Viknar’off – світла більше, ніж будь-коли

Більше світла та комфорту з підйомно-розсувними системами Gealan S9000, оснащеними фурнітурою Siegenia PORTAL. Хоча стулки важать до 400 кг, завдяки використанню інноваційних технологій, відчиняти їх може навіть дитина. Стіни і бар'єри немовби зникають в повітрі, створюючи ще більше простору.

 

viknaroff1

У приватній забудові, так звані портали обирають для виходу на терасу або у внутрішній дворик. Портал економить корисний простір, чудово ізолює тепло і звук, візуально розширює межі приміщення і дозволяє гармонійно об'єднувати кімнати, тераси, лоджії, додаючи про цьому світла.

Переваги системи HST Portal від Viknar’off:

• Енергоефективність, адже HST портали розроблені з урахуванням українського клімату.
• Максимальна звуко- та теплоізоляція, завдяки інноваційній системі трьох контурів ущільнення.
• Високий клас протизламної безпеки – RC2.
• Склопакет товщиною до 52 мм – технологія дозволяє використовувати двокамерні склопакети.
• Великі розміри: розмір стулок досягає 3 х 2,6 метри, а всієї конструкції 6 х 2,8 метри.

viknaroff2

Продумана до деталей технологія

Сірі будні, коли відчувається брак сонячного проміння, спонукають думати про те, як отримати більше світла. Але як при цьому не пожертвувати теплом? Viknar’off HST Portal забезпечує максимальне пропускання світла і при цьому залишається енергоефективним компонентом вашої оселі.
Шум автомагістралі, аеропорту та інші звуки ззовні не будуть заважати вашому спокою: завдяки трьом контурам ущільнення та двокамерному склопакету до 52 мм, система HST Portal Gealan S9000 відмінно блокує навіть такий шум. Триплекс або загартоване скло зроблять систему ще надійнішою та подбають про безпеку житла та майна.
Комфорт використання HST Portal Gealan S9000 досягається, завдяки майстерному поєднанню інноваційного порога з функцією Barier-Frei, німецького профілю Gealan та професійній роботі фахівців Viknaroff. Жодних обмежень і перешкод: якісні направляючі для легкості та плавності ходу розсувних стулок - надійна функціональність розсувної системи не залежить від її розмірів.

ТОП-5 причин обрати HST Portal портал від Viknar’off:

1. Великі розміри для красивої панорами. Міцний профіль, сталеве армування, надійна фурнітура та скло великих габаритів дозволяють Viknar’off виготовляти системи і на всю стіну. А максимальних розмірів дозволяє досягти функція вклейки склопакета в стулку STV, представлена у профілях Gealan.

2. Легкі паралельно-розсувні конструкції HST, що об’єднують простір. Надзвичайно зручні в експлуатації і, незважаючи на великі габарити, достатньо легкі, щоб відчинити/зачинити їх могла навіть дитина.

3. Безкомпромісна безпека - великі вікна для тераси можуть здаватись слабким місцем будинку, та міцне армування, надійна фурнітура з протизламним захистом убезпечать вас від непроханих гостей.

4. Захист від холоду та спеки - ключова функція вікон на терасу. Розсувні системи Viknar’off створюють надійний захист від холоду, пилу та шуму з вулиці. А якщо додати до цього ще й мультифункціональне скло, то й від надмірної спеки та витрат на кондиціонування.

5. Герметичність для розсувних систем досягається завдяки спеціальному порогу Siegenia Barrier Frei, який не дозволяє волозі та бруду проникати до приміщення. І водночас не перешкоджати вашим пересуванням. Для максимального комфорту рекомендуємо встановлювати паралельно-розсувну систему із системою дренажу.

viknaroff3

HST Portal – рішення для тих, хто прагне простору

HST Portal мають широке застосування, та найчастіше їх встановлюють у приватних будинках для легкого та безперешкодного доступу до подвір’я чи тераси. Одна з функцій таких систем – елегантно пов’язати масивніший будинок та легку конструкцію тераси чи веранди.
Вікна на всю стіну чи розсувні системи створюють єдність простору, але здаються холодними та непридатними для українського клімату, однак не слід недооцінювати їхню теплоізоляційну здатність. Сучасна портальна система дозволяє не тільки отримувати багато світла, а й берегти чимало тепла, завдяки особливостями конструкції профілю.

viknaroff kontakty

Оконные Технологии® № 79 (2020)

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: