Viknar’off Best Online 2020: коли час диктує новий формат

Традиційне відзначення найкращих дилерів Viknar’off Best в умовах пандемії пройшло у форматі онлайн. Трансляцію вели одразу на кількох майданчиках Facebook, Youtube та Instagram, тож долучитись до неї могли не тільки запрошені дилери з України, а й друзі компанії з усіх куточків світу. 

viknaroff 1 c

Підсумки за 15 років

Здавалось би, онлайн – це простіше організаційно, однак у Viknar’off звикли готуватись ретельно та влаштовувати справжнє свято для найкращих. Тим паче, 15-річчя передбачає щось грандіозне. Більше емоцій, більше позитивних вражень та більше подарунків: три автомобілі Fiat Fiorinо, та 15 сучасних ноутбуків HP ProBook з усім необхідним для якісної роботи з клієнтами. Лототроном виступив сайт random.org.

viknaroff 2 c«15 років тому був створений маленький цех для того, щоб забезпечувати вікнами будівельну компанію, - згадує засновник Viknar’off Василь Лило. - Та вже за рік виробництво переросло це завдання, тож ми вирішили зробити його самостійним. Цей рік став викликом для бізнесу у всьому світі, я за сорок років подібного не бачив. Та попри те, нам вдалось нарости обсяги виробництва, хоч часто обставини не давали працювати на повну силу. Радісно, що навіть цього важкого року, ми не забували розвиватись: відкрили нову лінію виробництва склопакетів – вона вже працює, зачисну лінію, збудували 1000 кв. метрів виробничих приміщень та будуємо далі».

viknaroff 3 cТрадиція відзначати кращих дилерів на Viknar’off Best започаткована у 2013 році – і за цей час новенькі авто отримали вісім дилерів. У 2020 році фортуна посміхнулась одразу трьом дилерам: Валентину Зазеленчуку з Чернівців, Івану Гіряку з Ходорова, Львівщина та Петрові Татарчуку з Тернополя, які вже отримали свої подарунки та активно їх використовують.

viknaroff 4 cviknaroff 5 cЩо залишилось за кадром

Підготовку до святкування традиційно почали у лютому, у 2020 році це ще були «доковідні часи», та в умовах пандемії COVID-19 та карантинних обмежень для безпеки великої родини Viknar’off формат довелось змінити. Viknar’off Best мав відбутися! З кількох варіантів вибрали онлайн-трансляцію, адже так вдалось залучити максимальну кількість людей безпечно.

viknaroff 6 cМісяці планування та підготовки, десятки зустрічей, сотні телефонних дзвінків – все це залишилось за кадром. Знімальним майданчиком став склад готової продукції. Команди спеціалістів в сфері прямих телевізійних включень, відео-операторів та родина Viknar’off з кожного боку екрана – завдяки всім цим людям свято вдалось саме таким, як заплановано: теплою зустріччю друзів, хоч і онлайн.

Нехай 2021 буде кращим!

«Viknar’off Best завжди був про зустріч партнерів та друзів, - зазначає генеральний директор компанії Сергій Захарчишин. - Хоч ми і не змогли зустрітись віч-на-віч, але зустріч все ж таки відбулась онлайн. Дякую всім, що ми зуміли разом пережити цей важкий рік і навіть покращити деякі показники. Бажаю, щоб наступний був кращим, щоб ми змогли зустрітись на Viknar’off Best 2021. Ми – одна сім’я, тож будьмо здоровими, будьмо щасливими!»

viknaroff kontakty

Оконные Технологии® № 81 (2021)

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: