REHAU: 70 років історії, 60 років на світовому віконному ринку, понад 20 років в Україні

Минулий рік відзначився для Німецького концерну REHAU цілою низкою ювілейних подій. Міжнародні представництва компанії, в тому числі і українське, святкували поважні дати своєї присутності на ринках різних країн світу, але 2018 став особливим для всієї Групи. Цьогоріч виповнюється 70 років з моменту заснування компанії і 60 років старту бізнес-напряму, якому REHAU завдячує своєю популярністю і в нашій країні – Рішення для Віконної індустрії.

 

 

rehau70 1

Сrehau70 2аме понад піввіковий досвід розробки інноваційних продуктів з полімерів і технологій їх застосування у різних галузях будівництва, авіа- та автомобілебудування дозволяє нам не тільки швидко адаптуватись до вимог ринку, а й завжди бути в числі тих, хто формує нові тренди. Гасло компанії «Unlimited polymer solutions» – безмежні рішення з полімерів – означає, що наші можливості виходять далеко за рамки простої обробки полімерів, сьогодні вони дозволяють створювати світ майбутнього.
І власне до 60-ліття бізнес-напряму Рішення для Віконної Індустрії ми підготували своє бачення майбутнього віконної галузі в концепції REHAU SMART WINDOW, яка нещодавно була презентована на найбільшій міжнародній галузевій виставці Fensterbau Frontale 2018 в Нюрнберзі.
За останніми дослідженнями, лише в Німеччині протягом наступних чотирьох років зростання галузі розумних технологій прогнозується майже на 100%, тож основною метою експертів REHAU було не просто додати вікно як елемент в систему розумного будинку, а запропонувати комплексну систему, яка дозволить одночасно керувати провітрюванням, безпекою і затіненням.
Концепція складається з трьох основних напрямків: Smart Air (системи вентиляції), Smart Guard (системи захисту від зламу) і Smart Shading (системи затінення).
rehau70 3REHAU Smart Air – розумне провітрювання
Це вікно REHAU GENEO INOVENT з інтегрованою системою вентиляції, яка дозволяє провітрювати приміщення в закритому стані, забезпечуючи водночас здорове повітря, гарну звукоізоляцію та безпеку. До речі, нещодавно цей продукт здобув престижну європейську премію в категорії інноваційні продукти і технології «Plus X» за  енергоефективне поєднання системи вентиляції та теплообміну.
Завдяки під’єднаним сенсорам GENEO INOVENT самостійно визначає оптимальний рівень вологості в приміщенні і стан навколишнього повітря. Керування додатковими опціями вентильованого вікна REHAU відбувається через спеціальний додаток GENEO INOVENT, який контролює інтенсивність та тривалість фази провітрювання.
Завдяки гармонійній інтеграції у віконну раму система не шкодить дизайну інтер’єру чи фасаду, а також легко інтегрується в центрально керовану розумну систему вентиляції та теплообміну будинку.
rehau70 4REHAU SMART GUARD – розумний захист від зламу
Не секрет, що більшість зламів відбувається через легкодоступність вікон та дверей. Безумовно, завдяки провітрюванню при закритому вікні GENEO INOVENT ризик потрапляння в оселю небажаних гостей суттєво зменшується. Проте REHAU пропонує спеціальний розумний додаток, який допоможе слідкувати, щоб вікна не перетворювались на «відкриті двері».
Система віконної сигналізації REHAU Smart Guard відлякує зловмисників на різних етапах спроби проникнення, навіть на стадії механічного втручання. Сенсори, розташовані з зовнішнього боку вікна, виконують попереджувальну функцію cпочатку звуковим і світловими сигналами. Спроба ж силового відкриття вікна попереджається закриттям захисних ролет або екстреним викликом служби охорони – в залежності від налаштувань додатку.
REHAU Smart Shading – розумне затінення
Цифровий додаток для захисту від сонця та небажаних поглядів самостійно регулює ступінь затіненості вікна, базуючись на даних про інтенсивність освітлення та індивідуально задані параметри. Тут REHAU використовує власний досвід з галузі меблевих комплектуючих. Інтегрований сенсорний полімерний профіль SMART SENSE вже дозволяє регулювати висоту поверхні столу або контролювати освітлення в приміщенні простим рухом руки.
Отже, розумне вікно майбутнього зможе захистити і від надміру яскравого сонця, і від небажаних поглядів. Керування здійснюється дистанційно через додаток на мобільному телефоні або безпосередньо через сенсорні елементи на рамі профілю.
Ще одним хедлайнером останніх інновацій REHAU ми вважаємо унікальний матеріал RAU-FIPRO Х.
rehau70 5Це друга генерація RAU-FIPRO, композиту з надзвичайною міцністю, що повністю армований фіброволокном і на момент розробки (2008 р.) успішно застосовувався в авіа- та автомобілебудуванні. Завдяки збільшенню вмісту скловолокна в серцевині профілю нам вдалось серйозно розширити можливості системи на додаткові 10% з огляду на обмеження розмірів.
Стулки з RAU-FIPRO Х розміром 2800х1300 мм стали гідною відповіддю останньому тренду на засклення великих прорізів. Раніше такі габарити могли втілити навіть не всі алюмінієві конструкції, а для пвх-вікон вони були взагалі недосяжні. Застосування RAU-FIPRO Х знімає обмеження також і для кольорових вікон, що розширює можливості втілення різноманітних архітектурних ідей. Водночас, матеріал залишається досить легким, що суттєво полегшує монтаж віконних конструкцій.
Введення RAU-FIPRO X в усі продукти, які раніше виготовлялись за технологією RAU-FIPRO, очікується вже цієї осені.
Останнім часом величезна увага в країнах ЄС приділяється облаштуванню приватних і адміністративних приміщень під потреби людей з обмеженими можливостями. В очікуванні посилення європейських вимог щодо забезпечення безбар’єрного пересування, виробники намагаються максимально наблизитись до позначки так званого «нульового порогу».
Компанія REHAU також продемонструвала власне рішення нульового порогу RAUCERO, який дозволяє виготовляти як одностулкові, так і двостулкові розпашні двері з нульовим порогом, забезпечуючи абсолютно безбар’єрний доступ. Крім того, нульовий поріг передбачає можливість встановлення запорних планок, тому такі двері можуть бути не тільки поворотними, але й поворотно-відкидними, що особливо важливо для застосування подібного рішення у житлових приміщеннях.
Вражаючий розвиток отримала власна концепція декорів REHAU KALEIDO COLOR, яку REHAU презентувала на минулій виставці.

rehau70 6      
   
rehau70 7    rehau70 8  

Цього разу розмаїття віконного дизайну доповнила розширена трендовими кольорами система декорів KALEIDO FOIL.
Так, у новому декорі Структурований Чорний було представлено систему SYNEGO зі специфічною формою RHL-зварювання, що максимально наближає до вигляду дерев’яного вікна. Вікно виготовлено спеціально для ринку Нідерландів, де доволі сталі традиції віконного дизайну, тому його вигляд дещо відрізняється від стандартних континентальних вікон, до яким ми звикли на ринках Центральної та Східної Європи.  
Відбулось поповнення і в лінійці кольорів основи профілю, який тепер доступний і в ультрамодному виконанні Сірий Антрацит.  
Без перебільшення вразили відвідувачів стенду інноваційні продукти KALEIDO VISION і KALEIDO WOODEC. Зокрема, в KALEIDO VISION були використані такі ж самі полімери, які вже добре зарекомендували себе у виготовленні глянцевих меблевих фасадів REHAU. Тож тепер внутрішню поверхню вікна можна задекорувати в тон або в єдиному концепті з оздобленням меблевих фасадів. Примітно, що технологія доступна не тільки для нових вікон, але й дозволяє задекорувати конструкції, встановлені раніше.
А ось KALEIDO WOODEC настільки максимально реалістично відтворює оптичне і тактильне відчуття натуральної деревини, що більшість відвідувачів не вірили, що це імітація. Ефект декору посилювався розмірами стендового зразку: задекоровані в KALEIDO WOODEC Солодовий Дуб підйомно-розсувні двері REHAU SYNEGO продемонстрували, що вікна можуть бути не тільки великими і теплими, а й стати справжньою окрасою інтер’єру.
Ми пишаємось тим, що протягом 70 років інновації REHAU дарують якісно новий рівень життя, довершують життєвий та робочий простір людей на багатьох континентах, а останні 20 років і в нашій країні.  rehau70 kontaktyУкраїнське представництво REHAU – одне з наймолодших в концерні, проте за роки своєї роботи зуміло продемонструвати вражаючі результати: рівень знання бренду в Україні – один з найвищих серед представництв REHAU в світі, а обсяги продажів попри складну ситуацію в країні зберігають позитивну динаміку. Але головним своїм досягненням ми вважаємо Довіру наших Партнерів, дилерів, архітекторів, забудовників і приватних клієнтів. Довіра – це частина глобальної стратегії концерну REHAU, тому ми вдячні кожному, хто віддає перевагу якісним продуктам REHAU.

Другие статьи на эту тему

Понравилась статья? Подпишитесь на рассылку: