Енергоощадні віденські шпроси – відповідь на зростаюче зацікавлення з боку клієнтів

Kreuzlingen, Швейцарія, березень 2018. Вікна із зінтегрованими шибами, в яких застосовано віденські шпроси компанії SWISSPACER, об’єднують в собі дві переваги: традиційний вигляд і високу енергетичну ефективність. З приводу виразно ростучих потреб ринку на даного виду рішення, SWISSPACER постановив розширити свій асортимент продуктів. Замість існуючих до сих пір дев’яти, на сьогоднішній день існує вже 13 різних розмірів віденських шпросів, доповнених новими хрестовидними сполученнями із інтегрованою розпорною заглушкою.

 

energo 1

Віденські шпроси виконані з того самого високо ізолюючого штучного матеріалу, що й дистанційні рамки SWISSPACER. На відміну від шпросів, виконаних з алюмінію, вони обмежують виникнення теплових містків в інтегрованій шибі. Таким чином, ізольовані термічні вікна з віденськими шпросами SWISSPACER досягають імпонуючої енергетичної ефективності. Кінцеві клієнти можуть не тільки заощаджувати енергію і зменшувати кошти опалення, але також збільшити комфорт перебування в приміщеннях, тому що також взимку температура біля вікна утримується на оптимальному рівні.

energo 2

Вплив шпросів SWISSPACER на значення коефіцієнта UW вікна залишається максимально обмеженим – на відміну від металевих шпросів, які мають значимо некорисний вплив на енергетичну ефективність вікон. Виробники ізоляційного скла і проектанти вікон можуть скористатися простою в обслуговуванні розрахунковою програмою компанії SWISSPACER. Програма CALUWIN (www.caluwin.com) допомагає вказати клієнтам не тільки різниці що до металевих шпросів, але й переваги, які виникають з застосуванням термічно оптимізованих пластмасових шпросів. У вищевказаному рішенні існує можливість отримання точнішого значення Psi, що згідно з EN 14351-1 дозволяє виключити необхідність дорахування прийнятого коефіцієнта UW у випадку застосування шпросів, максимально до 0,3 W/(м2/К).
Окрім дев’яти, існуючих до сих пір форматів 8/10/12 x 20/24/30 мм, тепер пропонуються нові розмірі, відповідно 12 x 18 мм, 16 x 18 мм, 14 x 24 мм i 14 x 30 мм. Крім того, шпроси оснащено розпірними заглушками, інтегрованими за допомогою хрестового сполучення. Усі формати шпросів доступні в шести стандартних кольорах SWISSPACER. Віденські шпроси компанії SWISSPACER можна без проблем обробляти і застосовувати до кожного розміру вікна. Разом з заглушками вони підкреслюють ексклюзивний вигляд вікон і водночас пропонують інноваційне рішення у відповіді на зріст потреб ринку на традиційні вікна зі шпросами.

 

swisspacer kontaktyПРО SWISSPACER
SWISSPACER це фірма, присутня в усьому світі, лідер інновацій в галузі дистанційних «теплих рамок».  Компанія була створена в 1998 році і входить в склад Групи Сант-Габен. Її продукти відрізняються досконалими функціональними параметрами і допрацьованою естетикою. Штаб-квартира разом з виробничим відділом, відділом досліджень і розвитку та відділом адміністрації знаходиться в Швейцарії. Інші виробничі підприємства розташовані в Німеччині та Польщі.

 

 

 

energo 3

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: