ПРЕМІЯ INDUSTRIEPREIS 2017 — GEZE у числі найкращих!

ПРЕМІЯ INDUSTRIEPREIS 2017 — GEZE у числі найкращих!
Забезпечення гнучкості та стабільності виробництва за допомогою унікального комбінованого клапанного автомата.

Журі INDUSTRIEPREIS 2017 визнало комбінований клапанний автомат GEZE одним з найкращих виробів у категорії «Обладнання для виробництва та машинобудування». Праворуч: керівник відділу підготовки робіт та машинобудування Лутфі Боцкурт (Lutfi Bozkurt) та координатор робіт у сфері машинобудування Фолькер Неппле (Volker Nepple).

 

best 1

Компанія, що спеціалізується на розробках інженерних систем для будівель, запропонувала на розгляд журі INDUSTRIEPREIS 2017 рішення для оптимізації роботи контрольно-вимірювальної апаратури та обладнання для автоматизації, стала однією з найкращих у категорії «Обладнання для виробництва та машинобудування».

best 2Завдяки унікальному комбінованому клапанному автомату, компанія GEZE змогла оптимізувала процес збирання обладнання а також роботу контрольно-вимірювальної апаратури на своєму виробництві у місті Леонберг. Це інноваційне рішення дозволяє підвищити гнучкість виробничих процесів та зменшити витрати ресурсів саме завдяки процесу автоматизації високої точності. У такий спосіб виробництво стає економічнішим та більш стабільним. За своє інноваційне рішення компанія GEZE була нагороджена премією INDUSTRIEPREIS 2017 та була визнала кращою у категорії «Обладнання для виробництва та машинобудування». Крім того, комбінований клапанний автомат був включений у нещодавно опублікований каталог «INDUSTRIE 2017 - Кращі з кращих». Цей каталог являє собою збірку інформації про найсучасніше обладнання та технології для підприємств середнього розміру, в якому додатково публікується інформація про переможців конкурсу Industriepreis та найцікавіші рішення, запропоновані на розгляд журі1.

Для GEZE забезпечення стабільності починається з виробництва
Комбінований клапанний автомат перетворює просту систему кареток, транспортну систему на виробництві, у комплексне рішення. Така система використовується для розташування заготовок, їх утримання, затискання та проведення біля інструмента. Різні варіанти зачинювачів верхнього розташування від GEZE збираються на одній установці без переобладнання. Це дозволяє мінімізувати тривалість операцій при максимальній безпеці технологічного процесу, таким чином, гарантуючи економічне та стабільне виробництво. Установка, яка використовується зараз, займає втричі менше місця, ніж усе обладнання, яке використовувалося раніше, виконуючи ті ж самі функції. Це дозволило зменшити площу виробництва та витрати ресурсів. Енергоефективність всіх компонентів установки доведена. Вона споживає більш ніж на 50% менше енергії, ніж стандартна установка. Ще однією особливістю установки є індивідуальна концепція освітлення: за допомогою світлових сигналів різних кольорів можна визначити стан установки. Наприклад, працівники відділу логістики по певному світловому сигналу (колір світла та пульсація) при нестачі матеріалу можуть дізнатися про необхідність поповнення запасів.

«Компанія GEZE завжди концентрується на довгострокових цілях та забезпеченні стабільності свого виробництва. Ми дбайливо використовуємо природні ресурси та офіційно беремо на себе глобальну відповідальність за збереження довкілля. Тому наші дії спрямовані на постійне вдосконалення не лише продукції, а й виробничих процесів, — розповідає Лутфі Боцкурт, керівник відділу підготовки робіт та машинобудування компанії GEZE. — Тому ми надзвичайно раді такій почесній нагороді за наше інноваційне рішення, яке використовується на виробництві».

 

                                                                                                                         Контакти для преси:
Ірина Івановська
тел.: +380 50 441 47 50
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.               
факс: +380 44 501 22 25

 

ТОВ «ГЕЦЕ Україна»
Офіс 12, к.93Б, вул. Віскозна 17, м. Київ, 02660
www.geze.ua

         

ПРО КОМПАНІЮ GEZE

Компанія GEZE є одним із найуспішніших світових лідерів на міжнародному ринку  розробників та виробників інноваційних продуктів та рішень в області автоматичних дверних та віконних систем, а також систем безпеки, що характеризуються неповторним дизайном та бездоганною якістю, безпекою та надшвидким сервісним обслуговуванням в процесі її встановлення і використання. Для Компанії не існує меж та кордонів щодо встановлених стандартів – її висококваліфікований персонал якнайкраще розробить та імплементує необхідні оптимальні рішення, поєднає функціональність і безпеку своїх продуктів і рішень з необхідним комфортом та дизайном. Чисельна та різноманітна лінійка таких продуктів Компанії як дверні дотягувачі відкривають перед споживачем широкий спектр технічних та візуальних можливостей у використанні: кожного дня мільйони людей проходять через двері, на які встановлені дверні дотягувачі серії TS 5000, а дверні автоматичні системи продуктової  лінійки Slimdrive дозволяють насолоджуватися їх перевагами та комфортом під час використання. Компанія GEZE також пропонує споживачам свої унікальні системи вільного відчинення дверей та вікон у безбар’єрному середовищі, які, в першу чергу, дозволяють вільно та комфортно пересуватися  людям з певними обмеженими фізичними можливостями.  Привабливі цільноскляні розсувні та карусельні системи Компанії можуть вільно називатися «абсолютними»  з точки зору естетики та дизайну.  
Компанія GEZE також пропонує широкий спектр безпечних продуктів та рішень у сфері віконних систем димо- та тепловідведення, систем безпеки а також віконної вентиляційної техніки. Ці продукти включають в себе готові рішення для аварійних виходів, технології закривання та системи контролю доступу. В свою чергу, системи управління будівлями від GEZE забезпечують можливістю моніторингу всіх вікон та дверей, встановлених в будівлі. За свої імплементовані в чисельних будівлях світу продуктові рішення, Компанія GEZE отримала і досі отримує багаточисельні нагороди відзнак. Компанія GEZE представлена 31-м дочірнім підприємством  з кількістю більше ніж 2700 співробітників висококваліфікованого персоналу по всьому світу. Річний обіг за 2016 та 2017 фінансові роки досяг позначки у 394 мільйони євро. 

Другие статьи на эту тему