20 років SWISSPACER Три питання до Андреаса Гейта, Управляючого директора SWISSPACER

ПРО SWISSPACER
SWISSPACER – це фірма, присутня в усьому світі, лідер інновацій в галузі дистанційних «теплих рамок». Компанія була створена в 1998 році і входить в склад Групи Сант-Габен. Її продукти відрізняються досконалими функціональними параметрами і допрацьованою естетикою. Штаб-квартира разом з виробничим відділом, відділом досліджень і розвитку та відділом адміністрації знаходиться в Швейцарії. Наступні виробничі підприємства розташовані в Німеччині і Польщі.

 

 

andreas geyt       

Андреас Гейт

Управляючий Директор SWISSPACER

 

WT: Компанія SWISSPACER святкує в цьому році своє 20-річчя. Якими, на Вашу думку, були найважливіші віхи, які Вам вдалося досягти протягом двох десятирічь існування на ринку?

A.Г.: Початки SWISSPACER сягають до підприємства Saint Gobain, найбільшого виробника ізоляційного скла в Європі. Під кінець 90-тих років вже не очікувався радикальний технологічний розвиток, якщо йдеться про нанесення шарів і заповнення простору між склами газом. Більш рахувалися нові ідеї щодо підвищення енергетичної ефективності ізоляційного скла, а також і вікон. З цього приводу ми зосередилися на можливостях ущільнення краю між склом що з’єднується, і тим самим, на властивостях дистанційної рамки.
Технологія, опрацьована SWISSPACER в момент створення підприємства в 1998 році, безсумнівно випереджала свої часи. Необхідна була тільки детермінація, щоб впровадити її на ринок. На сьогодні ця галузь набагато більша, свою пропозицію представляє багато виробників.
Нашим наступним кроком було послідовне зменшення вмісту металу в дистанційній рамці шляхом застосування органічної багатошарової плівки. Таким чином повстала «тепла рамка» із ще більш покращеними термоізоляційними властивостями.
Технологічна віха була досягнена у співробітництві з виробником машин Rottler & Rüdiger – починаючи від мануальної і закінчуючи на продуктивній обробці рамок у промисловому масштабі. Завдяки впровадженій нами технології зварювання рамок, можливим стало визначення нових стандартів в процесі автоматичної обробки. Таким чином, з'явилися вікна з досконалим виглядом і найвищою енергетичною ефективністю.

 WT: Які теми на сьогоднішній день мотивують діяльність SWISSPACER? Що нового ви готовите на цей рік?

A.Г.: В цьому році в першу чергу ми будемо зосереджуватися на тому, щоб нові продукти - SWISSPACER Air i Triple досягли очікуваної ринкової зрілості. Також в майбутньому ми хочемо пропонувати рішення, пристосовані до нашого девізу «Edge of Tomorrow».
Іншою важливою метою, визначеною на цей рік, є ще більше зосередження на можливостях теплої рамки. Ми бачимо, наприклад, що німецький ринок теплих дистанційних рамок переживає на сьогоднішній день деяку стагнацію. На основі найновішого дослідження, проведеного Passive House Institute Darmstadt, i представлених в ньому цифрових даних, ми намагаємося довести, що високоефективні рамки є вигідним рішенням для всіх – не тільки для проектантів вікон і виробників ізоляційного скла, але також й для кінцевих споживачів.
Вимоги у відношенні до нас самих залишаються ті самі. Ми хочемо, щоб SWISSPACER завжди символізувала високу надійність і прозорість технічних параметрів, гарантуючи тим самим нашим клієнтам перевірену швейцарську якість.

 

swisspaser 1    swisspaser 2   swisspaser 3

WT: Давайте відважимося подивитись у майбутнє. Як в часах цифрації Ви оцінюєте подальші перспективи розвитку віконної і фасадної галузі? Яку роль відіграє в цьому контексті компанія SWISSPACER?

A.Г.: Так, як й до сих пір, найважливішими функціями вікон буде оптимальне використання денного світла в освітленні приміщень, створення можливості для провітрювання та візуального враження еластичного переходу інтер’єру в оточуюче середовище.

Сьогодні з'являються нові завдання для виконання – починаючи від отримування енергії і закінчуючи освітленням інтер’єру, можливістю презентації продуктів через поверхні вікон. В зв’язку з цим, велике значення матиме ущільнення країв шиби. Ця зона є досконалим місцем для встановлення датчиків і електронних елементів. Дистанційні рамки, які розміщаються на межі шиби і рамки, можуть стати носіями нових інтелектуальних рішень.

swisspaser kontaktyВ цьому місці ми помічаємо великий потенціал для нашого підприємства. Наша сила полягає в тому, що ми в змозі вийти за зону власного комфорту та креативно підійти до справи створення інноваційних рішень разом з проектами вікон і фасадів та виробниками ізоляційного скла.

Актуальні дискусії, які ведуться довкола інтелектуальних домів, приводять до одного висновку: надзвичайно суттєве значення для майбутнього галузі має укладання корисних союзів між різними секторами. В найближчих роках ми будемо активно працювати також над тим проектом, який має майбутнє.

 

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: