Головні конкуренти польських експортерів вікон

Польща є найбільшим експортером в світі в категорії ПВХ-конструкцій, з продажами пластикових вікон і дверей в Європі на рівні 1,15 млрд євро в сезоні 2020 року. Загальний результат експорту польських світлопрозорих конструкцій склав 2,37 млрд євро і ця країна була єдиним великим європейським експортером, що показав зростання в непростому для бізнесу 2020 році. Польські вироби з ПВХ сьогодні продаються в 75 країнах світу, але в основному йдуть на ринки Європейського Союзу.

Подробнее...

Чому жовтіють ПВХ вікна? Невідомі факти про пожовтіння пластикових вікон

Багато віконних компаній стикаються зі скаргами споживачів, що через кілька років після установки на пластикових вікнах з'являються непривабливі жовті плями. Типовим винуватцем було прийнято вважати неякісний ПВХ-профіль, при виробництві якого були порушені пропорції хімічних речовин і добавок. Однак, як підтверджує практика Австрії, Швейцарії та Німеччини, існують і інші абсолютно несподівані причини пожовтіння.

Подробнее...

Польський ринок СПК відчуває скляний голод

У перші місяці цього року в Польщі скла вироблено більше, ніж в минулому році, але його все ще не вистачає для задоволення поточних потреб переробників. Причина в зростаючому попиті на готову продукцію, збільшення експорту склопакетів і, в той же час, меншому імпорті з-за кордону.

Подробнее...

Цінові баталії на ринку СПК. Думка німецьких постачальників комплектуючих та галузевих асоціацій?

Брак сировинних матеріалів і різке підвищення цін стали серйозними проблемами для економіки Німеччини. Експерти галузевого порталу GLASWELT уважно вивчили ситуацію з ПВХ, деревом, сталлю і склом, а також запитали постачальників і виробників комплектуючих ринку СПК, як вони справляються з підвищенням цін. Що думають німецькі підприємці про ситуації, що склалася, - представляємо в даному матеріалі.

Подробнее...

АЛЕКС ВІЛЛ: «Місія VEKA – створювати можливості для комфортного простору»

Кадрові зміни в компанії «ВЕКА Україна» відбулись вже досить давно, але офіційне призначення пана Алекса Вілл на посаду комерційного директора здійснилось недавно. Сподіваємось, що найближчим часом ми представимо вам велике відеоінтерв’ю, коли ситуація із пандемією стане краще.

Подробнее...

Три кита комфортної оселі

Безпека. Мікроклімат. Технології «розумного будинку».

Три основних тренди у вікнах сьогодні. Три кита сучасної оселі. Безліч різних матеріалів, а також тематичних уривків блукають по мережі, але без системи і хронології. В цій статті ми поставили перед собою задачу створити певний «технічний постулат», в якому будуть зібрані всі важливі принципи «розумного заліза», а також відповіді на основні питання, які звучать майже в кожному салоні з продажу вікон, або на виробництві. Відповіді на питання редакції WT надав Іван Богдан, комерційний директор компанії «Вікнхаус Україна».

 

Подробнее...

VIKNAR´OFF HST PORTAL ВІД «А ДО Я» Що потрібно знати, щоб якісно встановити HST портал? РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО МОНТАЖУ ПІДЙОМНО-РОЗСУВНОЇ СИСТЕМИ ВІД СПЕЦІАЛІСТІВ VIKNAR`OFF

Підйомно-розсувні системи – сьогодні це однозначний тренд на ринку котеджного будівництва. Також залюбки такі системи встановлюють і в просторих квартирах, із можливістю виходу на терасу. Але маємо одну проблему. 95% менеджерів та технічних консультантів у салонах з продажу вікон просто бояться їх запропонувати клієнту. 

Подробнее...

Вузли крізь призму n.ZEB

Впродовж останніх років енергоефективність продовжує бути трендом в Україні.

З кожним роком збільшується кількість енергоефективних матеріалів та технологій, конструкції стін стають більш складними. 

 

Подробнее...

Kömmerling Unity – преміальна система з підвищеною герметичністю

Профільна система Kömmerling Unity – це нове покоління, яке продовжує лінійку гібридних пластико-алюмінієвих систем profine: AluClip, AluClip Pro, AluClip ProEnergyTec, AluClip Zero.

 

Подробнее...

«Гра на пониження» & «Гра на підвищення» Виграшні стратегії для преміального сегменту REHAU

Наслідуючи сучасні архітектурні тренди та постійно зростаючий попит на енергоефективне та ергономічне будівництво, REHAU що два роки презентує вдосконалені системні продукти, які без додаткових спеціальних заходів на виробництві відкривають нашим партнерам нові можливості в бізнесі.

Подробнее...

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: