Нові можливості системи «Розумний дім» від Winkhaus

Бувають ситуації, коли виїхавши з дому, виникає почуття неспокою і тривоги – чи прилади будинку вимкнені, чи закриті вікна? Якщо вам доводилося відчувати подібне почуття, то ідеальним рішенням в таких випадках є нова бездротова технологія від компанії Winkhaus, яка дозволяє дистанційно контролювати вікна і всі електронні системи в будинку.

У відповідь на збільшення попиту на системи з інтелектуальної автоматизації та енергоефективності, які можна використовувати в приватних будинках і квартирах, компанія Winkhaus розробила нову технологію smartHome, що дозволяє контролювати вікна в будинку за допомогою смартфона.

razumnyi dom 1Інформація про положення віконної стулки передається за допомогою електронних радіо датчиків (контактронов), які встановлюються на віконну раму і стулку. Дані пристрої працюють за допомогою бездротової мережі і взаємодіють з будь-якими електронними пристроями, системами сигналізації, освітлення або центрального опалення.

Нова технологія Winkhaus сумісна з системами автоматизованого та інтелектуального управління дому та може бути легко інтегрована в мережеві додатки – «Розумний дім». Таким чином, можна контролювати такі процеси як клімат-контроль, при якому радіатор буде автоматично вимикатися при відкриванні стулки вікна на тривалий час. Сумісність нової системи Winkhaus з будь-якими типами сигналізації дозволяє здійснювати контроль безпеки, так, наприклад, при спробі злому вікна – порушення положення віконної стулки – автоматично включається сигналізація.

razumnyi dom 2 razumnyi dom 3 razumnyi dom 4
     

Безконтактні датчики для «розумного» будинку
Інноваційні радіо датчики (контактрони) в новій технології Winkhaus можуть бути легко встановлені у вікно, яке вже експлуатується або при монтажі нових віконних конструкцій –
при цьому не потрібно застосування проводів і кабелів. Дані пристрої працюють в повністю автономній системі і підходять для установки як в малоповерхових житлових будинках, так і в багатоповерхових висотних будівлях.

Радіо датчики представлені в двох технічних версіях: як зовнішні елементи, що працюють на компактній сонячній батареї, яка, акумулюючи енергію, може бути джерелом харчування протягом декількох днів, навіть у разі відсутності сонячного світла. Інша версія технології Winkhaus smartHomе – приховані датчики, джерелом живлення яких є звичайна акумуляторна батарея з гарантійним терміном експлуатації до 5 років і можливістю самостійної заміни без застосування спеціальних інструментів.

Безконтактні датчики універсальні і можуть застосовуватися в пластикових, дерев'яних, алюмінієвих вікнах і балконних дверях, а при їх установці не потрібні професійні знання або спеціальний досвід.

Інноваційні технології дистанційного керування
Інноваційні датчики (контактрони) Winkhaus працюють на основі технології EnOcean, здійснюючи передачу даних за допомогою бездротової радіомережі. Завдяки цьому, нову технологію Winkhaus smartHome можна легко інтегрувати в мережеві додатки – системи razumnyi dom 5«Розумний дім» і керувати нею за допомогою спеціального додатку на смартфоні, забезпечуючи контроль положення віконної стулки, захисних внутрішніх і зовнішніх жалюзі, а також багато чого іншого.

Другие статьи на эту тему

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: