Участь команди AXOR у марафоні з бігу

Спорт. Драйв. Яскраві емоції і перші особисті перемоги!
22 вересня команда AXOR взяла участь у масштабній спортивній події – міжнародному марафоні Dnipro ATB Marathon. У цей день свою дистанцію подолали понад 4000 спортсменів і любителів із різних міст України. Також в марафоні брали участь бігуни з Великобританії, США, Молдови, Польщі, Франції, Ізраїлю та інших країн.

 

 

axor dm 1   axor dm 2
     


Майже всі учасники команди AXOR вперше бігли марафон – 5 км. І показали досить високі результати серед понад 800 учасників на цій дистанції.
Пейсмекер команди, керівник відділу персоналу компанії Марина Васютіна, прийшла 25-ою в забігу серед жінок!
Разом з іншими віконними компаніями, такими як WDS і Niks-M, під час марафону ми показали потужну силу згуртованих команд віконної галузі, заряджених волею до перемоги.
Для кожного з команди AXOR участь в марафоні – була особистою перемогою!
Участь AXOR в спортивних змаганнях показує, що ми – справжня команда, здатна підкорити будь-які вершини! Адже спорт допомагає розвинути важливі якості в людині, такі як: витривалість, прийняття чітких рішень, орієнтованість на результат, усвідомлення своїх сильних сторін, які важливі як для спортивних досягнень, так і для роботи, і життя. А головне в спортивних змаганнях команд – це спільний настрій і відчуття згуртованості.
Вже зараз ми займаємося підготовкою до участі в новому марафоні наступного року. Вперед, до нових досягнень!

axor dm 4   axor dm 5
     

Другие статьи на эту тему