ES70 – НОВА ПІДЙОМНО-РОЗСУВНА СИСТЕМА ВІД ЕТЕМ

Новий продукт ЕТЕМ – тепла підйомно-розсувна система, яка має замінити попередню систему Е70. Згідно нової кодифікації система отримала назву ES70, де E – ETEM, S – Sliding, 70 – 70 мм товщина стулки.

 

etem2 1 c

За класом ES70 відноситься до підйомно-розсувних систем важкого типу, адже новий продукт розраховано на переважне використання двокамерних склопакетів великих розмірів.

• Максимальне товщина заповнення – 52 мм
• Максимальні розміри стулки – 3,3 х 3,3 м
• Максимальна вага стулки – до 440 кг

etem2 2 c

Варто зазначити, що стулки і направляючі системи здатні витримати і більшу вагу, але несуча здатність підйомно-розсувного механізму є обмеженою.

Особливістю ES70 та її відмінністю від аналогічних систем, є симетричне розташування роликів в стулці. Завдяки такому конструктивному рішенню забезпечується підвищена несуча здатність системи при досягненні оптимальної конфігурації ізотермічних ліній.

etem2 3 c

Відмінна теплоізоляція системи досягається завдяки застосуванню поліамідних армованих термомістків і спеціальних поліамідних вставок, які ізолюють зовнішню частину конструкції від внутрішньої та стають на перешкоді процесу теплопередачі.

Направляючи рейки з нержавіючої сталі забезпечують довготривалу безпроблемну експлуатацію готових виробів.

etem2 4 c

Граничні розміри порталів ES70 забезпечать максимальний доступ світла всередину приміщення, а видимі непрозорі рамні частини системи займатимуть мінімальну площу в отворі. Системна ширина зачепу – 113 мм. Окрім звичайного рамного профілю, система має низьку направляючу висотою лише 25 мм.

Система ЕS70 дозволяє виготовляти конструкції з великою кількістю стулок завдяки додатковій направляючій, яка додається до основної в залежності від потрібної кількості відчиняємих елементів.

Передбачено також і «монорейковий» варіант направляючої (так званий “Hotel Type”) для конструкцій з «глухою» частиною і активною стулкою, який дозволяє суттєво заощаджувати на матеріалах завдяки відсутності профілю стулки у «глухій» частині конструкції.

Система ES70 успішно пройшла випробування в сертифікованій лабораторії ift ROSENHEIM. Досягнуто наступні результати для зразка класичної дворейкової конструкції:

Повітропроникність – клас 4
Водонепроникність – E750
Опір вітровому навантаженню – C5

etem2 5 cHYLINE – ПРЕМІАЛЬНІ РОЗСУВНІ ПОРТАЛИ ВІД ETEM В СТИЛІ minimal

Бачення без меж

Не секрет, що останнім часом переважною тенденцією в сучасній архітектурі є використання світлопрозорих конструкцій великих розмірів з максимальною площею скління.

Такі рішення є певним викликом для проектантів профільних систем, адже енергоефективні склопакети великих розмірів мають досить велику вагу. Наприклад, у наших кліматичних умовах виникає необхідність у переважному використанні двокамерних склопакетів, які при власних великих габаритах потребують застосування скла великої товщини, що безумовно веде до суттєвого збільшення їх ваги.

Системи HYLINE, які представляє на ринку України компанія ЕТЕМ, дозволяють збирати розсувні конструкції неймовірних розмірів з використанням важких двокамерних склопакетів у світлопрозорій частині. Системи HYLINE сфокусовані на склі і на тому, що саме видно крізь нього. Мінімум алюмінію, максимум скла!

Алюмінієві профілі є прихованими і майже невидимими. Унікальний дизайн системи дозволяє використовувати вертикальні зачепи завширшки лише 18 мм і навіть 2 мм! Завдяки цьому 99% площі конструкції залишається прозорою!
Системи HYLINE дійсно перевертають наші уявлення про розміри розсувних порталів і стирають обмеження, адже висота конструкцій може сягати 6(!) м при навантаженні на направляючі профілі до 1 т/м.

Таким чином системи HYLINE безумовно стають ексклюзивним продуктом для особливих приміщень. Варто зазначити, що всі комплектуючі елементи, такі як замки, москітні сітки, віконниці, двигуни тощо, елегантно інтегровані в систему.

hyline 40 50

HYLINE 40/50

Minimal система для розсувних порталів з видимою шириною вертикального зачепу 18 мм. Ручний або моторизований привід.

• Максимальне заповнення – 38/48 мм
• Максимальна висота стулки – 6 м
• Максимальна ширина стулки – без обмежень
• Максимальна вага – 1 т/м
• Кількість направляючих і стулок – без обмежень

hyline inv


HYLINE INV

Minimal система для розсувних порталів з видимою шириною вертикального зачепу 2(!) мм. Ручний або моторизований привід.

• Максимальне заповнення – 48 мм
• Максимальна висота стулки – 3 м
• Максимальна ширина стулки – 3 м
• Максимальна вага – 1 т/м
• Кількість направляючих і стулок – без обмежень

etem kontakty
Оконные Технологии® № 79 (2020)

 

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: