлового будівництва землі Баден-Вюртемберг д-р Ніколь Хофмайстер-Краут, директор GEZE GmbH Брігітте Фьостер-Альбер, обер-бургомістр Леонберга Бернгард Шулер та керівник відділу розробок GEZE GmbH Флоріан Біркенмаєр на урочистому відкритті Центру розробок GEZE.


Новий Центр Розробок GEZE загальною площею 2300 квадратних метрів пропонує оптимальні умови для розробки та подальшого geze balken neuрозширення асортименту інноваційних системних рішень.