Відкриття фірмового салону ТМ “Панорама” в Івано-Франківську

Новий фірмовий салон віконної компанії “Панорама” був відкритий в Івано-Франківську.

 

 

Новий салон ТМ "Панорама" в Івано-Франківську

Фірмова точка продажу повністю відповідає корпоративним стандартам торгової марки “Панорама” та спеціалізується на продажі металопластикових вікон та дверей з профільних систем VEKA. Висококласні спеціалісти ТМ “Панорама” надають повний пакет послуг при покупці вікон, а саме: консультують при виборі комплектації вікна, здійснюють професійний замір, монтаж та сервісне обслуговування.

Відкриття фірмового салону ТМ “Панорама” цікаве як партнеру, який отримує різнобічну підтримку при відкритті нової торгової точки з продажу металопластикових конструкцій провідного світового бренду VEKA, так і мешканцям міста, які отримають відмінну можливість придбати якісні металопластикові вікна та двері в фірмовій точці продажу.

Фірмові салони з продажу металопластикових вікон та дверей компанія “Панорама” спільно зі своїми партнерами, які продають вироби лише ТМ “Панорама” та пройшли певні критерії відбору.

Якщо Ви працюєте в сфері продажу металопластикових вікон та дверей та бажаєте відкрити фірмову торгову точку “Панорама” в своєму регіоні, пишіть нам на поштову скриньку Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..">Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 

Запрошуємо всіх за покупками за адресою м. Івано-Франківськ, Північний бульвар, 4А.

Другие статьи на эту тему