Безпека: як захистити вікно від злому

Вікно є одним з найбільш вразливіших місць в захисті нашого будинку. Більшість вікон на ринку не мають жодного захисту, тому стають легкою здобиччю злодіїв. Головним елементом вікна, що забезпечує захист від злому, є фурнітура. Саме вона несе основне навантаження при експлуатації і є основоположною для всієї віконної конструкції, забезпечуючи її герметичність, надійність і захист від злому.

 

 

bezpeka 1

Чи відомо вам, що вікно зі звичайною фурнітурою можна легко розкрити, віджавши стулку найпростішим інструментом без шуму і за лічені секунди, чим успішно і користуються квартирні грабіжники.
Традиційні способи захисту вікон, бувають мало зручні і часто не ефективні. Грати псують зовнішній вигляд вікна і можуть бути небезпечною перешкодою для самих мешканців в разі пожежі. Сигналізація також не може бути гарантом безпеки, як правило, швидкість реагування охоронних служб на сигнал тривоги варіюється від 5 до 15 хвилин – за цей час зловмисник встигне зламати вікно і забрати цінне майно.

bezpeka 2   bezpeka 3   bezpeka 4
         

Для того щоб захистити себе і свій будинок, Winkhaus рекомендує оснащувати вікна зламостійкою фурнітурою activPilot. Переваги даної системи – конструктив, який включає елементи, що забезпечують зламостійкий захист вікна, а саме:
•    Сталеві протизламні цапфи – здійснюють замикання стулки по всьому периметру, завдяки грибовідній формі, дані елементи забезпечують протизламність, надійно захищаючи вікно від проникнення зловмисників;
•    Протизламні сталеві відповідні планки – перешкоджають віджимання і виривання віконної стулки при спробі злому;
•    Спеціальна ручка з ключем, що витримує навантаження в 100Н і перешкоджає переміщенню фурнітури при спробі злому;
•    Пластина від висвердлювання, виконана з інструментальної сталі твердістю 60 HRC і перешкоджає висвердлюванню ручки з вуличної сторони.
Дані елементи дозволяють підвищити рівень зламостійкості вікна до класів протизламності RC1\RC2.
Особливою перевагою фурнітури activPilot (яка вирізняє дану систему від конкурентів) є наявність кутової передачі в районі нижньої петлі, що забезпечує підвищений захист вікна від злому – оскільки саме в нижній зоні вікна прикладаються максимальні навантаження при спробі відкриття вікна зловмисником.

Зwinkhaus kontakty 2авдяки високій німецькій якості і продуманому конструктиву система activPilot є гарантом захисту і безпеки вашого будинку.

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: