Алюмінієві віконні системи — перспектива майбутнього

Алюмінієві віконні системи  — перспектива майбутнього

Легкі та довговічні, не піддаються негативному атмосферному впливу та деся-тиліттями не втрачають своїх властивостей. Можливості для використання алюмінієвих систем практично безмежні: вікна, двері, офісні перегородки, розсувні конструкції різних конфігурацій та фасадні системи.

 

viknaroff 1 c

viknaroff 2Компанія Viknar’off — один з найбільших виробників метало - пластикових конструкцій в  Україні. Потужності заводу площею в  50 000 м2 дозволяють виготовляти близько 100 000 конструк - цій  в  місяць будь-якого типу: вікна, двері, балконні блоки, розсувні системи та конструкції з алюмінію.

Viknar’off працює з алюмінієвими системами близько п'яти років: фасадні системи (для комерційного будівництва), ві- конні, дверні та розсувні конструкції. В  асортименті компа- нії присутні як «холодні», так і «теплі» алюмінієві системи. Хоча алюміній вважають холодним матеріалом, технології з терморозривом  для  теплих систем  в  поєднанні із енерго- ефективним склопакетом дозволяють досягати високого рівня енергозбереження та шумоізоляції.

Завдяки легкості конструкції та зносостійкості матеріалу, алюмінієві системи мають триваліший термін експлуатації. Особливості технології фарбування дозволяють алюмінієвим конструкціям досягати будь-якого кольору за шкалою RAL.

ЛЮКС – ТЕРМО
Профільну систему рекомендуємо для зовнішнього використання

Дизайн
Алюмінієва профільна система Люкс-Термо бе-реже тепло та не пропускає шум з вулиці. Вона найкраще  підходить  для  виконання  елементів зовнішньої забудови: вікон, дверей, просторових конструкцій у будь-яких кольорах по RAL та деко -руванні під структуру дерева.

Енергоефективність
Високий рівень тепло- та шумоізоляції забезпечує особлива поліамідна вставка, товщиною 32 мм  1 , яка значно покращує показники теплоізоляції та запобігає утворенню конденсату. Монтажна глибина рами складає 70 мм   2 , товщина стінки — 1,8 мм   3 . Конструкції дозволяють використовувати склопакет, товщиною від 24 мм до 48 мм   4.


Надійність
Люкс-Термо комплектується високоякісною фур-нітурою найвідоміших європейських виробників, в тому числі із класами протизламу RC1 та RC2. Для захисту від зовнішніх впливів профілі мають гладке покриття   5 , яке захищає від механічних пошкоджень.


viknaroff 3Сучасний, легкий та довговічний – це все про алюміній Люкс-Термо

Алюмінієві системи мають ряд переваг, які поза конкуренцією: легкість конструкції, можливість виготовлення великих розмірів, довговічність, широка кольорова гама, стійкість до атмосферних впливів та надзвичайна жорсткість системи, яка не піддається деформаціям. Алюміній можна назвати матеріалом майбутнього через невибагливість у догляді та комфортне використання.


viknaroff kontaktyОлександр Макух  
директор з розвитку компанії Viknar‘off

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: