Компанія «VIKNARO’FF» тепер робить справді європейські вікна, завдяки співпраці з німецьким партнером «Gealan»

Компанія «VIKNARO’FF» нещодавно розпочала співпрацю з німецьким концерном Gealan Fenster Systeme – лідером із виробництва профільних систем ПВХ в Європі. Як стверджують у компанії, цей крок став для них початком нової ери – ери гарантованої якості «Made in Germany». В рамках співпраці з німецькими партнерами, куратор експортного напрямку Ольга Крупка та директор з продажів Уляна Середа були запрошені на святкування 50-річного ювілею компанії Gealan. Тривав їх візит до Німеччини впродовж двох днів. Українські фахівці взяли участь в урочистому відкритті нового технологічного центру у місті Хоф та побували на екструзійному заводі Gealan Tanna Fenster-Systeme у місті Танна.

gealan 1
Загалом на ювілейні заходи з нагоди 50-річчя були запрошені близько трьохсот учасників – представники Gealan з різних країн світу, їхні VIP-партнери та клієнти, які займаються виробництвом ПВХ-конструкцій. За словами працівниць компанії Viknar’OFF, особливе враження справили обсяги виробництва Gealan та професіоналізм її працівників. А зарубіжних партнерів, в свою чергу, вразили об’єми виробництва Viknar’OFF, потужності та можливості української компанії.

     gealan 2
 

Зліва направо: GELAN Geschãftsfûhrer Tino Albert, Vorstandsvorsitzender

der Veka AG Andreas Harttlei, GEALAN Geschãftfûhrer lvica Labdrat Oliver Bãr

  gealan 3
 

 Зліва направо: Директор з продажів ТМ "Viknar`off" Уляна Середа,

GEALAN Geschãftsfûhrer Tino Albert, куратор експортного напрямку

ТМ "Viknar`off" Ольга Крупка.

-    Хоча я не вперше відвідую німецькі компанії, проте мене вразила автоматизація виробництва, у що компанія Gealan щороку інвестує. Використання 90% території складу завдяки стелажам, які рухаються, автоматизовані навантажувачі, які працюють від програмного забезпечення, що зменшує похибку людської помилки до мінімуму, система безпеки для працівників, ну і звичайно, система оптимізації екструзійного виробництва – розповідає Ольга Крупка. – Також приємно здивувала відкритість і теплота прийому від німецької сторони. Наші європейські партнери готові ділитися своїм досвідом. Під час зустрічі із компанією Gealan ми взяли участь у кількох тренінгах на теми маркетингу, програмного забезпечення та останніх новинок компанії. Також ми відвідали новий технологічний центр. Обсяги виробництва та професіоналізм вражають.
Наразі Gealan працює в Україні лише з віконною компанією Viknar’OFF.
-    І ми, і Gealan, яка є одним з європейських лідерів на ринку ПВХ-профілів, дуже прискіпливо обирали партнерство, – говорить Уляна Середа. – Ми розуміли, що для нас потрібні і хороший партнер, і якісний продукт. Як відомо, ринок не стоїть на місці, потреби покупців зростають, люди стають прискіпливішими до того, що купують, вони чітко знають, чого саме хочуть. Окрім цього, українці зараз багато подорожують, працюють за кордоном, бачать європейські сегменти у віконній справі, відтак є досить логічним, що людям хочеться чогось кращого. Тому цілком свідомо вони, встановлюючи вікна в помешканні, акцентують, скажімо, чи це німецький профіль, чи шестикамерна система. А саме такими є вікна з профілю Gealan, з яким ми плануємо розвиватися в найближчому майбутньому.
Разом із тим, споживачі почали звертати увагу також на питання енергозбереження, акцентуючи на можливості економити на опаленні взимку та кондиціонуванні влітку. І обираючи вікна, ретельно ставлячись до їх виробника, не економлячи на якості покупці якраз і можуть досягти втілення в життя таких завдань.
-    Для українців тепер дуже вагомим фактором у виборі стає репутація компанії. 2018 рік ми оголосили Роком Якості, відтак ми вже зробили вагомі кроки, щоб надалі розвиватися та заохочувати клієнта не лише ціною, а й якістю, професіоналізмом, репутацією, – говорить Ольга.

Продукція GEALAN є зразком впровадження усіх сучасних технічних вимог до ПВХ конструкцій. А компанія Viknar’OFF, в свою чергу, – це постійне прагнення до інновацій, що опирається на великий досвід. Поєднання таких особливостей цих двох партнерів і робить їхню співпрацю врешті такою значимою для покупців.
-    Слоган компанії Gealan – наголошує Уляна,  – «Системні інновації з Німеччини». Ми так їх позиціонуємо, це є їхнє кредо. Плануючи свою роботу на кілька десятків років наперед, компанія Gealan розглядає такі інновації, які в Україні, в принципі, ще навіть невідомі. Нам все це дуже імпонує, ми отримали величезний «заряд», аби рухатися вперед. З таким партнером цікаво мати справу. До чого ринок зараз іде? Красиві панорамні вікна, великі склопакети, безпека та надійність. Із профільними системами Gealan таке якраз і є можливим. Звичайно, йдеться про дещо дорожчий сегмент у нашому асортименті, але це те, що потрібно клієнту, який хоче мати якісне європейське вікно. До речі, компанія Viknar’OFF дає 15 років гарантії на вікна із профільної системи  Gealan, але насправді воно служитиме набагато довше.
Унікальністю продукції Gealan, що справді відрізняє її від інших виробників, є зокрема, технологія STV – вклейка склопакету у стулку вікна, та Acrylcolor – система колорування, яка в виробничих об’ємах  компанії зараз займає близько сорока відсотків.
-    Ця технологія дозволяє отримати ідеальний вигляд вікна: глянцева поверхня, яка не піддається впливу ні сонячного проміння, ні перепадів температур, яскравий колір, що не вигорає, – продовжує розповідати Уляна. – В Україні система Acrylcolor ще не представлена, але наша компанія вже працює над цим. Звичайно, європейський ринок перебуває на зовсім іншому щаблі розвитку віконного бізнесу, і співпраця з Gealan дозволить нам рухатись в такому ж напрямку.

viknaroff kontakty-    Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, - говорить Ольга. - Вже у теперішній час ми відвантажуємо продукцію Gealan у кожній поставці для німецького напрямку, що говорить про неминучий успіх нашої співпраці. Відтак, поєднання якісного матеріалу, новітнього європейського обладнання та професіоналізму компанії Viknar’OFF дає нам високоякісне вікно, яке відповідає усім вимогам європейського споживача. Цього року ми відкрили нові постійні напрямки: італійський та французький. Ми завжди прагнемо розвиватися, і саме співпраця із Gealan відкриває нам нові горизонти.  

Другие статьи на эту тему

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: