Aestech – новий виробник склопакетів підвищеної міцності, в який інвестував холдинг TECHIIA

Склопакети підвищеної міцності від Aestech є основою технології безрамкового скління фасадів – стильного, екологічного та енергоефективного рішення для сучасних урбаністичних обʼєктів. Холдинг TECHIIA створив Aestech у результаті покупки «ПІК Груп», яка понад 10 років виготовляє та встановлює склопакети великих площ.

Подробнее...

Дослідження віконного ринку та його стан під час воєнних дій

Україна вже більше 3-х місяців знаходиться у стані війни. Велика кількість віконних компаній знаходиться в окупації, деякі компанії повністю зруйновані, але переважна більшість уціліла. Багато хто працює, дехто займається волонтерською діяльністю, дехто намагається налагодити та відновити свої виробництва.

 

Подробнее...

За ресайклінгом – майбутнє віконної промисловості

Поточні зміни, що відбуваються в економіці, пов'язані з порушенням ланцюгів постачання, нестачею природних ресурсів, необхідних для виробництва, і прагненням скоротити викиди CO2, мотивують та зобов'язують виробників впроваджувати сталі бізнес-моделі. Вони заохочують інвестиції в екологічність сировини за рахунок змін виробничих процесів, логістики та розробки продуктів. На цьому шляху важливу місію набуває ресайклінг.

Подробнее...

АНАЛІЗ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ ФАСАДНИХ СИСТЕМ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЙОГО РОЗВИТКУ

Після гучного та важкого корона-кризового 2020 року віконна галузь сподівалась, що 2021 рік буде значно легшим. Але на так сталося, як бажалося. Мабуть цей рік, що проходить стратегічно був не менш важким, ніж попередній 2020-й. Постійні спалахи COVID-19, сировинна криза, підняття цін і, відповідно, послаблення купівельної спроможності населення вплинуло на наслідки і результати роботи галузі.

Подробнее...

Sustainable FUTURE IS NOW. ТЕХНОЛОГІЇ, які РЯТУЮТЬ планету.

Кажуть, що вище голови не стрибнеш… А ми спробували.

Зустрічайте неймовірний лайн-ап та абсолютно нову концепцію

WINDO KYIV Conference III

Подробнее...

Аналіз європейського ринку безпечного скла та склопакетів

30 вересня 2021 року пройшла значна подія у віконній та фасадній галузі – друга онлайн конференція WINDO KYIV Conference ALU, яка була повністю присвячена темі ALU фасадів та склу. Рівень спікерів був максимально високим і потужним. Одним з них був комерційний директор компанії Glas Trösch пан Гермманн Фолькер. Цікава доповідь пана Фолькера привернула нашу увагу, і ми вирішили поділитись цією ексклюзивною інформацією з читачами WT.

Подробнее...

ЕВОЛЮЦІЯ GLASSO

Не існує єдиного рецепту успіху, у кожної компанії він свій. Також як і результати її роботи і відповідно певні досягнення.

Історію розвитку компанії GLASSO, яка від маленької дилерської компанії з двох чоловік виросла у масштабну та високо технологічну віконну компанію України ми почули з «перших вуст» від власника компанії Сергія Пасічника. Про зльоти та падіння і про амбіційні цілі та мрії команди GLASSO читайте прямо зараз.

Подробнее...

«Профайн Україна» взяла курс на сталий розвиток та енергоефективність

З 15 листопада 2021 року дочірнє підприємство концерну profine GmbH компанія «Профайн Україна» припиняє постачання на ринок 58-ої профільної системи. Ця ініціатива передусім викликана тим, що продукт не відповідає нормам з енергозбереження, яких сьогодні прагнуть усі цивілізовані країни.

Подробнее...

Eurasia Window Fair 2021. Нові продукти від холдингу ADO Group та компанії Маядо

Цієї осені з 3 по 6 листопада 2021 року у Стамбулі (Туреччина) пройшла досить значна подія для світової віконної спільноти – Eurasia Window Fair 2021 – Міжнародна виставка вікон, дверей, скла та обладнання.

 

Подробнее...

Профільні системи VEKA: можливість створювати

Гарні котеджі, засклені не менш красивими та сучасними металопластиковими вікнами, розпашними або розсувними дверима – це вже досить звична картина заміського життя.

 

Подробнее...

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: