Віконний бізнес після карантину. Висновки Steko

Вміти продавати вікна у будь-якій ситуації, швидко переорієнтувати канали продажів, оперативно працювати з дилерами та покупцями, націлити їх на вірний вибір навіть у форс-мажорних обставинах, щоб досягти головної мети – зробити теплим, світлим, надійним і затишним їх дім. Так можна описати тактику дій компанії Steko в карантин.

steko 1

Низка правильних заходів допомогла вистояти в складний період, зберегти бізнес і власне лідерство, надати підтримку дилерам компанії.

В цьому матеріалі ми ділимося тим, що вміємо робити найкраще – виробляти енергоефективні вікна, двері, фасади та ролети міжнародного стандарту якості, щоб в кожному будинку було світло, тепло, комфортно і затишно! Cклити найкрасивіші будівлі в світі!

sergiy polojay

Сергій Положай власник компанії Steko

ПОКРАЩЕНА ЛІНІЙКА ВІКОН

Розроблена компанією лінійка вікон Steko у розрізі рівнів ціни дає змогу продавцям (дилерам і менеджерам роздрібної мережі) правильно визначити потреби покупця і пропонувати йому вікно певного цінового сегменту. Однак, в той же час, ми працюємо над тим, щоб віконні системи кожної ланки постійно вдосконалювались.

Економічний
Сегмент недорогих, проте якісних вікон, сьогодні покращений профільною системою S400 нового зразка. Економічні вікна за доступною ціною широко використовуються для скління приміщень зі зниженими вимогами до теплозбереження.

Стандарт
До цього сегменту належить лідер продажів – віконна п’ятикамерна система S500, найбільш запитувана серед наших покупців. В ній поєднані хороші технічні характеристики та вигідна ціна.

Середній
Включає два профілі S600 та S700. Шестикамерний профіль S600 був покращений, додаткова сьома камера зробила його більш теплим та енергоефективним.

Середній плюс
Для цього рівня ціни цьогоріч розроблене Ексклюзивне авторське супер-вікно S800.

Преміум
Вікна німецької серії Steko IDEAL 2000/4000/7000/8000 Round line. Вони вже встигли зарекомендувати себе серед дилерів та покупців вікон Steko, як супер теплі та надійні.

Окремо хочеться виділити кольорову серію. Ламінація має нові відтінки:

•    Новий преміум (Антична сосна, Антрацит піщаний, Венеціанський дуб, Дуб  сонома, Сосна).
•    Натуральні (Білий Папірус, Синій Морський, Зелений Мох, Червоний Осінній, Шоколадно-Коричневий, Чорний).
•    Дерево (Золотий дуб, Темний  Дуб, Горіх, Натуральний Дуб, Світлий Дуб, Чорна Вишня, Морений Дуб, Тімбер, Сієна, Гірська Сосна, Махагон).
•    Метал (Антрацит, Антрацит D, Сірий).
Для одно- чи двосторонньої ламінації використовується якісна плівка WINSHIELD.
Набули особливостей і віконні ручки. Тепер, антибактеріальне покриття Bio Touch мають не лише відомі всім Антибактеріальна ручка та Ручка із замком. До переліку ручок із покриттям сріблом незабаром будуть додані новинки: протизламна Security та прямокутна ручка Afina.

Крім цього, всім нашим покупцям ми дарували Антибактеріальний набір для вікон – антисептик, зроблений за рецептом ВООЗ.

ЕКСКЛЮЗИВНЕ АВТОРСЬКЕ СУПЕР ВІКНО

Про нього хочеться сказати окремо. Адже створено воно та продається лише в такій комплектації:

• профіль Steko S800 з утеплювачем (широкий і теплий з монтажною глибиною 75 мм);
• вклеєний склопакет з мультифункціональним склом Double Silver Steko plus, який збереже прохолоду влітку та тепло взимку;
• приховані петлі для лаконічного вигляду вікна;
• протизламна фурнітура;
• віконна ручка із замком, що захищає від злому та має унікальне антибактеріальне покриття Bio Touch.

Поєднання кращих характеристик вікна, класного стилю, функціональності та вигідної ціни роблять ексклюзивне авторське супер вікно флагманом наших продажів.


ПРОГРАМА НАВЧАННЯ «БУДЬ ОНЛАЙН»

Ми розуміли, що покупців, які фізично ходять по вулиці – стало набагато менше. Обставини загнали продавців і тих, хто хоче купити вікна – в інтернет. Маючи успіх і досвід в онлайн продажах – компанія Steko готова ним ділитися з дилерами, навчити кожного локально в своєму місті чи районі продавати вікна онлайн.

Так були розроблені і запропоновані:

•    шаблони продаючих сайтів Steko, в одному стилі із схожим контентом;
•    бізнес-сторінки у соцмережах;
•    якісний контент.

Схожі сторінки покликані дати покупцю візуально однакову картинку вікон Steko.
Кожен з партнерів Steko, залишивши заявку, отримав можливість безкоштовно навчитися вести та просувати свою бізнес-сторінку в соціальній мережі, оформити та наповнити лендінг. Нашим партнерам відкрились основи реклами в мережі Google та Facebook / Instagram.

Все необхідне для цього (шаблони, інструкції, технічна підтримка та контент) – були надані та дублювались у зручному для дилерів телеграм-каналі Steko-бот.

ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА «СТАНЬ АГЕНТОМ Steko»
Нова агентська програма стала справжнім проривом для тих, хто через карантин продовжує «залишатись вдома». Люди, які в тому числі втратили роботу або шукають способи додаткового заробітку – отримали новий сучасний спосіб – бути агентом Steko. Для цього вони зробили 3 простих кроки і вже сьогодні перші з них отримали свій дохід.

Перевагами Партнерської програми стали:

•    Проста безкоштовна реєстрація.
Відкривати ФОП або звільнятися з роботи не потрібно. Додатковий заробіток без початкових вкладень – ось, що необхідно людям. До участі в програмі допускаються всі фізичні особи – резиденти України.
•    Легкі продажі.
Агентам Steko не обов'язково бути експертом в області вікон, вони просто залучають зацікавлених клієнтів, а решта роботи – за нами.
•    Клієнти зі свого оточення.
Не обов'язково мати свій інтернет ресурс або базу клієнтів. Агент можете залучити клієнта зі свого оточення – знайомого або родича, подавши заявку за нього. Головне • отримати його згоду.


ТЕХНІКА ДЛЯ ДОМУ від Steko

Карантин навчив нас простої істини – вміло працювати над своїми недоліками та правильно користуватись перевагами. Широка дилерська мережа та розвинена система доставки із заносом в дім відкривають перед нами дуже великі перспективи. Сьогодні разом з Вікнами Steko на 95% території України ми здатні доставити і занести техніку для дому. Додаткові позиції, що з’явились в асортименті Steko – це те, без чого неможливо уявити сучасний дім: світло, вода, повітря, тепло, безпека. Саме тому стартував продаж:

•    Очисних фільтрів для води
•    Кондиціонерів
•    Охоронних систем
•    Теплозберігаючих систем вентиляції

Це означає, що завітавши у фірмовий салон Вікна Steko або в салон дилера, покупець обирає одразу декілька позицій з безкоштовною доставкою та професійним монтажем. А дилер, зі свого боку, задовольняє всі потреби покупця – однією покупкою.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НА 95% ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Швидко, вчасно і безкоштовно доставлене вікно разом з кондиціонером чи фільтром – це результат щоденної роботи 61 регіонального складу Steko та великого автопарку (більше 250 авто). Оптимізуючи власну систему доставки, ми прагнемо покривати 100% території нашої країни та занести в квартиру необхідний товар нашому покупцю в кожному місті чи селищі.

Теплий, чистий, світлий та комфортний дім – таким він має бути разом з Вікнами та технікою від Steko!

Компанія Steko заснована у 2006 році. Сумарна площа заводів компанії – понад 100 000 кв.метрів, а продуктивність на добу – до 5000 віконних конструкцій. У бренда є три власних заводи на території України (два – в Дніпрі, один – у Львові).

З дня заснування компанія Steko виготовила понад 5 млн вікон. Компанія має в своєму розпорядженні найбільшу дилерську мережу в країні – понад 3000 дилерів. Команда налічує понад 1200 співробітників.

Продукція компанії має європейський сертифікат відповідності характеристик і якості CE, сертифікат ISO 14001, ISO 9001, державний сертифікат якості (трилисник), і знак екологічного маркування «Зелений Журавлик».

steko kontakty

Оконные Технологии® № 79 (2020)

Другие статьи на эту тему

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: