Ідеально тепле вікно. Нова концепція Вікна Steko

«Купувати вікна потрібно у компанії, яка має репутацію, давно працює на ринку, заявляє про себе. Продукцію якої просуває особа, що дає певні обіцянки і ці обіцянки виконує».

С. В. Положай, засновник компанії Steko

 

 

steko 1Що значить «Ідеально&тепло»? Це затишна атмосфера для всієї родини, комфортний мікроклімат та тиша. І це нова концепція розвитку компанії Вікна Steko.

Беручи до уваги щорічне зростання тарифів на опалення, крок до максимально теплих вікон – цілком логічний. В опалювальний сезон українці прагнуть економити! Якість надаваних комунальних послуг не завжди відповідає їх вартості. І батареї лишаються холодними аж до весни. Саме тому утеплення квартири залишається найактуальнішим питанням для більшості з нас.

Підвищення якості життя стало можливим з появою нових ідеально теплих вікон Steko.
Вікна Steko поєднали у собі європейську якість з максимальною енергоефективністю. Це стало можливим завдяки передовим розробкам у різних напрямках виробництва металопластикових конструкцій. Топовим ультратеплим вікном для нас на сьогодні є конструкція наступної комплектації:
•    Теплий багатокамерний профіль від компанії Aluplast, виготовлений виключно в Європейському Союзі, стійкий до деформацій, механічних ушкоджень, впливу ультрафіолету. До цього ще слід додати теплий підставочний профіль та утеплювач «домогосподарки». Склад такого профілю не включає свинець (в ролі стабілізаторів виступає Кальцій цинку CaZn). А такий хімічний елемент, як титан, забезпечує білосніжну поверхню профілю протягом багатьох років.

•    Додатковий утеплювач профілю з пінного полістирольного пінопласту для збільшення теплотехнічних характеристик.

•    Армуючий профіль товщиною 1,5 – 2,0 мм. Отже жорсткість та рівна геометрія всієї конструкції.

•    Надійна протизламна фурнітура преміум-класу Multi-matic від австрійського бренду Maco. Вона має принципово новий базовий склад, зламостійкі роликові i.S цапфи з необхідною кількістю зламостійких планок замість звичайних відповідних. Два типи вузлів з'єднання, що гарантують щільне прилягання один до одного. В умовах стандартного або автоматичного монтажу жодна з деталей не підлягає зсуву. Покриття всіх елементів фурнітури – воском та повна відсутність лаку. Пошкодити віск, нанесений на молекулярному рівні – практично неможливо. Це не тільки робить кожен рух віконної стулки плавним і тихим, але і захищає металеві деталі фурнітури від ржавіння.
З такою фурнітурою ми виключаємо провисання стулки вікна та говоримо про довгу роботу всієї системи.  

steko 2•    Двокамерний склопакет з Мультифункціональним склом Double Silver Steko plus, заповнений аргоном, або супер склопакет з трьох видів скла від світового лідера – британського виробника Pilkington. І хоча більшість клієнтів не зважає на вид скла, який йому пропонують. Саме скло відіграє одну з ключових ролей.

Double Silver Steko plus – мультифункціональне скло нового покоління з подвійним шаром наночастинок срібла. Воно дає потужний захист від шкідливого ультрафіолету, має гарне світлопропускання та забезпечує ідеальний мікроклімат у будинку.  
Поєднавши мультифункціональне скло Double Silver Steko plus нового покоління з двома іншими фірмовими від Pilkington, ми отримали такий ефект:
•    опір теплопередачі збільшується до рівня R = 1,5 м2 К/Вт
•    пропускання видимого світла LT = 66%
•    доля утриманої сонячної енергії збільшується до рівня 41% (на 3% більше ніж раніше)

Це найбільш досконалі результати при створенні енергозберігаючих світлопрозорих конструкцій.

•    Якісний герметик. Якщо шар первинного та вторинного герметика відповідає ДСТУ, склопакет не розгерметизується і зможе «пережити» не один перепад температур.

•    Антибактеріальна ручка Steko BioTouch зі срібним покриттям, яке знищує мікробів на поверхні і є дієвим засобом профілактики інфекційних захворювань.

Завдяки такій комплектації вікна Steko Ideal мають підвищені параметри з шумоізоляції (45 – 48 ДБ) і енергозбереження (опір теплопередачі 0,85 – 1,0 м² К/Вт). А їх якісні характеристики підтверджені сертифікатами та відповідають українським, європейським, світовим нормам.

Компанія Steko не тільки створила і виробляє продукт нового покоління, вона супроводжує його сервісом, вигідним для покупців. Вікна Steko доставляються замовнику в фірмовій упаковці, яка надійно зберігає їх від пошкоджень при транспортуванні. Конструкції захищені багатошаровою упаковкою, а гострі частини – картонними куточками. При цьому, доставка з заносом на потрібний поверх є абсолютно безкоштовною послугою.

Подбали спеціалісти Steko і про теплий монтаж конструкцій. Вікна Steko пропонуються лише з теплим монтажем, при якому використовуються:
•    професійна монтажна піна Steko (зимова чи літня в залежності від сезону);
•    паро- та гідроізолюючі стрічки для утеплення підставочного профілю та загалом віконного отвору;
•    брендовані сталеві анкерні пластини для встановлення вікон;
•    турбогвинти для встановлення дверей.
Як результат – теплий монтаж підвищує енергоефективні властивості конструкції і забезпечує її надійне функціонування протягом довгих років.

Для зручності покупців вікна Steko Ideal можна придбати, обравши один з варіантів оплати – відразу ж цілком, частинами без збільшення вартості вікна або в кредит. Подібні способи дозволяють отримати конструкції сьогодні, а сплачувати протягом 3 або 6 місяців. Гарантії виробника підтверджуються електронним гарантійним талоном, який після оформлення покупки доступний кожному замовнику на сайті steko.com.ua, не загубиться та не зіпсується.

steko kontaktyКомпанія Steko – єдина в Україні надає подібний сервіс.

Нова концепція компанії Steko «ідеально&тепло» враховує всі моменти, щоб якомога більше українців вибирали інноваційні вікна Steko. Тим самим, вони зможуть покращити якість свого життя та створити в домівках комфортну, затишну, ідеально теплу атмосферу.

steko 3

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: