Соціальний проект компанії REHAU

В грудні 2009 року компанія REHAU спільно з Благодійним фондом „Единственная” взяли участь у благодійному проекті, спрямованому на допомогу Чернігівській загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів ім. Коцюбинського.

 

 

Станом на 1 грудня 2009 року тут живе і навчається близько 300 дітей віком від 6 до 17 років. Це діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених та багатодітних родин, які обділені батьківською турботою; школа-інтернат для них – єдиний шанс жити повноцінним життям і отримати сучасну освіту.

За підтримки компанії REHAU у спальному корпусі школи, де проживають діти молодших класів, було встановлено 18 віконних конструкцій. Роботи із засклення були проведені компанією партнером ТОВ “Газда”. Для всіх дітей та викладачів, які постійно перебувають в даному закладі, нові вікна з профільних систем REHAU забезпечать дотримання відповідного теплового режиму та приємного мікроклімату в помешканні, захистять від шуму та будуть радувати своїм бездоганним зовнішнім виглядом.

Директор Чернігівської школи-інтернат Чеботько Валентин Миколайович висловив компанії REHAU щирі слова подяки за підтримку і розуміння та висловив надію на подальшу співпрацю.


Автор: REHAU

Другие статьи на эту тему