Ідеальний вигляд: оптичні викривлення в ізоляційному склі виходять у минуле. Інноваційний компонент, який вирівнює перепад атмосферного тиску у склопакеті залежно від сезону

Все більше приваблюють нас будинки з іноді повністю заскленими фасадами та великими вікнами – саме тому важливо зберегти їх гармонійний вигляд. Найчастішою проблемою є всмоктування або випинання склопакетів, що негативно впливає на їх зовнішній вигляд. Виробник теплих дистанційних рамок – SWISSPACER – пропонує вирішення цієї проблеми: SWISSPACER Air. Невеликий елемент вирівнює тиск в склопакетах у разі зміни погодних умов та залежно від сезону.

Це інноваційне рішення протидіє оптичним викривленням навіть у будівлях з різницею в висоті від найнижчої до верхньої поверхні 300 метрів. У багатьох метрополіях такі об'єкти створюються все більше і більше.

vzgljad 1Крім цього, рівність поверхні скла в склопакеті має важливе значення з точки зору теплоізоляції, особливо взимку. Коли обсяг повітря в просторі між поверхнями скла в склопакеті зменшується при низьких температурах, завдяки Swisspacer Air скло не деформується. Склопакет зберігає свою функціональність навіть у цей час року.

vzgljad 2Але це ще не все – SWISSPACER Air гарантує безпеку під час транспортування і тим самим допомагає вірно розпланувати час на будівельному майданчику. Пояснення: у випадку транспортування склопакета між місцями із суттєвою різницею у висоті, наприклад: через гори, тунелі або під час транспортування повітряним транспортом, між герметично замкнутим склопакетом та навколишнім середовищем немає явища перепаду атмосферного тиску, що призводить до значних напружень на краях і в середині скла, та може в результаті призвести до пошкодження краю склопакета або скло може тріснути.

Валеріан Вікі, Генеральний Директор Компанії Glassolutions Kreuzlingen – провідного виробника будівельного скла, дочірнього підприємства глобальної групи SAINT-GOBAIN – теж добре знає цю проблему: – У випадку змін у графіку на будівельному майданчику ми зіткнулися з ситуаціями, коли склопакети тріскали вже на тимчасовому етапі зберігання. Наші клієнти вимагали простого та еластичного рішення, яке б адекватно вирішило проблему з  погодними умовами, транспортними умовами та простої у будівництві. Завдяки SWISSPACER Air, ці проблеми вже вирішені. На певному етапі виконання виробник вікон може встановити відповідні склопакети безпосередньо на заводі та перевезти їх до об'єкту, розташованого, наприклад, у горах. Архітектори та керівники будівельних майданчиків не повинні більше турбуватися про додаткові послуги або окремий транспорт для  перевезення вікон та рам, – пояснює Вікі.

     vzgljad 3
  vzgljad 4

Починаючи з 2016 року Glassolutions використовує SWISSPACER Air у своїх проектах, реалізованих у регіоні Швейцарських Альп. Одним з прикладів цього є готель в Riederalp у швейцарському кантоні Вале, де всі вікна в будинках були модернізовані та оснащені SWISSPACER Air. Транспортування у цьому випадку треба було здійснити гірською залізницею: з різницею у висоті 1166 м і часом перевезення дев'ять хвилин, швидкість підйому була 130 м/хв – завдяки SWISSPACER Air це не було проблемою.

 

Дистанційна рамка - це невеликий елемент зразкового склопакета

SWISSPACER Air – це черговий елемент у пропозиції «теплих» дистанційних рамок. Дистанційна рамка утримує скло у склопакеті  на певній відстані один від одного і, отже, визначає ширину ізолюючого газонаповненого простору між ними.
На відміну від звичайних дистанційних рамок, «теплі» дистанційні рамки Swisspacer виготовлені не з алюмінію або нержавіючої сталі, а з високо ізолюючого композитного матеріалу із пластику. «Тепла» рамка запобігає утворенню теплових мостів і теплових втрат на краях склопакета, що впливає на зниження втрат енергії, поліпшення температури в приміщенні і запобігання конденсації swisspacer kontaktyвологи і утворення цвілі. Завдяки Swisspacer можна зменшити теплові витрати на 8 відсотків, як доведено в дослідженнях Інституту пасивних будівель.

Компанія пропонує найбільший вибір – разом 17 теплих кольорів дистанційних рамок. Це дозволяє архітекторам ідеально підібрати дизайн та колір вікна з віконною рамкою. Матова та легко побліскуюча поверхня не відбиває сонячних променів, а також має важливе естетичне значення.

Фільм про SWISSPACER Air можна знайти на нашому веб-сайті:
http://www.swisspacer.com/de/produkte/swisspacer-air

 

 

vzgljad 5

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: