Reynaers Ventilation Vent

Вузька стулка Reynaers Ventilation Vent створює революційні можливості панорамного скління в поєднанні з природною вентиляцією. Втілення сучасного архітектурного тренду, що дозволяє цілком уникнути горизонтальних імпостів у вікнах та вітражах як офісних, так і житлових будинків.

 

 

 

reynaers 1
Для скління офісних будівель найчастіше використовується верхньо-підвісне відкривання назовні, яке суттєво звужчує можливості для використання зовнішнього сонцезахисту, типу систем Reynaers BS 100, та навіть сучасних архітектурних навісних елементів. Внутрішній тип відкривання Reynaers Ventilation Vent відкриває ці можливості. Одне з вже реалізованих рішень скляних маскуючих екранів можна побачити на вежах Taryan Towers. Бачите віконні стулки? А вони там є!
Для зручності застосування створені два типових розміри стулки - 185 та 250 мм шириною в інтер’єрі. Менша стулка у відкритому вигляді залишає отвір до 100 мм, що є в межах стандарту безпечності навіть у випадку розташування стулки на рівні самої підлоги.
Як відомо, низька теплопровідність вікон веде до зменшення тепловтрат під час опалення – це є основою стратегії з енергозбереження кожного ефективного власника та світу в цілому. Reynaers Ventilation Vent реалізована у трьох варіантах, що дозволяє обрати необхідний саме для вашого проекту рівень теплоізоляції. Базовий варіант – у профільній системі Masterline 8-Std, що відповідає вимогам ДБН зі спротиву теплопровідності та температурі на поверхні профілю. Варіант високої теплоізоляції – у профільній системі Masterline 8-HI+, що містить справжні інновації від Reynaers: термомістки з фірмового матеріалу Reynisol з додатковими відбивачами теплового випромінювання всередині термомістка, центральний ущільнювач TPE та екструдовані теплоізолюючі вкладиші всередині профілю. Варіант найвищої теплоізоляції – Masterline 10, глибина профілю та термомістків якого на 10 мм більша за Masterline 8, а теплопровідність січення становить рекордні 0,78W/m2K, що робить Masterline 10 найкращим вибором для будівництва за стандартами Passive House. ТОВ «Рейнарс Алюмініум» за заявками від своїх партнерів виконує проектні розрахунки приведеної теплопровідності конструкцій скління в залежності від показників склопакету».
Reynaers при розробці систем дивиться у майбутнє, тому у системі Masterline 8 передбачена ретроспективна заміна складових Masterline 8-Std на більш ефективні від Masterline 8-HI+ без шкоди іншим будівельним конструкціям, отримуючи більш енергоефективне вікно.

reynaers 2

reynaers 3Основа найвищих показників з герметичності – три контури високоякісних ущільнювачів. Серед них центральний ущільнювач відіграє найважливішу роль у блокуванні повітро- та водопроникнення. Одна з особливостей покоління Masterline – широкий напуск центрального ущільнювача – також реалізований у Ventilation Vent. При цьому спеціальна форма центрального ущільнювача створена так, щоб кінематика відкривання навіть вужчої стулки шириною 185 мм проходила без перешкод, при цьому використовується фурнітура тільки з прихованими завісами. У варіанті з ширшою 25-сантиметровою стулкою також можливе рішення з зовнішніми завісами.
Повне блокування водопроникності є необхідною характеристикою скління. Класи водопроникності за європейськими нормами призначаються тільки у випадку повної відсутності протікання при максимальних навантаженнях. Для Reynaers Ventilation Vent ці навантаження є рекордні 1650 Па – за цим результатом системі привласнений клас E1500.
Чи мають вікна «дихати»? Так, але тільки коли ви їх відкриваєте. У зачиненому вигляді за сучасними стандартами, такими як Passive House, мінімально можлива повітропроникність – це наступна за важливістю після теплопровідності характеристика. Повітропроникність вимірюється в кількості кубічних метрів просякнутого повітря крізь квадратний метр площі конструкції на годину й тестується в умовах екстремальних перепадів тиску між зовнішнім та внутрішнім середовищами. Вимоги ДСТУ обмежуються тиском у 100 Па та найкращім класом Д, характеристика якого 3м3/(год*м2), а для Reynaers Ventilation Vent цей показник складає 0,01м3/(год*м2).
Шумоізоляція – одна з необхідних характеристик комфорту. В межах окремо взятої стулки вона варіюється від базових 30 до високого показника у 45 дБ з додатковими сталевими вставками. Окремо Ventilation Vent встановлюється вкрай рідко та зазвичай є складовою конструкції вікна, тому є сенс розглядати приведену шумоізоляцію вікна. В системі Masterline 8, максимальна тестована шумоізоляція вікна зі склопакетом сягає 50 дБ, тому приведений показник шумоізоляції цілого вікна з Ventilation Vent також тяжітиме до максимальних 50 дБ.
Задля забезпечення довговічної експлуатації, у найбільшому приватному тестовому центрі в центральному офісі Reynaers Aluminium в м. Дюфель (Бельгія), проводяться безліч тестів системних рішень, серед яких найбільш тривалі – тести на циклічність відкривання. Місяцями повноцінні віконні, розсувні, дверні конструкції фізично відкриваються та закриваються, розширюючи межі потенціалу міцності алюмінію та найсучасніших інженерних рішень. Результат тесту фіксується тільки у випадку, якщо конструкція цілком не втрачає початкових характеристик, а Reynaers Ventilation Vent у свою чергу привласнено 3й клас (20 000 циклів).

reynaers 4   reynaers 5
   
  reynaers 6
     

reynaers 7Щодо покриття алюмінію, важливий фактор – незалежний вибір кольору на фасаді та в інтер’єрі – також актуальний для Reynaers Ventilation Vent. У типах покриття ми розрізняємо класичне анодування й такі типи поверхні порошкового фарбування, як глянцева, матова та «супер-мат» Reynaers Coatex. Кожен тип порошкового покриття доступний у кольорах за шкалою RAL, а анодування у натуральному, кольоровому та «подряпаному» виконанні.
Підсумовуючи технічну складову, Reynaers Ventilation Vent істотно перевищує всі вимоги ДСТУ та європейських норм, щоб за використання сьогодні, залишатись сучасною та актуальною у майбутньому.
Всі варіанти Masterline 8 та Masterline 10 природно інтегруються у віконні конструкції, а також містять системні рішення для інтеграції в стійково-ригельний вітраж Reynaers CW 50-HI та у системи елементного скління, такі як CW 86-EF, CW 65-EF та систему наступного покоління – Reynaers CW 75-EF.
Особливий дизайн профілів покоління Masterline також дозволяє комбінувати Reynaers Ventilation Vent з багатьма системами Reynaers, наприклад розсувними системами CP 155-LS, SlimPatio 68, Hi-Finity.
Опція моторизованого відкривання демонструвалася на виставці BAU 2019 та викликала відверте захоплення відвідувачів. У поєднанні з сучасними розробками Reynaers, такими як інтеграція датчиків концентрації CO2 у повітрі, інтеграція у віконну раму сонячних панелей для живлення мотору, що відкриває стулку, досягається повна автономність розумного вікна. За такими технологіями майбутнє, а Reynaers Aluminium проваджує їх вже сьогодні.
Архітектурна та експлуатаційна цінність, технічні показники, спрямовані на майбутнє – все це полягає в основі довершеності рішення Reynaers Ventilation Vent, весь потенціал якої ми з вами тільки починаємо осягати.
Всі зразки згаданих у статті систем, виконані у повний розмір, представлені у власному шоу-румі ТОВ «Рейнарс Алюмініум», просто наберіть Reynaers Ukraine у навігаторі, номер телефону ресепшн 044-339-9767.
reynaers kontakty

Автор Дмитро Каладжиєв

архітектурний консультант

ТОВ "Рейнарс Алюмініум"

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: