ПАНОРАМНІ РОЗСУВНІ СИСТЕМИ – МЕЙНСТРІМ МАЙБУТНЬОГО ВЖЕ СЬОГОДНІ

У приватних будинках панорамні розсувні системи як теплоізольовані огороджуючи конструкції давно стали трендом. Природно, що у масовому будівництві України вони також впевнено займають своє місце. Наші партнери - найбільш прогресивні забудовники - активно використовують переваги розсувних систем Reynaers у житлових комплексах, котеджних містечках і навіть у бізнес-центрах.
Найсучасніші проекти: Taryan Towers (Київ), Linden (Київ), Bartolomeo Resort Town (Дніпро), Axis Towers (Тбілісі) - як одну з важливих переваг житлових комплексів зазначають панорамні розсувні системи Reynaers.

 

reynaers 1
Вже понад 10 років лідер розсувних систем в Україні та ринках, за які відповідає ТОВ «Рейнарс Алюмініум», – родина систем CP (ConceptPatio) та її флагман підйомно-зсувна система Reynaers CP 155-LS з її чисельними модифікаціями. Про функціональні переваги, які забезпечують нашим партнерам пріоритетні позиції, та чому навіть успішна CP 155-LS незабаром піде у минуле, далі.
Функціональні переваги в експлуатації розсувних дверей порівняно з традиційними балконними поворотно-ухильними чи розпашними дверима очевидні. Першість в усьому: експлуатації, розмірах, характеристиках комфорту. А завдяки тому, що направляючи рухомих стулок знаходяться всередині приміщення, їх роботі не завадять будь-які кліматичні умови.

Щодо експлуатації, по-перше, кінематика відкривання не забирає простір інтер’єру (чи екстер’єру у випадку виходу до тераси): це означає додаткову свободу при плануванні приміщення та у влаштуванні стелі.

По-друге, зручність використання навіть при потужних вітрах. Наприклад, максимальні розмірі, які ми тестували для серійного використання, поворотно-ухильної стулки віконної системи Masterline 8-HI – 1200 х 2800 або 1700 х 2000, вага такої стулки може сягати 200кг. Зважаючи на вагу та вітер, наприклад, на 10-му поверсі експлуатація може бути ускладнена. А у підйомно-зсувної при максимальному її розмірі 2700 х 3500 і вазі 400кг подібні ускладнення виключаються. Власноруч порівняти зручність експлуатації ласкаво просимо до офісу ТОВ «Рейнарс Алюмініум», де встановлені відповідні зразки.

reynaers 2

Важливо окремо звернути увагу на механізм розсувного відкривання. Найкращі показники герметичності забезпечує підйомно-зсувний механізм (Lift&Slide або -LS), який має найширше застосування. Також в системах типу Reynaers SlimPatio 68 та безрамної системи Hi-Finity використовуються розсувні ролики, але в таких системах герметичність забезпечується спеціальним профільним рішенням з 2-ярусними дренажем порогу. Детальніше на сайті https://www.reynaers.ua/products/razdvizhnye-dveri.

Для Lift&Slide максимальна вага рухомої стулки 400кг, що відповідає умовній межі для комфортного використання. А для нерухомих елементів системою передбачено рішення для ваги склопакета до неймовірних 1500кг. Цю унікальну можливість вдало використовують в сучасній архітектурі з панорамним форматним склінням. У поєднанні з єдиною на ринку пропозицією інтеграції склопакета товщиною до 61мм для повноцінного 2-камерного склопакета максимально розміру, наразі можливого виробництва в Україні – 5,9 х 2,9м.

Висока розвинутість системи містить велике різноманіття рішень, таких як -HI (висока теплоізоляція), паркування в стіну (Pocket Solution), «моно-», 2-, 3- й аж до 8-стулкового (8-рельсового) відкривання, кутове відкривання, тонкий профіль, «нульовий» поріг, скляний кут, поєднання з «французьким балконом» RB Glass та ін.
До речі, опція нічного (ще відомого як мікро- або зимове) провітрювання за замовчанням входить до комплектації CP 155-LS.

reynaers 3

Окремої уваги варта модифікація «монорельс» CP 155-LS/HI Monorail, з якою просто досягається ефект безрамного скління з системними профілями Reynaers для примикання підлоги та стелі, які дозволяють цілком втопити профіль рами з інтер’єру. Окрім естетичного ефекту, «монорельс» має підвищену теплоізоляцію, що сягає швейцарського сертифікату енергопасивного будівництва у модифікації CP 155-LS Minergie.

Одна з найновіших модифікацій CP 155-LS/HI - над-тонкий центральний профіль Slim Chicane. Замість традиційних 115мм, січення зменшене до 50мм без втрати характеристик. Slim Chicane вже успішно застосована на верхніх поверхах ЖК Linden, де вона вдало межує із над-тонкою віконною системою SlimLine 38-HI.

Ручка – найбільш «чутливий» елемент розсувки. Як постійна позиція доступні 4 варіанти дизайну подовжених ручок, характерних для підйомно-зсувного відкривання: сучасна Touch, ергономічна Horizon, оптимальна Elementry, які фарбуються в будь-який колір з чисельних палітр Reynaers, та преміальна опція – ручки дизайну Purity з hi-tech покриттям BIOV™. Детальніше на https://www.reynaers.ua/zagruzki, «Обзор Ручек».

reynaers 4

Універсальність розсувних систем дозволяє комбінувати їх з віконними системами Masterline 8-HI, Masterline 10 та традиційно з CS 77, а також с вітражною системою CW 50-HI. Додатково пропонуються системні рішення для будівельних примикань: втоплений поріг, профілі для інтер’єрних примикань, опорні домкрати, дренажні лотки. Моторизоване відкривання зсувної стулки вагою до 400кг – преміальна опція, в тім може бути встановлена ретроспективно.

Задля забезпечення довговічної експлуатації, у найбільшому приватному тестовому центрі в центральному офісі Reynaers Aluminium в м. Дюфель (Бельгія), проводяться безліч тестів системних рішень, серед яких найбільш тривалі – тести на циклічність відкривання. Місяцями повноцінні віконні, розсувні, дверні конструкції фізично відкриваються та закриваються, розширюючи межі потенціалу міцності алюмінію та найсучасніших інженерних рішень. Результат тесту фіксується тільки у випадку, якщо конструкція цілком не втрачає початкових характеристик, а Reynaers CP 155-LS у свою чергу привласнено 4й клас (50 000 циклів).

Про міцність та довговічність свідчить багате портфоліо, серед якого приклади застосування в найбільш екстремальних умовах, такий як вражаючі Axis Towers (Тбілісі), де проектом були висунуті нечувані вимоги до навантажень у 4500Па вітрового тиску, тест на який CP 155-LS успішно подолала.

reynaers 5

Майбутнє - за збільшенням панорамних розсувних систем в усіх типах громадcького будівництва, тому Reynaers Aluminuim робить наступний великий крок. 2020 року фіналізується розробка та тестування розсувної системи наступного покоління зі спорідненою базою родини систем Master-. Всі безальтернативні переваги родини систем Reynaers Master- будуть реалізовані у MasterPatio: найвищі характеристики комфорту, безпеки, довговічності та, що не менш важливо у сучасному світі –швидкість при виготовленні високоякісних готових конструкцій. Також буде додана можливість стулок важчих за 400кг з умовою їх зручної та безпечної експлуатації.

reynaers 6

reynaers 7

Розсувні системи розвиваються невпинно, тому ТОВ «Рейнарс Алюмініум» піклується про постійну технічну підтримку та регулярні практичні тренінги для наших партнерів-переробників на базі єдиного в Україні повноцінного Навчального Центру ТОВ «Рейнарс Алюмініум».

Варіативність систем містить рішення для бюджетів різного рівня. Для підбору найкращої конфігурації саме для Вашого проекту звертайтесь, будь ласка, за компетентними консультаціями спеціалістів ТОВ «Рейнарс Алюмініум».

Зразки згаданих у статті систем, виконані у повний розмір, представлені у власному шоу-румі ТОВ «Рейнарс Алюмініум», просто наберіть Reynaers Ukraine у навігаторі, номер телефону ресепшн 044-339-9767.


Оконные Технологии® № 78 (2019)

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: