Viknar’off: диктуємо моду на віконному ринку

Створювати моду на якість, виховувати вимогливого клієнта, який добре знає, що йому потрібно, – саме такою є мета Viknar’off. Компанія невпинно працює над процесом удосконалення технології виробництва, розширюючи межі того, що називається якістю. Додаткові опції та функціональність, досягнуті з допомогою найсучаснішої фурнітури, інноваційна технологія вклейки склопакетів, безпечне скло великих розмірів, популярна у Європі комплектація – це далеко не все, що Viknar’off запровадив у своєму виробництві.

 

viknaroff 1

Компанія Viknar’off – один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Потужності заводу площею в 50 000 кв. метрів дозволяють виготовляти близько 100 000 металопластикових конструкцій на місяць будь-якого типу: вікна, двері, балконні блоки, розсувні системи та конструкції складної конфігурації.

Якісний продукт та професіоналізм обслуговування – ось головні переваги Viknar’off. Виробництво відбувається на професійному німецькому та австрійському обладнанні з високоякісних матеріалів відомих європейських виробників: профілі Gealan (Німеччина), віконна фурнітура Siegenia (Німеччина), скло Guardian (Німеччина), Pilkington (Британія) тощо.
Фахівці компанії пильно стежать за європейськими тенденціями на віконному ринку та вважають своєю метою переймати інновації та технології і доносити їх українському споживачеві. Viknar’off не боїться змін і робить їх частиною своєї філософії. Зростання комфорту, максимальний показник енергоефективності, якнайбільше світла – це далеко не все, на що здатне ідеальне вікно.
Кожен продукт Viknar’off на шляху до споживача проходить прискіпливий контроль для досягнення максимальної якості та відповідності вимогам ДСТУ та європейським стандартам EN. Продукція Viknar’off представлена сьогодні в 16 регіонах України та 12 країнах світу. Постійне удосконалення і матеріальної бази автоматизованого виробництва, і кваліфікації працівників робить Viknar’off надійним партнером та виробником.

rostislav votag     
Ростислав Ватаг  
керівник відділу продажів компании Viknar`off  

Гордість за те, що робиш

Ринок вимагає комплексних рішень. Клієнти прагнуть енергозберігаючих продуктів, зараз вони краще розуміють, яким має бути те саме ідеальне вікно, - це помітно із замовлень, які ми отримуємо. Ми мусимо рости, вчитись новому і навчати тих, хто йде разом з нами, бо вимогливі клієнти потребують не тільки якісного продукту, а й добре підготованого менеджера, який допоможе зорієнтуватись та вибрати саме те, що треба. Зараз люди готові інвестувати у комфорт, вибирати те, що не стане застарілим вже завтра, а незмінно служитиме два десятки років.  
Я вважаю, що це дуже хороший показник, бо так ми виховуємо культуру: культуру  виробництва, культуру продажу та культуру обслуговування. Формуємо моду на вимогливість у виборі вікон, виховуємо свідомість у клієнтів, впевнено йдемо до того, щоб пишатись тим, що робимо. Той, хто гордий своєю працею, одразу створює добрий продукт. Наші дилери – не просто споживачі, а учасники виробничого процесу, бо зворотний зв’язок від них показує, на що потрібно звернути увагу, що розвивати насамперед.

     andrey jashishin
  Андрій Ящишин
  директор з виробництва компании Viknar`off

 

Готові до змін

Viknar’off серед інших українських виробників вирізняється масштабами, технологічністю виробництва – до прикладу у нас найбільше чотириголових паялок в Україні - шістнадцять, та й скляні лінії з роботами герметизації – одні з найпотужніших. Неабияким активом є і наш колектив – кваліфіковані працівники, які давно працюють у цій сфері. Ми створили технологічний відділ одними з перших. Раніше технологів мали тільки виробники-профілісти.
Головне завдання будь-якого виробника: зуміти поєднати матеріал і технологію з максимальною ефективністю. Технології постійно вдосконалюються, тому й виробництво має реагувати оперативно. Зміни у виробництві – завжди важкий процес, але ми вже маємо у цьому досвід: сегментуємо виробництво, розділяємо напрямки, визначаючи завдання для кожної підгрупи – так простіше додавати продукти, залучати щось нове та вносити правки в процес.
Нещодавно працівники виробничого відділу відвідали виробництво наших німецьких партнерів Siegenia, щоб побачити, до чого ми йдемо, до яких стандартів прагнемо, адже німецька якість славиться у всьому світі. Я не вперше відвідую німецькі заводи, проте найбільше мене вразило, як продумане виробництво: контроль якості організований на кожній ділянці виробництва, усе працює злагоджено, наче швейцарський годинник. Siegenia володіє столітнім досвідом і дуже добре знає, чого хочуть клієнти: якісного комфорту за прийнятні гроші, і реалізовує це в своєму продукті.

 

jleksandr makuh     
Олександр Макух  
директор з розвитку компании Viknar`off  

Працюємо з компаніями №1 у світі

Ні для кого не секрет, що компанія Viknar’off – «кит» у віконній сфері. Ми добре зарекомендували себе як в Україні, так і на ринку Європи. А тому прискіпливо обираємо партнерів із постачання: аналізуємо продукт, репутацію компанії та вибираємо для бізнесу тільки найкращих.
У 2018 році ми впровадили чимало змін, серед яких було стратегічне партнерство із компанією Gealan. Саме це співробітництво дало нам змогу розширити асортиментний ряд та запропонувати нашим клієнтам тільки найкраще.
З німецьким виробником фурнітури Siegenia ми співпрацюємо вже більше восьми років – таке тривале і плідне партнерство свідчить про те, що Viknar’off довіряють, адже бачать постійний прогрес та роботу над якістю.
Нещодавно нашу компанію із бізнес-візитом відвідала група правління компанії Siegenia на чолі із власником – Франком Віландом. Це перший візит керівництва компанії до українських партнерів, тож для нас це неабияка честь та справжнє визнання. Наші партнери були приємно вражені, що в Україні діє віконна компанія такого масштабу, з настільки високотехнологічним виробництвом та постійною роботою над якістю продукції, невпинним впровадженням нових продуктів, продуктів кращого, вищого класу. Позитивно оцінили появу та запуск Gealan S 8000 і S 9000, а також перспективи його продажів як сегменту енергоефективного вікна вищого класу, що відмінно покриває потреби нашої кліматичної зони: зберігає тепло, дає багато світла, дарує естетику, а для досягнення максимальної функціональності ми використовуємо саме фурнітуру Siegenia.
Тож разом з власником компанії Viknar’off Василем Лилом ви вирушили до Зігена – рідного міста бренду Siegenia для того, щоб продовжити переговори про партнерство.

До слова, Франк Віланд –– великий футбольний фан «Баварії» запросив нас на футбольний матч до Мюнхена. Тоді на стадіоні Allianz Arena зібралось 75 тисяч глядачів і матч, немов на замовлення, вийшов дуже емоційним. Ми не тільки вболівали, а й говорили про роботу і дійшли до думки, що віконний ринок – це та сама гра, де перемагає найсильніший, той, хто знаходить сили знову і знову «виходити на поле» і добре виконувати свою роботу.

viknaroff 2   viknaroff kontakty
Зліва на право: засновник компанії Viknar`off Василь Лило, представник    
Viknar`off у Німеччині Віктор Сартісон, директор з розвитку Viknar`off    
Олександр Макух, власник компанії Siegenia Віланд з сином    

 

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: