Здоровий та комфортний мікроклімат для всієї родини

Цієї осені у Львові відбулася значна подія віконної галузі – виставка WINDO L’VIV 2018. В рамках цієї виставки пройшла насичена професійна дводенна ділова програма: WINDO L’VIV Conference nf Конференція DigiWi, де компанія «Вінкхаус Україна» виступила Генеральним партнером.
В рамках програми професійні віконники отримали цікаву і корисну інформацію, що стосується базових понять безпеки та комфорту у вікнах. Ми хочемо коротко розповісти вам про основні тези, які почули спеціалісти віконного ринку у Львові.

 

      mikroklimat 1  mikroklimat 2
         

Основа комфорту людини базується на двох основних поняттях: здоров’я та безпека. Саме про ці поняття буде йти мова у даному матеріалі.

ЗДОРОВИЙ ТА КОМФОРТНИЙ МІКРОКЛІМАТ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Цвіль та грибок є частими гостями таких приміщень як ванна кімната, кухня або спальня. Це відбувається за рахунок скупчення вологи. Цю проблему вирішує сучасна фурнітура activPilot Comfort PADK з можливістю безпечного та оптимального провітрювання.
За результатами річних досліджень німецького інституту фізики Фраунгофера саме вікна з фурнітурою activPilot Comfort здатні відтворити природну циркуляцію повітря в кімнаті. Завдяки зміщенню стулки рівномірно по всьому периметру на 6 мм відбувається приплив свіжого повітря. В такому випадку повітрообмін відбувається не лише у привіконній зоні, але й загалом у всьому приміщенні, оскільки повітря поширюється повільно і рівномірно.

Провітрювання з activPilot Comfort  унеможливлює утворення конденсату, плісняви, запобігає швидкому охолодженню (виморожуванню) при мінімальних втратах енергії порівняно з традиційним провітрюванням через нахил. Для прикладу, при температурі ззовні 0°С за 10 хв. кімната з вікном у режимі нахилу охолоджується на 2°С, а у режимі паралельного зміщення – на 0,5°С.

Такий тип провітрювання виключає протяги та захлопування, а також підвищує захист вікна від потрапляння води під час дощу. Шум з вулиці значно менший, ніж з вікном у положенні нахилу.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ RC2

Варто відзначити, коли вікно знаходиться у положенні паралельного зміщення з вертикально піднятою ручкою, з вулиці здається, що воно щільно зачинене. Це значно знижує ймовірність спроби проникнення. Але навіть якщо зловмисник спробує, то натрапить на унікально сконструйовані протизламні стальні зачепи в кутах рами, які забезпечують клас протизламності RC 2 навіть у режимі провітрювання. activPilot Comfort – єдина на ринку фурнітура, яка пропонує таку можливість.
winkhaus kontakty 2

Дана система може бути оснащена датчиками вологості та електроприводом BDT D+H (activPilot PADM). У 2014 році Winkhaus розробив моделі для нестандартних за формою вікон (activPilot PADS).

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: