ПРИХОВАНІ ПЕТЛІ AXOR Elite+

Компанія AXOR INDUSTRY представляє фурнітуру з прихованими петлями AXOR Elite+. Інноваційна фурнітура Elite+ принципово змінює вигляд вікон, погляд на спосіб їх монтажу тощо.
Приховані петлі візуально непомітні, тому що основні елементи цих петель інтегровані у фальцлюфт вікна. Такий конструктив надає можливість для створення вишуканого дизайну вікна та має ряд додаткових функціональних властивостей.

 

 

ppa1

Оригінальний дизайн

Відсутність видимих елементів петель дозволяє вільно вибирати колір ламінації вікна – без прив'язки до відтінку декоративних накладок. Тому вікна з прихованими петлями особливо актуальні при створенні оригінальних і вишуканих інтер'єрів, а також при реконструкції історичних об'єктів.

ppa2Покращена теплоізоляція

У разі вибору прихованих петель, замість традиційних «зовнішніх», підвищується герметичність і енергоефективність віконної конструкції. Приховані петлі не переривають контур ущільнювача вікна (контур залишається замкнутим), що виключає продування і промерзання в петльовій зоні.

Підвищена зламостійкість

Завдяки тому, що приховані петлі «заховані» у профілі, зловмисникові до механізму в районі петель дістатися вкрай складно. Разом з іншими протизламними елементами вікна приховані петлі здатні убезпечити будинок від непрошених гостей, включаючи клас зламостійкості RC2.

Можливість більшого нахлесту відкосу на раму

За рахунок механічних властивостей прихованих петель при відчиненні вікна стулка зміщується до центру. Завдяки чому значно спрощуються вимоги до розташування відкосів при монтажі. Бо з прихованими петлями дозволяється більший нахлест відкосу на раму.

ppa3Зручна ширина відчинення

Приховані петлі AXOR Elite+ дають можливість відчиняти стулку вікна на 100 градусів. Враховуючи особливості різних віконних конструкцій та індивідуальні потреби при експлуатації вікна, можна встановити обмежувач відчинення. Це дозволить обмежувати поворот стулки на певний кут і запобігати її удару о відкіс.
axor kontaktyФурнітура AXOR Elite+ розроблена, як для дерев'яних, так і для ПВХ вікон. Діапазон застосування включає: поворотні, відкидні, поворотно-відкидні і штульпові конструкції.
AXOR Elite+ — нові можливості вікна!

Другие статьи на эту тему

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: