Viknar’off: велика сім’я, яка працює на один результат

Viknar’off – виробник металопластикових конструкцій, котрий ще з 2005 року впевнено розвивається, росте, додає, встановлює та б’є власні рекорди і зараз експортує свою продукцію до Німеччини, Іспанії, Саудівської Аравії, Франції, Італії – загалом більше 10 країн світу.

Viknar’off Best – традиційне свято підбиття підсумків та нагородження кращих з кращих для лідера віконного бізнесу, яке з 2013 року збирає партнерів та дилерів з усієї України у дружній атмосфері.

 

viknaroff 1 

viknaroff 2У стилі агента 007

Цьогоріч ведучим вишуканої вечірки у стилі Джеймса Бонда став зірковий Григорій Решетник. Кожен чоловік міг відчути себе агентом 007, а жінка – гламурною дівчиною Бонда, проходячи червоною доріжкою та смакуючи фірмове мартіні. Атмосферу розкоші та азарту створювали скрипаль Олександр Божик, шоу-балет NC17, ілюзіоніст Михайло Мітін та запальне Drum show, які охоче залучали гостей до своїх виступів. Ніжності та елегантності додав романтичний виступ Дмитра Шурова Pianoбой.

-    Якість, репутація, професіоналізм – це не один рік роботи, це постійний процес удосконалення, - вітав гостей засновник компанії Василь Лило. - Ми не зупиняємося на досягнутому, ми ще більше націлені на підкорення нових вершин. Ми працюємо не покладаючи рук 24/7, щоб нашим клієнтам було затишно та безпечно у своєму домі.

Viknar’off Best 2018 – перш за все визнання кращих та нагородження тих, хто досяг найвищих показників. Переможці у номінаціях "Стабільний розвиток”, “Надійний партнер”, “Бездоганна репутація”, “Майстер продажів”, “Прорив року”, “Business Lady Viknaroff”, “Золотий фонд Viknaroff” отримали статуетки-відзнаки, подяки від керівництва та грошові сертифікати. А “Вищий пілотаж” показав Павло Теплий, якому тепер має підкоритись і небо, - дякуємо за наполегливу працю та бажаємо не збавляти обертів!

Непростий вдалий рік

-    Думаю, для вас не секрет, що я будівельник, - додає Василь Лило. - І цього року я проявив себе максимально: збудували новий склад матеріалів, найбільший критий склад готової продукції європейського взірця із новим офісним приміщенням. Наступного року плануємо інвестувати у нове обладнання.

viknaroff 3Велика сім’я Viknar’off щороку додає в кількості, тож цього разу зібрала три сотні дилерів – натхненних успіхом та впевнених у якості продукції. Екологічність та енергоощадність разом з широким асортиментом металопластикових конструкцій та професіоналізмом персоналу робить компанію привабливою для тих, хто вибирає у партнери в бізнесі найкращих - тих, кому можна довірити створення комфорту у своїй домівці.

-    Якщо аналізувати цей рік – він був непростий, але цей вечір є доказом того, що лише гідна праця, правильні рішення та віра в те, що робиш  – приведуть нас до успіху,  - зазначив директор компанії Василь Захарчишин. - Дякую усім присутнім. Я радий бачити у цьому святковому залі таку кількість успішних людей, які не покладаючи рук працюють на благо віконної справи.

На Viknar’off Best завітали і німецькі партнери – компанія Gealan, яка є постачальником високоякісного профілю, що забезпечує надійність вікон Viknar’off. Під час святкування Viknar’off Best вперше діяв шоурум віконних та дверних конструкцій, укомплектований розробками, які вже запустили у виробництво, були представлені нові профілі Gealan – як у повнорозмірних варіантах, так і у форматі взірців. Представники Viknar’off та компаній-партнерів влаштовували демонстрації новинок та відповідали на запитання відвідувачів щодо профілів.

-  Дякую партнерам Gealan за професійну роботу, - додає Сергій Захарчишин. Радий бачити у цьому залі наших дилерів з Німеччини та Швейцарії, адже робота на європейських ринках дає нам неоціненну можливість розвитку на ринку України. Саме ви стимулюєте нас бути кращими, саме ви є нашою мотивацією, і саме із вами ми не покладаючи рук відкриваємо нові горизонти.

viknaroff 444Ще одним подарунком для клієнтів та дилерів став оновлений сайт Viknar’off, який почне працювати з січня 2019 року, особливістю якого стане удосконалений кабінет дилера, що дозволятиме повністю інтерактивно оформлювати та відстежувати замовлення, а також пропонує низку інших корисних опцій.

Viknar’off розповів більше про себе світу через зворушливий іміджевий фільм, який розповідає про головну мету компанії – створювати домівки, у яких затишно і безпечно, а ще знайомить з командою, яка впевнено підкорює віконний ринок Європи.


viknaroff 5Мобільний офіс для дилера

Серед дилерів розіграли комфортне авто Fiat Fiorino, яке не тільки дозволить новому власникові швидко діставатись до клієнтів, а й обладнане як мобільний офіс для демонстрації зразків та якнайкращої презентації продукції клієнту. Щасливчика за допомогою лототрона обрав Pianoбой Дмитро Шуров. З його легкої руки авто отримав тезко - Дмитро Сторчак, дилер з Вінниці.

-   Я давно працюю з Viknar’off і дуже радий, що улюблена робота принесла мені такий подарунок, - поділився емоціями Дмитро Сторчак, який одразу зайняв місце за кермом свого новенького Fiat-а.

viknaroff kontaktyViknar’off Best – гарний привід для підбиття підсумків, але ще важливіший як майданчик для напрацювання планів, адже кожен рік, що минає, дає початок наступному. Тож нехай Новий рік для Viknar’off буде ще успішнішим, щасливішим та продуктивнішим, адже від кожного з нас залежить кінцевий результат.

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: