П`ЯТА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЕТЕМ З ФАСАДНОГО ІНЖИНІРИНГУ Діджиталізація і автоматизація в архітектурі будуть серед акцентів в програмі.

16 листопада цього року ETEM вкотре збиратиме всесвітньо відомі імена архітектури на Міжнародній фасадній конференції. Кожні два роки захід стає платформою професіоналів, де представлені останні інновації і тенденції у фасадному інжинірингу, нові ідеї та концепції в галузі архітектури та сталого розвитку міста, а також найактуальніші технології будівництва.

 

 

etem 1

Майбутня п’ята конференція буде підтримана Американською радою високих будівель та міського середовища (CTBUH), членом якої є компанія ETEM. Головною темою конференції стане проектування, будівництво та експлуатація високих багатоповерхових будівель у міському середовищі, а також останні тенденції і рішення у фасадному інжинірингу хмарочосів. Серед важливих аспектів форуму – діджиталізація в архітектурі, автоматизація різноманітних процесів та новітні технологічні рішення щодо захисту від сонця.
П’ята міжнародна конференція обіцяє динамічну програму з надихаючими презентаціями провідних спеціалістів в галузі архітектури та фасадного проектування. Цього року знову будуть представлені всесвітньо відомі фахівці різних галузей, які окреслять нову перспективу для останніх тенденцій і розробок в проектуванні.

etem 2   etem 5

 

Серед спікерів, які підтвердили свою участь – Мірон Мутіяба, головний проектант архітектурного бюро Zaha Hadid Architects. Він представить інноваційні архітектурні проекти та використання нових розрахункових прийомів при проектуванні та оптимізації складних фасадів. Мірон Мутіяба брав участь у масштабних проектах, таких як хмарочоси Signature Towers, що зводяться в Дубайській затоці, знаковий Jockey Club Innovation Tower, який став новим рушієм у розвитку Гонконгу в якості дизайнерського центру Азії. Мірон Мутіаба є частиною команди, яка проектувала 5-зірковий готель Morpheus в Макао. Morpheus перша у світі висока будівля з екзоскелетом вільної форми, що займає понад 12 тисяч квадратних метрів фасаду. Він є відповідальним за розрахунок компонентів фасаду готелю Morpheus, включно з повним проектуванням та оптимізацією алюмінієвої оболонки.


etem 3

Стівен Кеннеді,  асоційований партнер архітектурного бюро Grimshaw, презентуватиме різні інноваційні техніки проектування та рішення для реалізації архітектурних конструкцій у гармонії з їхнім навколишнім середовищем. В даний час Стівен Кеннеді працює над динамічним міжнародним портфоліо проектів, спрямованих на захист та просування екологічної, природної та культурної спадщини. Одним із таких проектів є Oman Botanic Garden (Ботанічний Сад Оману), який зараз зводиться біля підніжжя гори Аль-Хаджар. Сад поєднуватиме вирощування, вивчення та збереження багатої місцевої флори Оману через різноманітні засоби захисту рослин, екологічну освіту та садівництво. Стівен Кеннеді є також директором Scale Rule, колективу архітекторів і інженерів, який сприяє культурному розмаїттю та спрямовує громадську прихильність до створення сталого міського середовища.

etem 4

Свою участь у конференції підтвердив Пабло Заморано, керівник відділу „Geometry&Computational design” в Heatherwick Studio, який має великий досвід застосування нових технологій та методик, а також виконання складних геометричних форм. Пабло Заморано – заступник керівника проекту Coal Drops Yard, знакового лондонського кварталу з роздрібної торгівлі та громадського простору  в районі King's Cross. У 2014 році перед студією було поставлено завдання переосмислити район і виклик перетворити застарілі будівлі та довгі кутові об’єкти на жвавий простір для роздрібної торгівлі і місце зустрічей. Пабло Заморано займається розвитком геометрії проекту, а також координацією виробництва всіх складних компонентів.

etem 6Також частиною програми конференції буде Георгі Петров, який є асоційованим директором, інженером-будівельником в  SOM (Skidmore, Owings & Merrill LLP). Він має досвід роботи із різноманітними складними формами і проектами, включаючи корпоративні та комерційні офіси, будівлі культурного використання, транспортні споруди, а також особливі скляні та сталеві конструкції. Георгі Петров працює над конструкційним проектуванням Національного музею армії США (Форт Белвар, штат Вірджинія) – складного комплексу, що складається з музею, центру технічного обслуговування, стоянки, виставкових залів, церемоніальних та нарад, які займають 34 гектари.
etem 7Цікавим спікером обіцяє стати Філіп Фуше, директор провідної південноафриканської архітектурної компанії SAOTA Architecture & Design. Філіп Фуше має особливий інтерес до традиційної архітектури та сталого розвитку, який він успішно реалізував у різних проектах у Південній Африці, Західній Африці, Індії, Китаї та Європі.
Також до програми Конференції долучиться з презентацією Даніель Босія, провідний дизайнер і проектант гіганта Thornton Tomasetti. В цей час команда Thornton Tomasetti працює над конструктивним проектуванням вежі Jeddah Tower, яка в 2020 році стане найвищою спорудою у світі та першою спорудою, яка досягатиме 1 кілометра у висоту.
Після болгарських спікерів до форуму приєднається архітектор Ангел Захарієв, з бюро A&A Architects, яке працює над одними з найбільш значущих в просторовому і архітектурному аспекті проектами в Софії та Болгарії – Sofia Capital City, NV Tower та інші.
Вперше в конференції візьме участь архітектор Радо Тодоров, який керує однією з найбільш швидко зростаючих компаній з проектування в Болгарії – RT Consult (Пловдів)  та Buro International (Софія). Деякі з найбільших міжнародних проектів бюро – 5-зірковий готель найвищого рівня Hotel Marina Gat Dubai в Об’єднаних Арабських Еміратах, Dominica Report у Домініканській Республіці, MALL Ѕhymkent в Шимкенті, Казахстан.
Спікером конференції буде доктор Павлос Ватаваліс, головний технічний директор ETEM. Останні 16 років доктор Ватаваліс працював на ключових галузевих посадах у Європі. Протягом 10 років він читав лекції на кафедрах будівництва та машинобудування в Університеті Західної Аттіки, а також у інших навчальних закладах на теми, пов'язані з «розумними» фасадами.
etem kontaktyОрганізатор ETEM обіцяє динамічну програму та інноваційні ідеї, які надихатимуть і заряджатимуть аудиторію.
Ви можете отримати актуальну інформацію щодо події і спікерів форуму на  facadeconference.com